Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 85 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    engin_temiz Avatarı

Gerçek Adı
    engin temiz
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    king78;

dostum öyle değil benim dediğim arkadaş elektrik mühendisi ve şehirler uygun olmayınca tercih yapamamış maalesef...

Üye
    king78 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    13:25
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım ozaman bızım adımıza tesekkur etmek gerekıyor . Hayırlısı artık sayılı gun kaldı

Üye
    king78 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Atanamadık

Üye
    king78 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

atanan ve atanamayan muhendıs arkadas bılgılendırmenızı rıca ederım en azından bundan sonrakı surecte hayırlısı olur

Üye
    hsahsa Avatarı

Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    09:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben atandım arkadaşım çok şükür ilk terhic adana seyhan belediyesi bilgisayar muh inşallah geriye kalan arkadaşlarda ikinci atamada yerleşir

Üye
    king78 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

puanın kactı kardesım?

Kardesım eger bılg bas sıraya yazmasaydın buyuk ıhtımalle dıgerlerıne atanacaktın ve bıze kadro kalacaktı ama dırek bılg muh sectıgın ıcın dıgerlerınden de cok muh katılımı olması nedenı ıle bıze sıra gelmemıs anlasılan ıns bılg muh kadrosu tekrar acarlar eylul ayında belkı ozaman yerlesebılırız.

Üye
    hsahsa Avatarı

Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

puanım kardeş 82,98 sıram 354 valla sayısal veriler açıklanmadan onu bilemeyiz kardeş ama adanayı meslegim oldugu için degil ilk sıra da oldugu için yazdım daha önceki mesajlarımda tercihlerimi paylaşmıştım inş atanırsın bir daha ki atamada

Üye
    engin_temiz Avatarı

Gerçek Adı
    engin temiz
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

PUANIM : 88.50283
    BÖLÜMÜM : Endüstri Mühendisliği
    ATANDIĞIM İL : Kilis
    TERCİH SIRAM : 1. Tercih
    KURUM : Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
    YAŞADIĞIM ŞEHİR: Gaziantep

ALLAH'a şükürler olsun. Tamamen Cenab-ı ALLAH'ın bir lütfu oldu bu sınav.2 Adet memurluk da yazmıştım.Dün gece bu vakitlerde ALLAH'ım sağlığımı verdin, başka hiçbirşey vermesen yine hamdolsun dedim. Puanım iyi olmasına rağmen her türlü sonuca hazırlıklıydım ve hiçbir yer gelmese sağlığıma şükredip yola devam edecektim... Hamdolsun oldu, kazandık, en sevindiğim olay da tam da gönlümden geçtiği gibi temiz, torpilsiz olması oldu. Rabbimden hep helal rızık dilerdim inşallah öyle devam eder...
    Ciddiye almadığım ve gidip uğraşmadığım bir raporu, eş-dost tavsiyesiyle 5 ay özel sektörde sıkıntı çektikten sonra gidip aldım 2011 Ekim Ayında. Aldıktan sonra ÖMSS haberleri yayılmaya başladı ve Nisana kadar sabırla devam eden bir süreç oldu. Elimden geldiği kadar çalıştım, zaten KPSS'ye hazırlanıyordum, ÖMSS olunca ona girdik. Ve yine büüyk bir sabır,heyecan,ümitiendişe,dua ile bekledik... Sonunda oldu. Başbakanımız kurayı çekerken sonuc.osym.gov. tr yi kontrol ediyordum sayfa açılır açılmaz hızlıca girmemle neticeyi görüp kendimden geçmem bir oldu. Şükür secdesi yaptım, ağladım,... mutluluktan duygu ve sinir boşalmasından ağladım... ALLAHIM sana hamdolsun, sağlığımı ve huzurumu elimden alma, helal rızık ver bana...
    ATANAMAYAN KARDEŞLERİM DUAMDASINIZ. HELE SABREDİN, GAYRET EDİN, İSYAN ETMEYİN LÜTFEN. 30 YAŞIMA GELDİM 1000 TL 'Yİ BİR AYDA KAZANMAMIŞ BİR ADAMDIM... İNŞAALLAH HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK ŞİMDİ... LÜTFEN VAZGEÇMEYELİM 2 YILDA BİR OLACAK ARTIK İNŞALALAH VE ÖĞRENDİKKİ AZ DA OLSA MÜHENDİSLİK KADROSU AÇILABİLİYOR, BAŞTA MEMURLUK OLSA ŞÜKREDECEKTİM AMA BU NASİP OLDU.. DİLERİM TÜM İHTİYAÇ SAHİBİ KARDEŞLERİME DE NASİP OLUR... ÇOK ÜZÜLEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA HAKKINIZI HELAL EDİN, İNANIN SİZLER İÇİN BAZEN SEVİNMEKTEN ÇEKİNİYORUM YÜREĞİM FERAH BİR HALDE SEVİNEMİYORUM AMA... İNŞAALLAH BİR GÜN HEPİNİZE NASİP OLUR... SELMLAR...

Üye
    king78 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardesım bu açıklamandan sonra gerçekten ıhtıyacı olanların oncelıklı atanmasının dogru oldugunu dusundum. senın kadar ıhtıyacım yok atanmaya ama atanmak ıı olacaktı fakat olmadı . muh 80-78 puana kadar dusmus atamalar. 74.64 le heralde ıkıncı atama da yerlesırız umudu ıle tekrar beklemeye devam. Ins eylul de muh acarlar da yerlesırız yoksa 2013 e kalcaz anlasılan. Sızce acacaklarmıdır?

Üye
    hsahsa Avatarı

Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inş ikinci atamada yerleşirkin king78 kardeş allah herkessiz gönlüne göre versin engin kardeş seninki de hayırlı olsun

Üye
    kurthakan Avatarı

Son Giriş
    23.03-2013
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hsahsa;

Meslektaşım hayırlı olsun. Kesin kazandıktan sonra belediye de ne görevi verecekler, maaş, sosyal imkanlar ve diğer imkanları nelerdir bu konuda bilgi almak isteriz senden..

king78;

Kardeş üzülme, ek yerleştirme ve 2.alım var. İkisinden birine yerleşeceğiz artık. 1.yerleştirmede 78 lere kadar düştüyse puanlar. Ek yerleştirme de 60 ları görür diye düşünüyorum tabi kadro açılırsa. Ama diyanet işleri başkanlığının boş kadrolarını mühendisliğe çevireceklerini zannetmiyorum. Asıl 2. alımları beklemek gerekir orada güzel kurumlar çıkacak inşallah..

Üye
    hsahsa Avatarı

Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol kurthakan; sen atandın mı ? ilk maaşımı alınca inş burdan paylaşırım

Üye
    kurthakan Avatarı

Son Giriş
    23.03-2013
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yok yerleşemedim hsahsa, belediyenin kadrosunu yazdım sana nasipmiş. Bir yandan seyhan belediyesinin çıkmadığına seviniyorum bir yandan da hiç birşey çıkmadığına üzülüyorum ilk maaşını aldığında artık misafirin oluruz Adanaya:P

Üye
    king78 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kurthakan kardesım senın demı atama cıkmadı senın puan kactı?
    evet bende eylul de ek kadro koyacaklarını zannetmıyorum ama belkı baska bakanlıklar acabaılır muh yıne dıye beklıyorum.dedıgın gıbı puanlar baya duser 2. atamada belkı cok daha guzel yerler cıkar o atamada anlalya ızmır gıbı oralara yerlesırız cunku suanda artık en yuksek puanlılar bız olacagız dıgerlerı atandıgı ıcın.

Üye
    hsahsa Avatarı

Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    inşallah ikinci atamada atanırsın kardeş inşalah beklerim adanaya gelirseniz nasipse pazar günü yolla çıkacagım

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon