Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sert olsam Avatarı

Gerçek Adı
    serdal şeker
    Son Giriş
    07.08-2016
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm bu konuda bir soru da benden 18 yıllık şeker hastasıyım insülin kullanıyorum ortabetik de özürlüyüm sag ayagım çocuk felci dizkırılması var elimi desteleyerek yürüyorum % 52 vergi indirimini 2002 de aldım ömss'na girdim şayet kazanırsam memur olursam burakam yenilenirmi yenilenirse düşer diyorlar .---- ki öyle acı bir olayki sınva başvurumda tahta koltuk degnegiyle gelen bir kıza % 30 verdiklerine şahit oldum bu ne iş tşk bilginize

Üye
    aksamcı Avatarı

Gerçek Adı
    destan
    Son Giriş
    31.03-2013
    Saat
    19:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım bene görme özürlüyüm yüzde seksen ama inanki tekrar rapor istemelerini canı gönülden isterim nedenmi çogu arkadaş en küçük olaya bile rapor aldı geçiçi alanda var yazık günah degilmi sırf ÖMSS sınavına girebilmek için o kadar insan dogru yada yanlış rapor aldı arkadaşım yeni rapor istemeleri şart bence

Üye
    kara Avatarı

Son Giriş
    18.08-2012
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

isteyemezler, istemeyecekler.

Üye
    huderix Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım düşse ne olacak. Yani %40'ın altına düşmez merak etme. İstemelerini bende çok istiyorum. Nedenmi? Sahte raporlarla ve geçici raporlarla sınava girenler mevcut. Onların bu sınav vasıtasıyla bizlerin haklarını almasını istermisiniz? Ben ilk heyete girdiğimde şaka gibi ama %39 vermişlerdi. Sonra itiraz edip tekrar girdim %40'a çıkarttılar. Benim halimi gören %40 az diyor ama zorla verdiler deyince şaşırıyor insanlar. Bu durumla karşılaşan arkadaşlar itiraz edebilirler. Asıl önemli olan sahte, geçici ve torpilli raporlarla bu sınava girenlerin memur olarak atanmamasıdır. O yüzden sınavı kazananların tekrardan kontrolden geçip öyle işe alınmalarını istiyorum.

Üye
    sert olsam Avatarı

Gerçek Adı
    serdal şeker
    Son Giriş
    07.08-2016
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    o kesinlikle dogru buna itirazım olmaz ve olması kesinlile dogru degil . bunu bende canı gönülden isterim kimin yokki dayısı afedersiniz ayısı bana verdikleri raporu ben tekrar alamıyorum bunu anlamak nedense bana zor gelsede suistimal edenler de çok fakat bizler'e azap cektiriyorlar bizde zoragirecegiz mi acaba