Sayfa 20 / 25 İlkİlk ... 10161718192021222324 ... SonSon
Toplam 372 mesajın 286-300 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben Önlisans genel özür gurubundan girdim.

Herkes yazmış bende yazayım denk geldiğim hataları:

1- 120 KM yol gittim sınava girmek için... Bu sınav üniversite sınavları gibi ilçelerde de yapılamaz mıydı?

2- Sınav giriş belgesinde hatalı açıklama vardı '' Cep telefonu veya özürlünün ihtiyacı olan medikal malzeme dışında sınava herhangi bir şey sokulmaz' gibisinden bir yazı yazıyordu... Ben cep telefonumla gittim kapıda polisler arıza yaptı ÖSYM bina sorumlusu kağıttaki yazıyı okuyunca genç haklı bu beyinsizler cümleyi devrik kurup insanları yanlış yönlendirmişler dedi, telefonu adama emanet edip öyle girdim sınava..

3- Benim binamın girişi rampası çok rahattı ama giren diğer arkadaşlardan şikayetler duydum.

4- Cevap anahtarında kutucukları doldurmak zaten 15 saniye sürüyor, biraz daha büyük yapsalardı, pastel kalemle boyasaydık.

5- Neden at yarıştırır gibi sınav yaptılar anlamadım 60 dakika yerine 160 dakika olsaydı sınav kim ne kaybedecekti?

6- Sınav yapılalı 4 GÜN olmasına rağmen net katılım, ve soru cevaplar neden açıklanmadı anlamış değilim?

Üye
    fatma20 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle herkese merhaba daha önce giremediğim için şimdi yazim bari bu sınav tam bir fiyaskoydu süresi çok kısaydı ve ben matematik bölümüne bakamadım işaretlemeyi yavaş yapınca raporumda yazmıyor diye işaretleyicide alamadım atanabileceğimide hiç sanmıyom

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Alanya,
    1. ben de 1 küsür saatlik yol gittim, üstelik başvurular için başka bir ilçeye gittim(çünkü bizim ilçe küçükmüş shçek yokmuş!!!) , sınav içinse tam ters istikamete... normalde kpss olsa direkt evime yakın olan liseden başvuru yapabilirdim
    ben bundan yakınınca aldığım cevap - eee biz de bazı şeylere katlanıyoruz napalım?! adı üstünde ömss ama işte...
    2. maddene hayret ettim doğrusu ben annem ve babamla gittiğimden sorun yaşamadım ama tek gitseydim zorlanırdım herhalde...
    3. bilmiyorum, bnm girdiğim yerde tekerlekli sandalyeli arkadaş görmedim ama asansör yoktu yani ayağından rahatsız olanlar için zordu, çünkü okul girişinin merdiveni epey vardı...
    4. bunu ben de ilk girdiğimde fark ettim bi de sınav görevlisi demesin mi kutucukları düzgün doldurun diye... sanki özrümüz beynimizde
    5. zaman gerçekten çok azdı, ben de dediğin gibi yarıştaymışım gibi hızlı hızlı çözdüm
    6. bunun cevabı verilmişti birkaç güne açıklanırmış, ygs hariç diğer sınavlar 1 hafta 10 gün sonra açıklanıyormuş

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Herkese soru sıralaması aynı mı verildi?

Yani Önlisans mezunları için A-B-C-D gibi kitapçıklar göremedim ben.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

açıkçası bilmiyorum ama şu var, kitapçık no yazdık sanırım değerlendirme ona göre olcak ama tabii emin de değilim

Üye
    rap43 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    11:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu sınav soruları nerde kaldı ya bi verilmedi gitti

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar,
    öncelikle şunu belirteyimki sınav gerçekten basitti ama kime göre ben 4 yıldır okuldan uzagım ama dersane ve eğitimimi hiç aksatmadım o yüzden bilgim tazeidi, kusura bakmayın ama uzagım diyen arkadaşlar bunun böyle olacağı belliydi, eski sınavlar gibi Atatürkün doğum yerinin selanik olduğunu soracaklarını beklediyseniz zaten baştan kaybettiniz. Evet kolaydı ama ben son 1 ay yani alımlar düştükten sonra hiç çalışmadım coğrafya ve tarihe hiç bakmadım. bakıyorumki forumda toplasan 10 farklı soru cıkmaz 10 soruyu hatırlıyor herkes ve bunun uzerıne yorum yapıyor bekleyın bence ben denemelerde 60/60 yapıyordum ama ahmaklıgıma geldı basıt soruları yanlıs yaptım beklentim 45 net üzeri ama ne olur bilemem. ALLAH yolunuzu ve yolumuzu açık etsin.

Üye
    kara Avatarı

Son Giriş
    18.08-2012
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kusura bakmayın da sınav süresi az diye düşünenler haksızsınız, 2 saat süre verseler herkes soruları yapar, o zaman nasıl eleyecekler insanları, herkes 55 net üstü yaparsa bu kez de 55 üstü net yaptım ama atanamadım diye veryansın edeceksiniz.

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sorular normaldi ama zaman konusunda haliyle zaman sıkıntısı yaşayanlar oldu bunu nerden gözlemedim diyeceksiniz ben 10 dakka kala bitirdim lakin yasak diye dışarı almadılar bende etrafı gözlemledim 10.59 da bile harıl harıl test çözen vardı .

Üye
    muzo_74 Avatarı

Son Giriş
    29.09-2012
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynen bende sizlere katilyorum kimse ne cektigini bilemez

Üye
    fatma20 Avatarı

Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınav süresine bişi dediğim yok o zaman cevap kağıdını büyük yapmıyacaklardı yada büyük yaptılar süreyi çok vereceklerdi bunu ayarlayamamışlar benim gibi hareketleri sinir kasılmaları yüzünden kısıtlananlarıda düşüneceklerdi

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sınavda süre yüzünden bi çok kişi magdur oldu ben en basit soruları valla billa en basit soruları işaretliycem bi baktım tepemde hoca süre bitti 2 dk çok degil dedim suratıma baktı kagıdı elimden aldı vicdansız ölürmüydün 2 dk valla okadar iyi olcaktıki kesin net 3 veya 4 soruyu gözetmenin vicdansızlıgından kaybettim

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

sonbahar kardeş kendine göre haklısın ama bizim sınıftaki biride vermemek için direndi 2 tane gözetmen vardı biri imtiyaz geçiyordu diğeri dedi onca kişinin hakkı var çabuk al dedi diğer gözetmende aldı kağıdı tanımadığı bir kişi için adam o kadar kişinin hakkına neden geçsin doğru yapmış bence herkez hakkıyla olduysa ne mutlu bi sınav olmuş

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

xxman sende allah tan arıyon seviniyon

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tabiki kardeşim senin o iki üç soruyu yapman kaç kişinin önüne geçirir kul hakkı bu hem neden sevinmiyim belkide benim önüme geçecektinkardeşim herkezin hakkıyla girmesi gibi var mı heryerde bu şekil olduysa giren hakkıyla girecek iyi bişey değilmi

Sayfa 20 / 25 İlkİlk ... 10161718192021222324 ... SonSon