Sayfa 27 / 31 İlkİlk ... 17232425262728293031 SonSon
Toplam 459 mesajın 391-405 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yahsi74 Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman karapınar
    Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu listeyi hazırlayanlara haksızlık etmeyelim arkadaşlar adamlar uzun süre emek vermiş kimleri ne yapsakda işe yerleştirmesek diye öyleki adı bakan olupda bir işe bakamayan bakanımız önce 20 bin dedi sonra 3500 sonra 4 bin diye açıklama yaptı mayıs sonunda yerleştirme olacaktı temmuz oldu anca tercihler yapılacak bu ak partinin kadın bakanlarından nedir çektikleri bu koltuğa bi becerikli kadın bakan oturmayacak sanırım neyse biz kendimize bakalım lafa gelince bukadar engelliyiz bukadarda aile var şukadar oy demeyi biliyoruz ama bu gücü hiçbir zaman kullanamıyoruz bu gücü nasıl kullanırız ona kafa yoralım

Üye
    ONURERENEGE Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

veysel kardeşime katılıyor ve bizim için yaptığı mücadele için tşk ediyorum

Üye
    adem koçak Avatarı

Gerçek Adı
    adem koçak
    Son Giriş
    12.09-2013
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

hekeşe hayırlı olsun arkadaşlar bu terci kılavuzunu nasıl dolduruluyor lise için

Üye
    leo Avatarı

Gerçek Adı
    LEVENT ÇALIK
    Son Giriş
    26.03-2013
    Saat
    23:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili engelli arkadaşlarım,devletimizi eleştirirken lütfen elinizi vicdanınıza koyarak eleştirin.parti gözetmeden eleştirin.Bu hükümetten önce engellilerin yüzüne bakan mı vardı.Özürlü olmaktan utanırken şimdi her alanda bize pozitif ayrıcalık tanınarak göğsümü gere gere ben engelliyim diyebiliyorum.Bu devlet engellilere kucak açtı sesimizi duydu.Halimizi anladı bunun içinde bir takım olanaklar vermeye çalışıyor.Ben 42 yaşındayım.Bu yaşa gelene kadar ben böyle olanaklar görmedim.Şimdi bende bu yaşta memur olmaya çalışıyorum.İnanın ki ben kendimden utanarak büyüdüm ve yaşadım.İşe alınmadım.Şimdi işkura kaydını yaptırıyorsun özel sektör devlet korkusundan seni işe almak zorunda kalıyor.Ki bu devlet kendi içindede büyük uğraşlar veriyor kadro açmak için.Göreceksiniz.20.000 küsür kadro 2 yıl içinde doldurulacak.Ben imamhatipli değilim.Herkes takmış Diyanet başkanlığına.Ya buzamana kadar boş kalmış kadrolarını adamlar tam olarak açmış.Tabiiki ilgili alan olan okullardan alacaklar.Böyle özellikli başvuran arkadaşlar var ki onun içinde artı sertifikalar yeterlilik belgeleri istiyorlar.Diyanete ben teşekkür ediyorum.Diyer bakanlıkların kamu darelerininde diyanet gibikadrolarını tam açmalarını diliyorum.Arkadaşlar İnanın ki devlet biz engellileri böyle düşünmeye devam etsin hiçbir engelli boşta kalmayacak.Bu devlet kendine bakamayacak durumda olan engelli kardeşlerimize maaş bağladı.Birde evde bakan kişiye maaş bağladı.Sağlıktan bedava yararlanmaya başladı.Artık bakanda utnmadan sıkılmadan bakıyor.Devletimiz engellilerin bütün yükünü almaya çalışıyor.Siz istiyorsunuz ki hemen100.000 imizide devlet alsın .Sabır arkadaşlar.Sakın beni AKP li zannetmeyin.Ama büyük bir sempati duymaya başladım.Çok taktir ediyorum.Eskiyi bilen biri olarak gelecek bizlerin arkadaşlar.Saygılarımla her şey gönlünüzce olsun

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her şeye olumsuz bakmayın hayata birazda olumlu yerinden bakın.

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

leo bravo çok doğru söylemişin nankör milletiz biz sırf ak parti düşmanlığı iyi olana iyi demeli ben ant merkezde ücretsiz ulaşım araçlarına biniyorum tiyatro vs çoğu şey ücretsiz engellilere daha önce hangi parti ömss yapmış gösterin engelilere yapılanı

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dıe another day Mesajı Gör
    başka bir ile atanırsak kendi ilimize tayinimizi ne zaman isteyebiliriz.
    sanada doğru olan pek söylenmezde.... ünüversite veya belediyelerden tayin almak nerdeyese imkansız......Kanuni olarak iki yıl da tayin isteye bilirsin ..Aslında Eskiden 1 yıl kadar dı asaletini alan memur kurumlar arası geçişte yapa bilirdi tayinde isteye bilirdi .......Gurbete atanma diyince insanın içi kararıyor .......insanın memleketi ..toprağı gibisi yok...... Ben gurbette çok kaldım insan mahallesindeki kediyi özlüyor....

Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH;

Başka birisi 1 yıl dolunca asaletini alıp tayinini isteyebilirsin dedi. Kalender şah biz senle heralde ikinci atamaları bekliyecez.

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş yıllarda Dini vazisifemi yerine detirmek için, Hacca Gitim....Allah istesin yeter dağlar ayaklanırda yürür....Banada nasip etti .....Mekkede sağlım iyi idi....Hava değişikliğinden mididir bilmem Medineyi münevvere de Hastalandım ....orada fazla sağlık imkanı yok......Kızılayın dinayetin felan sağlık ocağı benzeri yerleri var fakat yeterli değil.....Yatağa düştüm... yiyemiyorum içemiyorum nerdeyse çok zaruri ihtiyaçlarımı bile zorla yerine getiriyorum....Hayatımda hiç okadar hastalandığımı hatırlamıyorum ....Ecel gelirse bu cana Baş ağrısı bir bahane .....Haca beraber gittiğim insanlar var ama herkes kendi derdinde .insan heryerde insan ... nefis heryerde nefis .......Orada dünyadaki en kutsal endeğerli topraklarda içimde tek özlem vardı memleketimi birdaha göre bilmek....Bırak memleketi öleceksemde türkiye sınırından gireyim de orda öleyim ülkemi toprağımı bir daha göreyim diye duğa ediyorum...Hayatta on tek düşündüğüm ülkem memleketim ...ölsem bile ,naşım burda bırakılmasın diye dua ediyorum .....Allah cc şifa verdi bir anda hastalık geldiği gibi gitti .... Türkiye sınırından adım attığım ana topra yapıştım hüngür hüngür ağladım bu haster başka hasretti....sivasın eksi 35 soğunu da yediğim zaman ne dert kaldı ne tasa....Allah hepiniz memleketinde kalmayı oraya atanmayı nasip etsin...

dıe another day;

Sus Azını Hayra aç...İşallah beklemeyiz... Biri bukadar belirsizlikle dolu olanın ikincisi ne olur .... ...İKİNCİ ATAMA olurmu oda belirsiz ....Ben geçmişte her yazımda sn bakan fatma şahini ve ömss yi savundum iyimser oldum .....şimdi ???

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

2.ci tercihlerin 1 yıl sonra olacağını duydum doğru mu

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tosun paşa mayıta atamalar olacaktı tosun paşa

Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

Arkadaşlar Ösym'nin sitesinde sorun mu var bilmiyorum ama tercih bölümü sürekli hata veriyor..Aynı sorunu yaşayan var mı aramızda ???????

Üye
    akdeniz_erkegi Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Askin_Keskin;

google chrome yükle belki sorun çözülür

Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

erdielmaci;

Chrome kullanıyorum yine hata veriyor..Firefox ve İE'de dedenedim sorun aynı şekilde devam ediyor.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar sitenin server'larında sorun olabilir zaman zaman ..ara ara deneyin..bence tarayıcı ile alakası yok..bende hepsinde de açıyor..