Sayfa 8 / 25 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 372 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soyer Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    09:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sınav benim açımdan tarih dışında oldukça kolaydı tarih sorularını hiç yapmasam benim için daha iyi olabilirdi süre konusunda sıkıntı yaşamadım ama osym belki 10 dk kadar fazla süre verse bu konudaki şikayeti olan arkadaşlarımın şikayeti bir nebzede olsa azalırdı herkes için hayırlı olsun

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

1.Genel Kültür Soruları Çok Uzundu Akılda Kalmıyordu 2 3 Kez Okuyorduk
    2.Zaman Çok Azdı Genel Yetenek 20 25 Tane Son 10 Dk Dediğinde Sallayarak İşaretlemek Zorunda Kaldım Çok İyi Geçmedi 60dk Azdı Gerçekten

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

gördüğüm sorulardan ve sizin paylaşımlarınızdan anladığım,
    Lisans mezunları bu sınavda resmen harcanmış. adamlar bizi yerleştirmek istemiyor bu açık. lise ve önlisans soruları çok basitmiş gördüğüm kadarıyla. nerde kıyıda köşede soru var Lisans mezunlarının kitabında toplanmış. ben geçen yıllarda kitap kapağı açmadan kpss ye girdim, 70 aldım. bu nasıl bi rezalet.

ayrıca bazı lise ve ünv.mezunu arkadaşların hala 4 yanlış doğru götürüyor mu diye sorduğunu görmeye artık tahammül edemiyorum. bu sınavdan önce birsürü zaten konuşuldu ve bugünki sınav klavuzunda kocaman kocaman yazmışlar. bi zahmet okuyuverseydiniz keşke..ne kadar hazırcı ve dikkatsiziz.

sınav süresinin 60 dk olması ayrı komedi. ben mat. cevaplamadığım halde zaman yetmedi. türkçe soruları paragraftan ibaret;tek bir tane noktalama işareti sorusu dahi çıkmadı. hiçbir sınavın verilen zamanla soru sayısının aynı olduğunu sanmıyorum. zaman konusunda sıkıntı çekmeyene ilginç derim. üstün yetenek.

bi kez daha kendi kadrolarını oluşturacaklarına inandım. içinizde onların kadrosundan arkadaşlar varsa,hayırlı olsun.

Üye
    perperek Avatarı

Gerçek Adı
    Tolga Perperek
    Son Giriş
    23.08-2012
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖYS-ÖSS ve keyfi olarak zamanında TÜbitakın belli sınavlarına girip derece yapmış-özel sektörde kısmende olsa profesyonel bilgi gerektiren konularda çalışmış-keyfi kpds ye girmiş biri olarak lisans ve ön lisans sorularının alakasız zor olduğunu rahatca yazabilirim-180 soru içine 15-20 çok zor o konuda uzmanlık sorusu sorarsınız fakat 60 soru içine bırakın uzmanlık sprusunu bunun içine sadece uzman seviye testinin içinden alma sorular sorarsanız bence şaibeli durum vardır. Anladığım kadarıylada lisans ve ön lisans sor kitapcıkları kişilere göre farklıydı yani aliye gelen 60 soruyla veliye gelen 60 soru aynı değildi-en azından benim sorduğum 4 kişiden bu sonuca ulaştım. Burda kimsenin umudunu kırmak istemem fakat düzen hep aynı düzen kağıt üstünde ve sözde geçenlerle gerçek bir değil. Birde kamuda ön lisans ve lisans düzeyinde atama yapacak bir kurum 60 genel kültür ve bilgi sorusuyla zaten eleme yapamaz. Bilemem belki diploma örnekleri ve sigorta numarasıyla kminin çalıştığı sektörlere göre bir yöntem geliştirmişler diye yazarım;komik olur kısa ve öz 2.000.000 kişinin girdiği sınavlardan ilk 5000 e giren bir birey olarak bence alakasızdı sınav ve sorularda doğru oran yöntemiylee incelendiğinde üst seviye zor statüsünde bulunuyor.

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lisans düzeyinde sınava girenlerin sınavı kolay olarak nitelendirmesini anlamak mümkün değil. kpss lisans düzeyinde hatta daha da fazlasını sormuşlar. tarih kendi alanım ona ragmen cevaplandırırken şüpheye düştüğüm sorular oldu. gerisini siz hesap edin. bu arada lise düzeyini nasıl sordular bilmiyorum; ancak önlisans düzeyini kolay sormuşlar.
    hakkımızda hayırlısı demekten başka diyecek birşey yok...

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Askin_Keskin bence olay çıkarmalıydın orada arkadaşım. Sınav klavuzunda okullarda refakatçilerin olacağını yazmışlardı. Yardım etmeye mecburlar. Sustuğumuz için bu hallerdeyiz. Bu rezalete nasıl göz yumabiliyorsunuz. Ben olsam fotoğraflarımı çeker, yardm edilmediğini kanıtlar bunları mahkemeye veririm. Rezaletin daniskası.her sınavda bu rezaleti yaşıyoruz. Bugün refakatçiyim diyen birine yine birsürü çıkıştım sizler adına. Ik-mık ettiler. Bir şey söyleyemediler tabiî ki.

nuwanda çok çok haklısın. Çalıştığım günlere de yanıyorum şimdi bide o yorgunluk üzerine. Hayatımda birçok sınava girdim, geçen en kötü sınavım buydu. Hangi akla hizmet, ne cesaretle böyle soruları karşımıza çıkarırlar. Hiç mi soru görmedik. Kpss den bin beter. Sanki cumhurbaşkanı seçilecek, onun sınavı. Alt trafı 60 soru bu. 60 soruda bide yanlış doğruyu götürürse gülerler buna.

Üye
    cihan74 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    08.04-2013
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

29 2012 yapılan ömss herkes süre azlığından yakınıyor
    doğru gercekten genel kültür 1 soru haricinde hepsi net yaptım türkcede öyle matemati bölümünme geldim gercekten çok kulaydı hemen bildiklerimen 6 tane yaptım diyerleride kafadan attım kağıtım almaya az süre içinde yaptım hayırlısı inşaallah

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geel,görme ve işitme engelli lisans kitapçığı idi benim.. bana çok zor geldi. hiç umudum yok..

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Çok zordu diyen arkadaşlar sanırım Üni mezunusunuz?

Ben lise mezunu olarak girdim.Türkçe bana çok çok kolay geldi..Aşırı uzatmamışlar paragraf nerdeyse hiç yok güzeldi.Matematik de okadar ağır değildi 3boşum var o da geometri gibi olan kısım Ayrıca matematikte kursta işlediğimiz konularla alakası yoktu sadece 2soru çıkmış kursta anlattıklarından. Coğrafya umduğum gibi zor değildi şahsen benim çözdüğüm testler çok daha zordu ama sınavda kolaydı.Tarihde 1yanlışım var sanırım emin olamadığım 1soru vardı.Anayasa çalıştığım yerlerle yine alakası yoktu Kolay gibiydi yaptım ama bilemiyorum doğru sanırım Güncel konular da bence çok güzeldi yani toplamda 3boşum var 5-6 yanlış yapmış olsam sanırım güzel bir puan alırım bilemiyorum.Yerleşmem de olur diye umut ediyorum ama bilemiyorum tabi

Sınava girdiğim sınaftaki hocadan da çok memnun kaldım Hatta çok sevdim adamı..Çok iyi ilgilendi.Sınıftakiler hep işitme engelli olduğundan tek göstererek uyguladı vs. Bugün benim düşündüğüm şekilde değildi Allah hayırlara yazsın ne diyelim.Sorular açıklanınca belli olacak bilemiyorum

Üye
    cihan74 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    08.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

forumcu;

ab merkez merkez bankasının başkanın ismini soracak kadar alçaktır bu ösym. ulan ab merkez bankası var mı yokmu onu bilmiyorken başkanın ab merkez bankasının başkanın adını nerden bilelim geri kafalılar. ab merkez bankasınında başkanında ösymnin de gelmişiniiii geçmişiniiiii ...............HA HA AHA AHA HA HA OOHH HAHAHAHAHAH HAA ÇOK GÜLDÜM VALA

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dilemma;

yazınızdaki her bir cümleye tamamen katılıyorum.. ben de lisans mezunuyum ve bugüne kadar hiç bir sınavımın bu denli kötü geçtiğini hatırlamıyorum... sınavı çok kolay geçen arkadaşlara sanırım kolay sorular gelmiş..

Üye
    cihan74 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    08.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Amin amin amin kardeşim

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Plumeria;
    senin adına sevindim.. umutlu olman çok güzel.. dediğin gibi ben lisans mezunuyum ve sınavım çok kötü geçti.. çok ağır yüklenmişler bize..

Üye
    cihan74 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    08.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Onlar kim 500 bin tl ister soruları soru hazırlayanlar o akşam yarışma programına takılmışlar.....ayrıca teste müzik çalmiyordu yoksa diyecekti avrubada ki diskocu kim

Işitme engeliler 80 zihinsel 100 dk idi

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cihan74 =))))

gamzecim. Allah yardımcımız olsun diyeceğim ama bunlar o yola da taş koyar ne diyim. Resmen birilerinin önünü açmak için bizi alet ettiler. Birsürü hükümet yanlısı engelli derneği var. Oradakiler nasıl yerleşecek. Buyrun.. bu bir kılıf. Ben bu sorulardan rahatlıkla o sonucu çıkardım. Yoksa bu rezaletin başka adı olamaz.

Sayfa 8 / 25 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon