Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678
Toplam 112 mesajın 106-112 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    efekt;

yani bu kadar...
    allah herkesin gönlüne göre versin hiç bir engelli arkadasım inş. boşta kalmaz allah yar ve yardımcıları olsun...
    şunu da düzelteyim ben sadece bölümüm ile kadro açılırsa tercih yapmayı düşünüyorum.. belkide şart6lar daha düzenli olur bende tercih yapmam bilemiyorum...
    keşke bizi ne bizi hizmetli kadosuna alsalardı ne de sınava hakkımız olsaydı...
    ilk defa ibaresi kalktığında ilk tepki verenlerden biri olarak yanlış telaffumuzum olduysa herkesten özür...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

EFEKT:Haklılığım fayda etse keşke inşallah eder diyelim bir dilekte bulunalım buradaki bütün arkadaşlarında bu anlayışa sahib olduğunu biliyorum kimseninde yüreğinde bir gram vesvese yoktur diye tahmin ediyorum sen benim kadro 3512 olarak açıklama yapıldığında kimlerle nasıl ne şekilde görüşerek mücadele verdiğime sitede yorumlarımdan sahit oldun akp chp mhp hiçbir siyasi görüşü savunmadan bütün vekillerle neler konuşduğumu neler söylediğimi hem sözlü hem yazılı ve bu kadronun yükselmesinde bir damlada olsa faydamızın olduğunu ben ve diğer arkadaşlarımında katkı sağladığını düşünüyorum şimdi yapmamız gereken yine aynı taktik durmadan bimere hem ünvanlı hem ünvansız kadroların net şekilde bütün kurumlardan genelge yayınlanarak istenmesi ve daha sonrasında kılavuzlara yansıtılması diye düşünüyorum farklı bir fikri düşüncesi olan varsa ise fayda sağlıyacak herkes fikrini beyan ederse dahada güzel olur inşallah bu atamada olmasa bile 2. atama daha sağlıklı olur 2010 dan bu yana merkezi sınavın yapılacağını bildikleri halde getirip 3-5 aya sıkıştıranlar ve arkadaşlarımı kardeşlerimi böyle bir tartışmanın içine sokup sistemin boşluğunun faturasını bu kardeşlerime kesenlerdende rabbim birgün gelir hesap sorar şüphesiz....Bir dipnot olarak makine mühendisini hizmetli veya farklı kadroda çalıştıranlar utansın burdaki bütün arkadaşlarım kendilerince haklılar ama yanlış olan birbirleri ile tartışma içerisine girip kalp gönül kırmalarıdır.Yapılcak ise şu olmalıdır sisteme karşı yanlışların düzeltilmesi hak yenilmeden bir sistemin oturtulması bundan sonraki durumlar içinde faydalı olacaktır kanaatindeyim Hepinizden ricam kalp ve gönül kırmayın doğru olan bu değil çünkü dikkate alacağınızı düşünüyorum SAYGILAR...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

tarık kardeşim ben özelde olanlara bişeymi diyorum?kamuda kadrolu olup kamuda olmayana işsize,özelde çalışana tahsiz edilen yeri yeniden işgal etmesinler diyorum ha ünv.kadrosu beni zerre kadar ilgilendirmiyor çünkü ayrı katağorideyiz ama sen özelde çalışdığını idda edip hakkını savunamıyor ben savunuyorsam birimizde terslik varhiç kimse kpss ile kıyaslamasın bu sınavı ordaki insanlar girer çıkar kazanamadımı çöp toplar,garsonluk yapar kamuda ki işinden istifa eder kamuda çalışıp tekrar kpss ile girer bu engelli sınavı olduğu için bir çoğumuzun böyle bir lüksü yok çoğumuz hayatımızı bu sınava bağladık ama söz gelimi ben giremicem üç kuruşa muhtaç kalcam sen giremicen özelde sürünmeye devam etcen KAMUDA ÇALIŞAN NERDE ÇOK PARA VAR NERESİ RAHAT DİYE O KADRODAN O KADROYA GEÇECEK ha bu sana dokunmazsa bana hiç dokunmaz paşa keyfin bilir...

Üye
    salim52 Avatarı

Gerçek Adı
    salim kaykusuz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

arkadaşlar şükretmesini bilmiyoruz cebinde bir ekmek parası olmayan engelli kardeşlerımız var. sizler zahten allalaha şükür 1,500 tl ye yakın bir maaş alıyorsunuz. ben kendi adıma hiçde olumlu bulmuyorum ikinci bir sınava girmelerını mevlam hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin AMİN..

Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Salim kardeş haklısın millet şükretmek nedir bilmiyor . Ben bu yer değiştirmek için , maaşı az olduğu için memur olupta sınava girenlerin gerçekten engelli olduğunada inanmıyorum. Bir yerde memur olupta tekrar sınava girenler yanlış yoldasınız. yazıklar olsun . 1 liraya muhtaç engelliler var .( gerçekten ihtiyacı olanlarda olabilir .memleketine uzak veya engelinden dolayı yapamayacağı işler olabilir gibi..) Onlara lafım yok.

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben memur olmadığım için söylemiyorum ama memur olupta tekrar bu sınava giren ve neticesinde daha iyi bir kuruma veya bölgeye atanma umudu taşıyanlar için; "sınavdan daha önce kurumdan istifa etmiş olmaları şartı" getirilmeli... Hukuken ve eşit şartlarda sınava girme etiği kapsamında yakışan budur!
    Yoksa ülkede uyanık çok !!!

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Zaten giremiyorlarmış öyle hakları yokmuş.

Aslında xxxman doğru söylüyorsun ben o açıdan düşünmemiştim.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 45678