Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    genç bey Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi akşamlar ben iş kazası sonucu % 40 ortapedik özürlüyüm.Şu an özel bi sektörde özürlü statüsünde çalışıyorum.lise 2,den terk tastiknamem var, acaba bi sonraki ömss girebilirmiyim.

Üye
    engin_temiz Avatarı

Gerçek Adı
    engin temiz
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş, hemen çalışmalarına başla, Açık Lise'ne yazıl çevrende üniversite mezunu hatrın geçecek insanlar varsa şöyle yardımsever birinden gerekli destekleri de al, evvela okulunu bitir, sonra hiç durma AÖF'den 2 yıllığına da başla... inşaallah 2 senede bir ÖMSS olacak ve ÖMSS ye giriş için tek şart % 40 dahil olmak üzere engelli raporun olması ve Lise ve üzeri mezuniyetinin olması... eğitimine bi an önce başla. inşaallah çalışırsan memuriyet noktasında artık ümitvarız.. Allah yardımcın olsun...

ÖMSS 2 yılda bir yapılacak aynı KPSS memuriyet kadrolarında olduğu gibi... Liseyi veya üzeri diplomayla giriliyor...
    Bu adresten ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi 2012-ÖMSS: Kılavuz ve Başvuru Bilgileri dosyasını tıklayıp indirirsen ve okursan başvuru şartları için herşeyi öğrenmiş olursun kardeş...

Üye
    genç bey Avatarı

Gerçek Adı
    sinan
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekürler bilgilerin için engin kardeş.inş.hemen başlıyacagım.acık lise kayıtları ne zaman ve nerede oluyor acaba ,ben hatay iskenderun ilçesinde oturuyorum...