Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nuwanda Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    13:27
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eczacıyım ve bugün açıklanan tercih listesinde pek çok mesleğe kontenjan varken devletin ihtiyacı olduğu halde, 1 tane bile "eczacı" kontenjanı açmadığını üzüntüyle gördüm. Sınav için boşuna hazırlanmışım ve boşuna umutla beklemişim aylardır. Lisans ön lisans vs. benim durumumda olan ve mesleğine dair kontenjan çıkmayan kimler var ? Bu konuyla ilgili ne yapabilir derdimizi kime anlatabiliriz ? Herhangi bir tepki göstermezsek 2. atamada yine mesleğimize dair kontenjan çıkmayabilir. Bir bilen yol gösterirse sevinirim.

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    Bolu-Çankırı
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

önce hastanelerdeki gih kadrolarını tercih edin.sonra eczacılık ile ilgili bir birime zamanla geçiş yapabilirsiniz.

Yasaklı Üye
    barok Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    19.11-2012
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2010 yılı sağlık bakanlığı enegelli memur alımında eczacı ,diş hekimi ,ve tıp bölümü mezunlarına sınav uygulanmayıp kura yöntemiyle yerleştirlme yapılmıştı..sağlık bakanlığının o günlerde hayli fazla -25 kadar-eczacı duyurusu yapılmıştı..bugün ömss sınavında eczacı alımı yapılmaması çok enterasan geldi bana da..mutlaka sağlık bakanlığı ile görüşmelisiniz..diğer meslek grubu elektirik veya atıyorum inşaat gibi adı yazılmayan meslek gruplarından farklı bir statünüz olduğunu düşünüyorum..kolay gelsin..

Üye
    nuwanda Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    13:27
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederin yorumlarınız için.
    Turkuaz - Gih kadroları çok çok kısıtlı sayıda ve 70 puanla genel kontenjana girebileceğimi düşünmüyorum. Ebeler, veterinerler yada biyologlar 40-50 puanla mesleklerine yerleşirken ben neden işletmeci iktisatçı yada arkeologla mesleğim dışında bir kontenjan için yarışayım ?

Barok - Sağlık bakanlığına başvurumu nasıl yapmalıyım ? Elden dilekçe mi? yoksa telefon mu ?