Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 127 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kalender ŞAH olarak cevap veriyorum ....Bu sitede doğruları ve gerçekleri yayınlamaya devam edeceğim işinize gelir yada gelmez.... Kişlerin sizler gibi kaç puan aldığını çıkarlarım merak etmektense onları bilgilendirmek için elimden geleni yaptım yapacağım .......ÖSYM NİN SİTESİNDE YAZANLARI İLANLARI YAYINLAMAK MARİFET DİĞİL ÖNEMLİ OLAN YARIN TERCİHLERDE ONLARI NELERLE KARŞILACAĞINI BİLDİRMEK ONLARI DOĞRU YÖNLENDİR MEK marifet ...... Evet Defalarca aynı yazıları yayınladım...Kimilerinin işne gelmedİ GELMEDİ ,NEDENİ .... Özürlülerin zaman kaybetmeden sertifaka alaması gerektiğini bu sınavın KPSS sınavına benzediğini .... Kpss de sertifikanın önemini ... lise ve dengi okulların nerdeyse mesleki lise olmadan atanmasının nedenli zorolduğunu ....Herşeyin puanla bitmediğini defalarca dile getirdim...bu sınavın bir yönetmeliği olduğunu ve o yönetmeliğinde özür guruplarının ayrışacağını söylediğini söyledim.... siteyi bir kaç kişinin ve destikçilerinin ,kafasına göre yaptığı yorumlara bırakmadım ....insanların boş hayalerle kandırımasına izin vermedim ,yorum yaptığım tüm sitelerde alkışlandım ... bu sitede üç beşkisşinin menfatince yazmadım diye taşlandım.. olsun vaz geçmeyeceğim doğru yanlış tercih kılavuzu yayınlayınca ortaya çıkacak.. ünlü bir şair ne demiş
    Ben bir bıçak ucuyum,Kavga vermiş halkına.Başkaldırıyorum işte,Varın benim farkıma.
    Yine söylüyorum:
    Gözü bağlanmış korkulardan,Yasaklardan ve baskılardan,Asla irkilmiyorum, çünkü;an emici yarasalardanÇıldırdım, başkaldırıyorum!
    Yemin ediyorum:
    Ben bir namlu ağzıyım,Omuz vermiş halkına.Başkaldırıyorum hey!Herkes varsın farkına.
    Yusuf HAYALOĞLU

ekmeği bol eyledik acıyı bal eyledik sıratı yol eyledik geldik bugüne
    ekilir ekin geliriz ezilir un geliriz bir gider bin geliriz beni vurmak kurtuluş mu
    kör olsanı demiyorum kör olma da gör beni Hasan Hüseyin

acıyı bal eyledik şirinden ve baş kalıdırıyorum şiirinden alıntı

Cevap Doğru BİLDİKLERİMİ SÖYLEMEKTEN VAZ GEÇMEYECEĞİM...İster alkışlayın ister Taşlayın .... Fakat delillere ve gerçeklere dayanmayan tek bir yorum bile yazmadım .....Menfi davranmadım ... özürlüleri hep doğruya yönlendirdim .....bazı konular unutulmasın diye dfalarca dile getirdim .... özelikle sertifiaknın önemini ...... ömss yönetmeliğini ....İş işten geçmeden çoğu arkadaşım sertifaka alsın istedim ...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH ; Ben bu siteye girdiğimden beri 400 Mesaj Yazmişim ; Detaylarını Girerek görebilirsin ... Ayrıca ; bu siteye cok benzer bir sitede Uzun Zamandir ÖMSS Konularında Kategori Yöneticiliği Yapmaktayım ... Yöneticisi Olduğum Sitede de 2.639 Mesaj Yazmişim ... Özelden sitenin ismini sana mesaj atıcam. Reklam olmasin , ŞIK Olmaz buradan yazmam... Yazdığın 100 Taneye yakın her mesajı hemen hemen okuyan birisi olarak şu anda şaşırıyorum .... Yaşın kucuk ; Sadece sana sayıg duyoyorum ve ALLAH'A Havale ediyorum ... Yazdıklarımla hic bir bir zaman övünmem ... Benim Ne amaçla yazidiğimi ve Kalbimi YÜCE RABBİM Biliyor ... Oyle şiirlerle ; süslü laflarla peynir gemisi yürümez ... Bırakta sana değerini sitedeki üyeler versinler ... Neyse Bu Son mesajımda sana cevaben ; Çunku bizim boş tartışmalarımızı ; diğer engellier kardeşlerimiz izleyip ; negatif düşünmesinler; ayrıca insanlar buraya konu başlığında ÖMSS yi okuyarak geliyorlar ve bunları ; kardeşlerimize okuttuğum için çok özür dilerim ....

Saygılar ....

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kimseyi suçlamadım ,kötü bir söz söylemedim islamın şartı dedim , kötü söz söylemek yerine sustum ,baktım laf uzayacak , can sıkıtısından yazıyoruz işte dedim......

Özkan bey sanakı herzan saygı duydum , karşı karşıya gelmek için özellikle çaba gösterdim .... ALAH aziz ve celildir

BAKARA 2/284
    Göklerde ne var, yerde ne varsa hepsi Allah'ındır. Siz içinizdekileri açığa vursanız da gizli tutsanız da Allah onunla sizi hesaba çeker. Sonra dilediğini bağışlar, dilediğine de azab eder. Allah her şeye kadirdir

Önce o sitede yazılarını bilyorum ilk yazılarımda belirtmiştim nerdeyse tüm yaılarını okudum diye..

Üye
    BALTAZAR_79 Avatarı

Gerçek Adı
    ADİL
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erhans;

O arkadaşı bulup çıkaran bendim, insanları durduk yere ifşa etmeyi sevmem ama, arkadaş seviyesizce yazılar yazdığı için, profilini irdelemek zorunda kaldım ve sonuçlar ortada, hala uğraşmaya devam ediyor akıllanmadı, hayırlısı olsun ne diyeyim.

Ayrıca; burada tekrar hortlamış gereksiz bir tartışma daha görüyorum ve objektif olursak Özkan kardeşimin ben daha şimdiye kadar ne bir kibrini, ne de bir art niyetini görmedim. Herkese elinden geldiği kadar yardım etme çabasında olan değerli bir arkadaşımız. Böyle bir tartışmanın ortasında kaldığını görmek üzücü ama gerektiği zaman hakedene, hakettiği cevabı verecek kadar da mert bir arkadaşımızdır. Şimdiye kadar da hiç kimseyi aşağıladığını veya küçük düşürmeye çalıştığını da görmedik. Özkan kardeşim demişsin ya; sen elinden geldiği kadar arkadaşlarına yardımcı olmaya çalış, bırak o değeri sana arkadaşların versin. Bana göre verilecek en güzel cevabı vermişsin arkadaşa. Denildiği gibi "SAYGI İSTENMEZ, HAK EDİLİR" nokta....

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam ; ALİALİ kardeşim .... Sende Sağolasin ; Eksik Olma .. KPSS deki degil ama şu şekilde olacak muhtemelen ... Mesela KPSS deki Nitelik Kodu : 4001 - Herhangi bir Lisans Programından Mezun Olmak Diyor ... ÖMSS de Çok Fazla Bu Tarz Kontenjanlar olacak. Yani Kontenjanların Karşısında bu şekilde cok fazla olacak , ayrıca ; Gıda Mühendisi Olmak ; Ziraat Mühendisi Olmak vs gibi Nitelik Kodları da yer alacaktır ... Özel Şartlar da olacaktır ...Mesela 6225 Nitelik Kodu --> MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifkası , Mesela 1101 --> Erkek Olmak Şartı ... Yani KPSS deki gibi Düz Memur B Grubu Ağırlıkta Olacağını Düşünüyorum ... A Grubu Alan Olarakta Mutlaka KOntenjanlarda Olacaktır ; Ancak Sayıca Fazla Olmayacağını düşünüyorum .. Zaten Şunun Şurasında ; 4 günümüz kaldı ... ALLAH Nasip Ederse ; 11 Temmuz 2012 Tarihinde ÖMSS - Tercih Kılavuzu Yayınlanınca ; Tüm Detayları Görebileceğiz ... Hakkımızda En Hayırlısı Neyse O OLsun ...

Saygılar ...

Üye
    2kadir Avatarı

Gerçek Adı
    özcan kaya
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

[QUOTE=trtekin;1109182]arkadaşlar bakın göreceksiniz heralde lisans 2000 önlisans 2000 lise 3000 olur trtekin kardeşim kurayla alınmıycakmı öyle esaplamışsın ondan sonrada aktan ukuktan söz ediyorsunuz çelişki neden anlayamadım

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BALTAZAR_79 Kardeşim ; Duygu ve Düşüncelerin için Çok Teşekkür Ederim, Eksik Olma ... Ortak Amaç Belli --> ÖMSS --> Bu Amaca Ulaşmada 1 Fazla Engelli Kardeşimizi Bilgilendirirsek ve Hayır Duasını Alırsak Ne Mutlu Bize ... Bilginin Paylaşıldıkca Çoğalacağını düşünen birisi olarak ; edindiğim ve faydali gördüğüm her bilgiyi ; Her Platformda paylaştım ... Yöneticisi Olduğum site olsun ; bu site olsun ; ÖMSS Facebook Siteleri Olsun ... YÜCE RABBİM HERKESİN GÖNLÜNDEKİNİN HAYIRLISINI VERSİN İNŞALLAH ...

Saygılar ...

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Bu sonuda son yorumum ,Zaman Herşeyin ilacı ,Biz peyganberi şairlikle yalancılıkla suçlanmış ,Taifte TAŞALAMIŞ, bügün ise milyonlarca insanın mensup olduğu onun MUHAMET RESULÜ EKREM HZ retlerinin ümmetiyiz, ÖMSS Tercih kılavuzu yayınladığında , ben doğru söylediysem doğrularım yanlış yöylediysem yanlışlarım ortaya çıkar , ve bu benim karşımda yer alan kişiler içinde geçeli ,şapka düşer kel görülür.....Ha bu arada bir yorumda biz çalıştık ünüversite bitirdik demiş ...Bu arada ben Türk dili edebiyat bölümü son sınıf öğrencisiyim....
    BİR ŞİİRLE SÖZÜME VE BU KONUDAKİ SON YORUMUMU YAZIYORUM

Eylesen tûtîye tâlim-i edâ-yı kelîmât
    Sözü insan olur ammâ özü insan olmaz

FUZULİ

Sözü insan olur ama, özü insan olmaz.” Yâni: papağana konuşmayı öğretsen, insan gibi konuşur ama, insan olamaz diye buyurmuştur.

Şikâyetnâmesinde Fuzuli şöyle der:

Selam verdim rüşvet değildir diye almadılar.
    Hüküm gösterdim faydasızdır diye mültefit olmadılar

Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender Şah sen kaç puan aldın ya . 4500 Lise diyorsun pc sertifikası diyorsun..

Üye
    BALTAZAR_79 Avatarı

Gerçek Adı
    ADİL
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaş kusura bakma da; Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim diyorsun yazdığın cümleler burada:

Arkadaşlar Bu sonuda son yorumum ,Zaman Herşeyin ilacı ,Biz peyganberi şairlikle yalancılıkla suçlanmış ,Taifte TAŞALAMIŞ, bügün ise milyonlarca insanın mensup olduğu onun MUHAMET RESULÜ EKREM HZ retlerinin ümmetiyiz, ÖMSS Tercih kılavuzu yayınladığında , ben doğru söylediysem doğrularım yanlış yöylediysem yanlışlarım ortaya çıkar , ve bu benim karşımda yer alan kişiler içinde geçeli ,şapka düşer kel görülür.....Ha bu arada bir yorumda biz çalıştık ünüversite bitirdik demiş ...Bu arada ben Türk dili edebiyat bölümü son sınıf öğrencisiyim....

Bir Türk Dili öğrencisine hiç yakışmamış, cümlelerinin çoğu yanlış ve imla hatalarıyla dolu, bu benim görüşüm, kimseyi tenkit etmek değil amacım.

Ayrıca bir konu daha var: Burada bir tartışmanın içindesin, kendince haklı gördüğün bir şeyleri savunmaya çalışıyorsun ama bunu çok yanlış bir yolla yapıyorsun. Kendi davan için Hz. Muhammed (S.A.V) Efendimizi de kendini haklı çıkarma çabasının içine sürüklemen çok yanlış. Lütfen yorum yaparken dikkat edin, bazı şeyler öyle YÜCE dir ki; her hangi bir tartışmanın, sürtüşmenin içerisine sokulamaz. Bu konu hakkında biraz daha bilinçli olmanı, ben bir din kardeşin olarak şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen yaptığınız yorumlara dikkat edin. Haklı olduğunuz bir konu varsa, çıkar aslanlar gibi savunmanı yaparsın ama bu işe dini ya da yüce değerleri karıştırmayın arkadaşım, çok yanlış yapıyorsun benden uyarması, ister uyarsın, ister kulak ardı edersin, ben bir müslüman kardeşin olarak seni uyarayım da, benden mesuliyet kalksın...

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozkancey;
    yav özkan kardeşim peki kurayla atanan arkadaşlar için büyük ihtimale hizmet alımı olarak yapacaklar ondada kod olacak.

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asi prens ; KURA Atamalarında da kodlar olacak mutlaka ... Örnek : B Sınıfı Ehliyet Sahibi olmasi . Erkek Olma Şartı . Bayan Olma Şartı ... Kaloriferci Sertifikası Olması vs vs gibi ; Kontenjanların yanında bazı Özel Şartlar Olacağını düşünmekteyim ... Ancak ; ÖMSS KURA Nin bir öncesi olmadiği icin ; Tüm Detayları Nasipse 4 Gün Sonra Yayınlanacak ÖMSS Tercih Kılavuzunda Göreceğiz ... Hakkınızda Hayırlısı Olsun ...

Saygılar ....

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ösym kpss yerleştirmeleri bugün açıkladı,29 haziranda tercih son gündü 1 hafta sonra bugün yerleştirmeler belli oldu..inşallah ömss de bir haftada belli olur??

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dıe another day;

BEN 3 binlerde Bir sıradayım sen 700 lerde .... sen bence banko girersin ...Bu sınav kpss nin ömss ye uyarlanmış şekli gibi : Bu durumda kpss atamalarına ve sn bakanın açıklamalarına bakılırsa sertifika,bonservisve özel şartlar istenecek . Bunlar da en kolay alınanı ve memurlukta arananı bilgisayar sertifikası onun için defalarca dile getirdim....KPSS de 90 -95 puanlarla düz lise mezunu atanamaz ken sertifik, mesleki okul gibi şartları taşıyan kişiler 70 li puanlarla rahat yerleşiyor....BİRDE 4500 MESELESİ VARYA baktım kimse liseye kontenşan hakkı vermiyor biri 2 bin lisans atıyor ilk atamada biri 2500 ön lisans atıyor bende 4 bin 4500 lise mezunu atnır dedim hakkı da 47 bin tane kişi var .... ama yanlış yapmışım ... nasretin hocanın timurun karşısındaki fillerle ilgili fıkrada ki duruma düştüm .......üzücü

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ozkancey;
    teşşekür ederim arkadaşım herşeyin hayırlısı olsun. hepimiz için.

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon