Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon
Toplam 136 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dağılım falan olmıcakmış arkadarlar!! 10000 alım olacakmış. Tamamı lisans olacakmış!! Şimdi diceksiniz ki 5000 lisans var. Olmaz . geri kalamını da yoldan geçen lisans mezunlarını toplıcaklarmışş. Hadi iyisiniz!

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TarikUzel;

anlamadım arkadaşım kurayla derken hiç alınmaması içinmi yoksa aralarında sınav yapılsamı olraktan düşüncen ama hayır hiç almasınlar mı istiyorsun ne günahları var ilk okuların okumamış diye hakları olmamasımı lazım arkadaşım.

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

herkes keseri kendine yontuyor ..Doğal olarak herkes kendi mezuniyet grubuna daha fazla kadro verilmesini istiyor...Herkesin kendine göre geçerli argümanları var...Ama bu sınava 60 bin kişi girdi ve ilk etapta alınacak kadro sayısı 7 bin..gönül ister ki herkes yerleşsin,lakin bir eleme olmak zorunda ve kimileri sevinirken,kimileri de üzülecek...Ben lisans mezunu olarak istediğim;gerçekten ihtiyacı olanın ve hakedenin atanması..

Üye
    salim52 Avatarı

Gerçek Adı
    salim kaykusuz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

arkadaşlar yaşı ilerlemış olup evlı olan arkadaşlara öncelık verilicekmış diye bir duyum aldım nekadar doğru bilmıyorum

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asi prens;

Ben öyle bir şey mi dedim?? Yazımdan bunu mu çıkardın?? Madem bizler sınava tabii tutuluyoruz o zaman onlar da sınava girsin. Ya da Engellilerin hiç biri girmesin sınava herkes kurayla atansın. Kuranın amacı ne onu da çözebilmiş değilim ya neyse..

ferdi öztürk;

Tabi ki herkes yerleşsin, herkesin gönlüne göre olsun ama bu olmayacağına göre herkesin kendi mezun olduğu durumdan daha fazla kontenjan olmasını ister ama ne yazık ki dediğin gibi kimileri sevinecek kimleri üzülecek.. Hayırlısı olsun..

salim52; o zaman sınavın ne anlamı var??

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TarikUzel;

arkadaşım bende zaten belli etim ne demek istiyorsun diye tam olrak bende sınav yapılsa daha ii olurdu orda kurayla alınması da saçma diye söylemiştin ondan dolayı olayı daha açık söyleyebilirmisin demek istedim yoksa kimseyi kırmak niyetinde değilim kusura bakma.

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asi prens;

Yok arkadaşım kırılmadım ; )

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Ömss ile ilgili süreç içersinde aktif olarak bütün üst düzey bürokratlarla sözlü ve yazılı yaptığım bütün iletişimlerde,görüşmelerimde kadro sayısının 3512 ye düşürülmesi hususunu sorduğumda söylenen ilk söz bütün kurumların lisans mezunu vasıflı bölüm mezunu kadroları talep ettiklerini dile getirmişlerdir.
    Bu hususta bakanlıklar harekete geçmişlerdir devlet personel başkanlığındaki görüştüğüm kişilerde bizzat kurumların talep ettikleri kadroları şöyle örneklendirmiştir. ( MEB engelli öğretmen ,Sağlık bakanlığı engelli doktor ) gibi. Ancak kadronun belirsizliği yüzünden ösym'deki görevli arkadaşlar tercih kılavuzunun açıklanmasının biraz daha sarkabileceğini dile getirmişlerdir . Son açıklanan ise şuan itibariyle 7 bin boş kadronun doldurulacağıdır. İnşallah bütün engelli kardeşlerim arkadaşlarım ve dostlarım adına hayırlısı olur boşyere kalp kırmayın kadro sayısının yükselmesi hususunu tartışma ve kalp kırma yerine vakit harcamayarak bimere yazınız ve kamuoyu baskısını hissettiriniz saygılar...

Üye
    yasin Avatarı

Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    NİĞDE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bencede birbirinizi kırıyorsunuz ve ortada hiç birşey yok gönül isterki herkez bi yerlere yerleşsin. Doğal olarak herkez kendi grubunun fazla alınmasını ister lisans ve önlisans olan arkadaşlar kendine göre haklı okumuşlar belki ama liseli arkadaşlar da haklı çünkü bi yerde 6-7 bin kişi diğer yanda 40 küsür bin kişi den bahsediyoruz.
    Bende bir liseli olarak % lik dilimle alınmalı diyorum ama önemli olan birbirimizi kırmamak şu an kesin olan bişey yok bırakalım önce bi açıklansın ondan sonra görüşlerimizi yazalım derim.

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkesin kendi grubunda alım beklemesi çok doğal. ama bizlerin burda yaptığı sadece birbirimizi kırmaktır. yapmayın artık. kimse burda yazılanlara göre iş yapmaz buna emin olun.
    kalın sağlıcakla...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Pepee ; Amin . İNŞALLAH ... Yorumlarınıza bende Katılıyorum ...Herkesin Hakkında En Hayırlısı Neyse O Olsun ...

Herkesn kendi Mezuniyetinden fazla alinsin, diğer taraflar fazla olursa haksızlık olur diyor .. Hakkı, Adaleti, Haklılığı,Haksızlığı buradan biz belirleyemeyiz ... Herkes kendince haklı; Ortaöğretim ; 47.334 kişi girdi diyor ; En Çok bizden alinsin diyor , Ön Lisans --> Ben 2 yıl engelime ragmen ne uğraşlar verdim, benden daha fazla alinsin der.. Lisans ise ; ben de ne zorluklarla 4 yıl okudum, hatta örgün okudum diyor ve sorularımızda Gercekten cok zordu, en fazla bizden alinmasi gereklidir dusuncesinde... Eee Şimdi herkes Kendine göre Haklı ise ; Haksız Kim ... Yani burada bunun Net Cevabı Yok ... Bu durumu ; Tercih Kılavuzu Yayınlandığında Net Olarak Göreceğiz ( Ben de Lisans - Örgün Öğretim Okudum - Genel Özürlü Girdim --> Benim Bu konuda Tek Yorumum Şudur : Ön Lisans ve Ortaöğretim Giren Arkadaşlar ; Bir Lisans - Genel Özürlü Sorularına Göz atmalarını Tavsiye ediyorum.. Sayı konusunda Herhangi bir yorumum yok ... Herkes Hakkında En Hayırlısı Neyse O Olsun.. Zaten Kaderinde varsa ; YÜCE RABBİM Onu bir Şekilde Nasip Eder ... Pozitif Düşünün, Olumlu Düşünün ve 3 günlük dünyada birbirimizi kırmayalim )

Saygılar ...

Üye
    helvacizade Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

7000 engelli alinacagina dair nerde haber cikti da bunca mesaj atilmis? En son 3500 kadardi, simdi iki katina cikmis...

Sinav yapildi, sonuclar aciklandi ve simdi beklemekten baska yapacagimiz yok.

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de diyorum ki liseliler önce bi üniversite okusun. Hem zaten devlet yardım ediyor engelli vatanaşlara..

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TarikUzel;

arkadaşım okumadan diploma verilmiyormu nede olsa engelilere hertürlü kolaylık yapılıyor ya devlet babamız saolsun bak boş kadroları hemen dolduracak siz kırmayın birbirinizi bize deger veren bir devletimiz var özürlüler daire başkanlıgınıda kaldırdılar daha ne istiyoruz dimi avrupa bizden örnek alsın engeli arkadaşlarımızı biz nasıl koruyoruz diye. biz ancak burda birbirimizi yeriz 10sene sonra hiçbir haklarımızda kalmaz.

Üye
    selo46 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    18

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yani yedi bin neye göre yazılmış ki. Herkes yazmış ama. Kaç kişi olduğu belli değil ki.

Tercih kılavuzu yayınlasın. O zaman herşey belli olur.

Sabır sadece

Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon