Sayfa 4 / 17 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 241 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musti_ken Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    12.11-2012
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    net bir açıklama yok atanacak kişi sayısına değinmemiş bile herzamnaki klasik açıklama bizden önce şukadardı bizim zamanımızda şukadar oldu

Üye
    loddin Avatarı

Gerçek Adı
    alaaddin
    Son Giriş
    22.08-2013
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya başbakan yalancı ya da dpb! çünkü şu an itibari ile kamuda çalışan özürlü sayısı belirlidir. dpb göre kamu da çalışan 20,826'dır.
    alın burdan bakın tüm istatistiklere!!
    DPB

Üye
    engin_temiz Avatarı

Gerçek Adı
    engin temiz
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

loddin;
    Özel ve Kamu tabirini görüyorsunuz değil mi açıklamada?
    Başbakan takıntısı yüzünden göremediniz galiba... Öncelikle bir Başbakana (sevmeseniz bile) yalancı demek hiç hoş değil. Bütün fabrikalarda engelli istihdamı var,çünkü zorunlular. Başbakanımızın kıymetini bilelim. Engelliler hiç olmadığı kadar önemseniyor,destekleniyor onun döneminde...

Yani sizinv erdiğiniz DBP sadece kamudaki sayıları içeriyor... Hüküm vermeden önce iyi bir okuyun, kendi yazdığınızla kendi tezinizi çürüttünüz

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar ben birşeyi çok merak ediyorum 80 üstü alan atanır 80 altı alan atanamaz gibi hesaplamalar yapan arkadaşlar neyi baz alarak yapıyorlar çok merak ediyorum örneğin bir yere 10 kişi alınıyorsa 8 kişi tercih yaptıysa oraya başka yere tercih yapan 80 alan arkadaşımı atayacaklar yoksa o 8 kişiyimi alacaklar bu hesaplamaları yapan arkadaşlar bu sorumu cevaplasınlar

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gökhan Bey ; tüm sitelerdeki yorumlara bakiyorum, netlere bakiyorum , resmi acıklamalara bakiyorum; İnanin hersey corbaya dondu .. Bir kere ÖMSS Sonucları acıklanınca ; Puanın cok fazla bir önemi oldugunu dusunmuyorum.. Neden derseniz ; ÖMSS nin bir oncesi yok.. Taban - Tavan Puanları yok .. O sebeple Hangi Gruptan giriliyorsa ; Lisans Girenler ( ÖMSSP3 ) icin 5.144 , Ön Lisans Girenler ( ÖMSSP2 ) icin 7.070 , Ortaöğretim Girenler ( ÖMSSP1 ) icin 48.000 kisi de kacinci sirada olunduğudur .. Her Grubun kendi siralamasi ayrı olacaktır.. Yani ben Lisans - Genel Özürlü Girdim; benim sadece ÖMSSP3 Puanım hesaplanacak ve 5.144 kisi icinde kacinci oldugumun bilgisi verilecektir.. Bizim puandan daha cok kacinci sirada oldugumuz onemlidir .. Örnek : Ben 700 üncü oldum ve Lisans 1.000 kisi alınacak.. Bu durumda ; Kotu bir Tercih Sıralaması yapmassam muhtemelen atanırım.. ama puanım 80 ; Hep istanbul, izmir ve ankarayı yazarsam; 80 lede acıkta kalma ihtimalim olabilir.. Gökhan Bey ; size soyle soyliyyeim; sitelerdeki yorumlara ve netlere cok takılmayın .. Mesela bir Ortaöğretim Mezunu ÖMSSP1 Puanı 90 ; Bir lisans Mezunu ÖMSSP3 Puanı 70 ; Ortaöğretim Mezunu mesela istanbul da bir semti secip acıkta kalabilir, lisans mezunu bu puanıyla istanbul da bir semte atanabilir.. Tercih edilmeyen illerin puanları dusuk kalabilecektir.. 30 Puanla bile atama gorurseniz şaşırmayın... 2010 Sağlık Bakanlığında oldugu gibi .. Mesela Siirtti sanirim; 1 Kisi Lisans Başvuru yapmış ve 1 kisi alınacakmış, adam 30 puanla atandı .. ÖMSS - 2012 de de bu ve buna benzer durumlarla nadiren de olsa karşılaşabiliriz... Saygılarımla ...

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

işte benimde anlatmak istediğim buydu bazı arkadaşlar yazıyorlar 80 üstü alanlar atanır alamayanlar atanamaz neye dayanarak bu yorumu yapıyorlar çok merak ediyorum

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gökhan Bey ; Ben ne yorumlarla karşılaştım bilseniz ... Adam bir Facebook sitesinde diyor ki ; Lisans 58 Net Yaptım atanır mıyım ? --> Simdi bu soruya 4-5 değisik acidan bakmak lazim .. 1-) Lisans - Genel Özürlü Giren biri olarak ; O sorulardan 55 ve üstü net yapan varsa; Ya Boğazici Mezunudur ya da Odtü ... Bu benim fikrim 2-) O 58 Neti yapan arkadasi merak ettim ve Profiline baktım; Salihli Lisesi diyor mezuniyette ..Universite filan yazmiyor.. Yani bence sallamiş 58 net olayi , ayrica Lisans Mezunu oldugunu da dusunmuyorum 3-) Bu acıdan bakarsak ; Lisans Mezunu bir aday eger 50 ve üzeri net yapiyorsa ; gelip sitelerde bu kadar net yaptim atanır mıyım demez; o zaten o netleriyle atanacağini bilecek kadar zeki insandir ... 4-) Bu ve benzer abartı yapan kisiler ; diğer adaylari oyundan dusurmek ve belli taktikler yaparak bunları uyguluyorlar ...

Bende Forumlarda su yazimi paylastimm: Arkadaslar 60 Net Yaptım Atanır mıyım ? diye Soranlar olursa şaşırmayın

O yuzden Gökhan Bey ; Sitelerde Resmi Acıklamalar haricinde ve Site Yoneticileri ve eskiden beri bildiğiniz tanıdığınız kisiler haricindeki yorumları okuyun ancak cok fazla takılmayın ... 1,5 Yıllık Engelli Sitelerindeki Tecrübelerime istinaden yapiyorum bu yorumu ...Hakkımızda Hayırlısı Neyse O Olsun .. Saygılarımla ...

Üye
    loddin Avatarı

Gerçek Adı
    alaaddin
    Son Giriş
    22.08-2013
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engin temiz;
    bak yiğidim beni sadece kamu alakadar eder. burda tayyipçilik oynanmıyor. bu iş oy toplamak için göz boyama. banane ya da sanane özel sektördeki istihtam. elbette özel sektör de önemli ama özel sektör özürlü çalıştırmazsa anasını ağlatırlat, ağlattılarda. iş kamuya gelince bin türlü bahane uydurdular. nerdeydi senin tayyibin 9 yıldır. bu sene mi aklı başına geldi. sana sunu diyeyim özürlü olarak iki kez ayrı özel sektöre girdim çıktım. özel sektör devamlı değişir. bana kamuya kaç kişi atadı onu söyle. beleşten tayyipçi olma.
    özürlüler için en güzel atılımlar sevilmeyen ecevit zamanında olmuştur. haberin olsun bunlardan öyle konuş beleş tayyipçilik yapma.
    bu site içindeki şu yazıyı oku sonra otur düşün...

http://www.engelliler.biz/forum/enge...i-hukumet.html

Üye
    kalpsizsevgilim Avatarı

Gerçek Adı
    kalpsizsevgilim
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardesim suan bir tarfsız olarak seni kınıyorum...
    bu site cok ünlü kac milyon kişi girip cıkıyor
    ömss sınavına girdin ise bunu herkes okuyor bugunden sonra deyil sana kamu özel sirkette bile böyle giderse zor iş bulursun bunuda bil. bu akılla

ha tamam hükümet engelli alımını azda bulsakta yemin ediyorum bu bir sulu niymet
    ben partici deyilim sahsım adıma ben bu hükümetten rzıyım allah razı olsun.
    kactane arkadasım evde bakım aldıgı icin evlendi
    3 ayda 1 de 1 milyar kusur parada alıyor

ha siz simdi bunu tayip mi yaptı ABD söyledi felen diyeceksin onun adamı felan diyeceksin.
    kardesim aklıını basına topla biz türkler ne IRAK İRAN SÜRİYE gibi deyiliz

yemin ediyorum sana ırakta bacısını annesini kardeslerini kayıp edipte halla bulamayan insanlar var.
    allahım biz türkeye olarak bu durumu bize yasatma yarabbi biz kahrımızdan ölürüz

BDP mecliste Eş cinseller evlensin diye teklif vermiş bunlara ülkemizi yönetmek icin fırsat verme yarabbi
    yine tayip hakkımızda hayırlı ise bir dönem daha kazansın

biz açiz kullarınız hakkımızda her zaman hayırlısını ver tüm engelli kardesime dahada cok ver
    süpesizki sen adalet sahibisin.

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

fatma şahin'e göre bugün sonuçlar açıklanması lazım 17:00 den sonra açıklanabilir...

Üye
    engin_temiz Avatarı

Gerçek Adı
    engin temiz
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalpsizsevgilim Kardeş... Teşekkür ederim Allah senden de razı olsun...

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

ferdi öztürk,
    paylaşım için teşekkürler ben bu dediğini zaten geçen haftadan öngörmüştüm
    hatta ben cumartesi saat 17:30 gibi açıklanmasını bekliyorum
    genelde öyle oluyor çünkü sınav sonucu açıklamaları...

Üye
    oldpoet Avatarı

Gerçek Adı
    onur
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Heyecan hat safhada Herkesin gönlüne göre olsun arkadaşlar...

Bu arada hepinize hayırlı Cuma 'lar dilerim.

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN39
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Kimse Dünyadaki Adalete güvenmesin Gerçek adaletmi istiyorsunuz O zaman Ölmeden önce ölünüz
    Herkeze Hayırlı Cumalar..

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar Öncelikle HERKESE HAYIRLI CUMALAR ...

ÖMSS Sonuçlarının Açıklanmasına Gelince : Bakan Fatma Şahin ilk açıklamasını 12 Nisan 2012 Cumartesi yaptığında ; ÖMSS Sonuçları Gelecek Hafta Açıklanacak dediğinde bizlerde 14-18 Mayıs 2012 Tarihlerinde acıklanacağını dusunduk.. Ancak 15 Mayıs 2012 Salı günü yine bir Platformda yaptığo acıklamada ; ÖMSS Sonuçlarının gelecek hafta acıklanacağını ve ilk atamada 7.000 kisi alınacağının beyan etmişlerdir.. Yani 21-25 Mayıs 2012 Tarihleri civarlarında ÖMSS Sonuçları açıklanacağını ifade etmişlerdir. Benim tahminim her zaman aynıydı , yine değişmedi : 14-25 Mayıs 2012 Tarihleri arasında İlköğretim Mezunlarının Kura Başvuruları var .. 25 Mayıs 2012 Cuma günü, Kura başvurularının hemen ardindan aynı gun ÖMSS - 2012 Sonuclarının acıklanacağı görüşündeyim... Bekleyip göreceğiz ... Hakkımızda Hayırlısı Neyse O Olsun ....

Sayfa 4 / 17 İlkİlk 1234567814 ... SonSon