Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derenlicengiz Avatarı

Son Giriş
    03.05-2013
    Saat
    16:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Elimdeki %90 oranlı diyaliz raporu ile ÖMSS ye başvurdum.Böbrek nakilliyim.Nakil hastalarınada %70 rapor veriliyor.Sonuçta her iki durumda da %40 ın üzerinde özür oranım var.ÖMSS de başarılı olursam bu durum sorun olur mu.Atanma durumunu gözönüne alarak şimdiden rapor çıkarttırmalımıyım?

Üye
    HEXE06 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    AYDIN -Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben nakil olmadan önce ögretmenliğe atandım...atandıktan sonra mal müdürlüğü tekrar hastaneye gönderıyor ...ama basvuruda bulundugunuz rapor suan ıcın gecerlidir bence

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Özürlü Raporu : Belirtilen prosedürlere uygun tam teşekküllü devlet hastanalerinden alınan Özürlü Raporu diye biliyorum, aksi durumdaki raporu zaten başvuruda kabul ettiyseler problem çıkmaz, ama biliyorsunki bizim devlet adamlarının aklı sonradan basar sana son dakika golü atabilirler, o yüzden benim kanaatimce zaten rapor alsan en az %70 alacaksın ki bence yine %90 alırsın git al abi. Bişey kaybetmezsin en azından için rahat eder.