Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
Toplam 136 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    torpilim hazır diyenlere de illet oluyorum ya ayıp değilmi die another day yaptığın madem hazırsa torpilin yazmayacaksın o zaman foruma diğer arkadaşların moralini bozmaya hakkın yok kararı kurumlar verecek çok lisans alınırsa da razı geleceğiz az lisansta alınırsa bizim elimiz de ne var sanki sihirli değnek mi herkes razı olacak neye karar veriliyor sa gereksiz yerden tartışma yaşatmanın manası yok burdan sayın moderatöre de sesleniyorum artık gereksiz mevzularla ilgili forumu işgal etmeyelim eski konuların kapanmasından yanayım açık oldukça konular gereksiz mevzular ortaya çıkıyor lütfen sayın site yöneticisi ve moderatörleri bu işe bir dur deyin.

Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

murat iyimisin ? adalet diyorum . sen ne diyon .. her branş %10 diyorum . (7000 alım )

Yasaklı Üye
    MuratÖZTÜRK Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT ÖZTÜRK
    Son Giriş
    22.03-2015
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Asıl sen iyi misin torpilim var yaptırırım da ne demek!Asıl sen ne diyon yazdıklarını oku bi!

Üye
    fornaks Avatarı

Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

okumanın zorlugundan ya da kolaylıgından bahsedilmiş;ekmek parası kazanmak dediginiz şey okumaktan daha kolay degildir;herkesin hayatı kendine göre zordur;.devletin yasaları var ve kurumlarında öyle; hangi kurum kimi alacaksa onu alır;herkesin kendi adaletini uygulamaya çalısması aslında adalet diye kullanılan kavramın ne kadar muğlak birşey oldugunu göstermiyor mu?bu yüzden herkesin söylemi kendince dogru fakat bu söylemin devlet ve yasalardaki karşılıgının olup olmaması daha önemlidir. boş yere birbirinizi kırıp dökmeniz de sizi haklı kılmaz;bu yüzden atama işini yasalara bırakın kendi adaletinizle kelle alarak birbirinizi kırıp dökmeyin.ayrıca ben sunları çektim ben neler yasadım gibi söylemleri yüceltip arabesk bir şekilde ortalıkta bunları konuşmak bana çok anlamlı gelmiyor.eger istedigimiz şey geçmişe bakıp sızlanmaksa; burada kimin geçmişini kazırsanız kazıyın illaha ki bir acısını bulursunuz.sürekli dogmamış çocuga don biçiliyor; hani burada yazdıklarınızın yasaları degiştirecegini düşünsem bir mantıgı olabilir ama öyle bir durum söz konusu degil sanırım.birbirinize degilde açılacak olan, boş kadrolara odaklanmanız sizin açınızdan daha faydalı olacagını düşünüyorum.iyi günler.

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm Arkadaşlar Galiba farkında değiliz AMA Atmalar ve tercih sitemi biraz karışık olacak

Farazi konuşuyorum , Fakat ömss yönetmeliğine ve Yetkili ağızlardan ve özellikle sn Banımız Fatma şahin'in açıklamalar bakıldığında şöyle bir atama ve tecih FORMULÜ otya çıkıor

Öğrenim düzeyi + Özür gurubu + Özür durumuna göre ; Atanacak kişinin atanacak işe yeterliliği + sertifika ve bon servisler + İl ve kurum tercihleri+puan ve sıaralama+ Duruma göre galiba cinsiyet = tüm bu şartlar bir özürlüde oluştuktan sonra o özürlünün gire bileceği kadro sayısı

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cok enteresansiniz ya adam kendi mesleğini yapmak istiyor size mı soracak ne yapacagını : ))

Üye
    Oguzhan1453 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2012
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bir birimizi kırmadan bazı çözümlere ulaşabiliriz.
    bu hafta kadrolar Allah'ın izniyle yayınlanır. O zaman neye ne kadar talep edildiği anlaşılır.

Üye
    führer Avatarı

Gerçek Adı
    çağrı
    Son Giriş
    10.08-2012
    Saat
    02:47
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkez kendisinden çok alınsın istmekde haklıda aslında herkes tahminde bulunmuş aslında en yakın tahmin geçmiş sınavlara bakmak ösym nin yaptığı atamaları örnek olarak almak olaçaktır örnek: 2010 meb engelli toplam 5bin kişi. 2bin önlisasn memur kadrosu 2bin lise hizmetli Bin kişide engelli öğretmen diye hatırlıyorum yanlışsa düzeltin. sağlık bakanlığıda aldı 2bin kişi ama onun dağılımlarını hatırlamıyorum onlara bakarak daha yakın tahminde bulabiliriz diye düşünüyorum

link T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü sağlık bakanlığı 2010 alımları hemen hemen her meslekden alım yapmış, yeni atamalar bulara benzer olacakdır

Üye
    aksamcı Avatarı

Gerçek Adı
    destan
    Son Giriş
    31.03-2013
    Saat
    19:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence her katogoriden yüzde oranıyla lasınlar orantı saglanır mesela lise 47000 kişi girmiş 4700 alsınlar lisan15000 girmiş 1500 alsınlar önlisans10000 girmiş 1000 alsınlar diyimi...

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

aksamcı; ne içtiysen banada gönder??

Üye
    aksamcı Avatarı

Gerçek Adı
    destan
    Son Giriş
    31.03-2013
    Saat
    19:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en mantıklısı bu bence lise ve orta ögretimde katılım fazla lisans ve önlisans toplam 11000 kişi iken lise neredeyse ikisinin toplamını ibeş katı 47000 kişi bakın görün böyle olacak

Üye
    führer Avatarı

Gerçek Adı
    çağrı
    Son Giriş
    10.08-2012
    Saat
    02:47
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aksamcı;

geçmiş sınavlara bak lise mezunlarının %90 hizmetli kadrosunda almışlar devlet bu kadar hizmetliyi ne yapsın ??

Üye
    akgas Avatarı

Son Giriş
    27.09-2013
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence hizmetli ve ya diger iş grubu önemli olan istihdam saglanması gerisi önemli degil

Üye
    huderix Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@aksamcı; Devlet kadrosundan bahsediyoruz. Ve lise mezunları meslek lisesi çıkışlı olmadıkları müddetçe arkadaşında dediği gibi %90'ı hizmetli kadrosuna giriyor. Bir kamu binasında 1 memura 4 hizmetçimi düşüyor. Mantıklı düşünün biraz

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya arkadas ezbere konusuyorsunuz insanların moralini bozuyorsunuz ne hizmetlisi ne branşı tamam ordan da alacaklar olacak ama lise mezunu demek hizmetlimi demek en basiti 2007 de benim komisyonda bulundudugum sınav çevre ve orman bakanlıgı 200 küsür adam aldı hepsi memurdu hizmetli vs almadı gecmis sınavlara bakın yine bunu göreceksiniz

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon