Sayfa 19 / 31 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon
Toplam 459 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    helal halil doğru söylüyo

Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:09
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

Bu sınavı akıl edip yapanın sınava bize başvurularında ezieyet edenlerin beni 100 km ötede sınava sokanların bizleri ümitlendirenlerin hepsinin Allah belasını versin.Bu hükümete oy attım bi daha atarsam ellerim taş olsun.

Üye
    nuwanda Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    13:27
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

halil ibrahim hocam, diyanet bu ülkenin kurumuda diğerleri başka bir ülkenin kurumu mu? farklı hükümetler mi yönetiyor bu kurumları? diğer kurumlar açmak niye istemesinler yada açıp açmama kararını kurum yetkililerimi veriyor bakanlıklar mı? hedefi şaşırmayalım. diyanetin kadrosu ve çoğu şişirme kadrolar dolmayacak zaten, bu sonuç aşikar. Daha evvel bir arkadaşın dediği gibi isterse 70.000 kadro imam 100.000 kişide veteriner açıklasınlar personel olmadıktan sonra neye yarar. Anca gaste ve televizyolarda istatistik reklam olur, hükümetin engelliye büyük hizmeti diye, kimsede sormaz işin aslını.

Üye
    alijchan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya halil diyanetin açtığı bölümlere bak imam-müezzin vs. bunlara hangi özürlüler yerleşecek bana söylesene? hangi engelli grubu imam olacak? hadi imam oldu diyelim sence imamlık yaptırırlarmı kaldıki dinen herhangi engelli birisi namaz kılmak yasaktır yazıyor. ha tercihte dıyanet buro memuru yada hizmetli gibi kontenjan açsa tamam fakat hem ortaöğretim hemde lisans programında boy boy 3 sayfa her birinden 13 kontenjandan olmasını hazmedemiyoruz. lakin diğer kurumlar topu topuna en fazla 1-3 kontenjan açmışlar. üstelik koca devlette okadar devlet dairelerine rağmen bu kadar kontenjan varsa pes diyorum. kaldıkı ben bilgisayar muhendisi oldum istanbulda izmir de iş yok ankarada okadar ahım şahım olmayan kontenjanı 1 olan yerler var. sinir oldum lanet olsun dedim bu hükümete bu devlete. inanın boş yere bilg. muh. okudum hissediyorum. dini alet ederek her türlü pisliği yapıp masumiyet hareket eden partililer ve yandaşları ve onların şakşakçıları siz dinin müslümanların yüzkarasısınız.

Üye
    mustafagönüzoğlu Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    21.12-2012
    Saat
    14:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi geceler arkadaşlar ömss program kodu ve program adı soruyor ? bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi teşekkürler

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Öncelikle Bende Hayal Kırıklığına Uğrayanlardanım. Ayrıca Lütfen soru sormadan Önce Klavuzu Bi incveleyin. Kodların Hepsi sayfanın aşağısına ındıkce yazıyor göreceksiniz.Hakkımızda hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmıyor elimizden anlaşılan. Diyanete çalısılmıs resmen görünen bu. Bilgisayar İşletmeni dısında bilgisayar ile alakalı aldıkları birşeyde yok açıkcası. Bilemıyorm Napacaz. Nickim gibi Tam Bir Facia Oldu Bu kadrolar hepimiz için. Saygılar.

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Çok güzel bi oyun oynandı bravo hükümeti tebrik etmek lazım, kadro 7 bin küsür dediler ama gerçekte 2 bini geçmez. bi daha öy vermem diyenler: '' verirsiniz verirsiniz, seçime yakın başbakanımız bi duygulu konuşma yapar, bi küçük engelli açılımı yapar, kötünün iyisi, verecek başka kimse yok, chp mi gelsin vs.. nidaları altında yine verirsiniz''. Bugüne kadar bir kere bile oy vermedim içim rahat en azından, ne olduklarını biliyordum çünkü...

Yıllarca imam-hatip okulları en sevilen okullların başında gelirdi ama bu hükümet yüzünden millet imam hatiplilerden nefret etmeye başladı..

Hükümet istese her kurumdan kadro açardı ama boş kalacak kadrolar bilerek seçildi yani güzel bir oyun oynandı, hadi bakalım 100.000 kişi 2.000 kadroyu paylaşın, 2 sene sonrada hükümetimize oy vermeyi unutmayın, ne de olsa kötünün iyisi...

Üye
    MUSTAFA44 Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

Imam hatip kuran kursu diplomasımı lazım anlayamadım benim kuran kursu diplomam var olurmu diplomamı şart

Yasaklı Üye
    MuratÖZTÜRK Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT ÖZTÜRK
    Son Giriş
    22.03-2015
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

loks;

Durum bundan ibaret çok güzel özetlemişin ellerine sağlık.Hükümet destekçisi arkadaşlar ne hikmetse susuyorlar biz siyasi sıfatıyla konuşmuyoruz engelli sıfatıyla konuşuyoruz.Yazıklar olsun bu kadar insanı umutlandırıp daha sonra hayallerini suya düşürenlerden!

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: halilibrahim Mesajı Gör
    ne güzel işte açmış dıyanet bu kadar kadroyu keşke tüm kurumlar bu kadar duyarlı olup kadro açsaydı malesef kadro açan kurumlar bır elın parmaklarını geçmiyor diyanettin kadro açmasını tenkıt yerıne kadro açmayan kurumların kadro açmamasını sorgulamalıyız.
    kardeşim diyanet kadro açmasa daha iyiydi sayı belli olcaktı 3512 diyanetin şartına çoğu imam hatipli bile uymuyor diğer kurumlar delikanlı gibi özürlü almıyoruz dedi diyanet naptı almayacağı adama kadro açıp kadro sayını çoğalttı diyanet paso boş kalcak bide özürlü istihdam ediyoruz diye kurulacak millette gerçek sanacak...

Üye
    cesar39 Avatarı

Gerçek Adı
    Cess
    Son Giriş
    01.08-2017
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar tercih kılavuzunda yer alan bu
    SINIF DERECE kodlarını açılımını nerdeden ögrenebılırız ?

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Atamalar branşlara göre yapılacaktı, MEB öğretmen alımı yapacaktı (kılavuzda öyle yazıyordu) vs vs... utanmazlar milletin gözüne baka baka yalan söylüyorlar üç kağıtçı herifler, öğretmenlik mezunlarını 4001 kadrosuna mahkum ettiler, koltuğunuzla beraber yerin dibine batarsınız inşallah..

Üye
    sansezin Avatarı

Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    22:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba size demi oluyor yada olan varmı?
    tercih klavuzunda kodu yazıyorum kaydet e tıklayınca sürekli şu uyarıyı veriyor:Ösym Aday İşlemleri Sisteminde bir hata oluştu.
    Lütfen işleminizi bir süre sonra tekrar deneyiniz:

bilgisi olan yardım edebilirmi ?

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

bir vatandaş yokmu nasıl tercih yapılır diye anlatım yapsın konu açsın tercih klavuzu diyorlar ama içinde bir b** anlattığı yok sabahdandır morelim bozuldu uğraşmaktan .

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    BU devirde daktilomu kaldı 750-800 imam kadrosu yetmezmiş gibi 50-60 daktiloğraf alıncakmış alınabilirse tabi 1 kişi bende daktilo sertifikası var desin helal olsun diyeyim işe almamak için ne bulcaklarını şaşırmışlar ortaögretim kafadan 850-900 arası kadroyu kimse yazamayacak 3050 kadro görünüyor 900 çık 2150 kalan bir çoğumuz hizmetliyide yazamıcak alın size istihdam 2 yıldır boşuna oyaladılar bu kadar insanı yazık günah...SAĞLIK BAKANLIĞI Sağlıkçıya çalışmış sanki o kadar sağlıkçı sınava girdi MEB Hizmetliye Çalışmış DİYANET TAM BİR FİYASKO teknisyenler işi götürmüş varın gerisini siz hesaplayın KPSS İLE 1500 liseliden 46 hizmetli alınıyor ömss'ye saklamışlar demek ki hizmetli alımı ELİ,KOLU,AYAĞI OLMAYAN İNSANLAR HARCANMIŞ RESMEN BU KADROLARIN YARISI BOŞ KALMAZSA BENDE bişey bilmiyorum...

Sayfa 19 / 31 İlkİlk ... 915161718192021222329 ... SonSon