Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    smh_hsfk Avatarı

Son Giriş
    16.07-2012
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. 2 dünden beri klavuzu inceliyorum ve kafam gerçekten karıştı. Dış ticaret (Önlisans) Mezunuyum klavuzdan nereleri tercih edebilirm yardımcı olurmusunuz rica etsem? birde bilgisayar işletmenliği sertifikası için okulda gördüğümüz bilgisayar dersini trasnklip ile belgelersek sertifika yerine geçiyormuş diye duydum bilgisi olan varmı ? Aynı şekilde muhasebe derside görmüştüm onu da bu şekilde belgeleyip faydalanabilme imkanım varmı ? şimdiden tşkler..

Üye
    huderix Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2012 ÖMSS/KURA İLE ÖZÜRLÜ MEMUR YERLEŞTİRME TERCİH REHBERİ - Memurlar.Net

buradan nereleri tercih edebileceğine bakabilirsin. Ayrıca evet transkrip yeterli fakat tercihlerde sertifika niteliklerde belirtilmemiş. Her önlisans başvurabilir demiş. Tercih robotu nereleri tercih etmeniz gerektiğine yardımcı olacaktır

Üye
    smh_hsfk Avatarı

Son Giriş
    16.07-2012
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dostum şöyle bişey sorucam birde. dış ticaretten kendi alanımdan kontejan yok gibi bişy tercih robotu 3001 e yönlendiriyor. Muhasebe dersi gördüğümü belgelersem Muhasebe bölümünün kontejanından tercih yapabilme imkanım varmı ? biraz absürd bi soru galiba