Sayfa 2 / 17 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 244 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    scottsdalebird o zaman kardeşim sınava 60bin 500 küsür kişimi girdi bu kişilere yeni eklenme yapılmadan sadece başvuranlardan o dediğim şekilde detaylı bir rapor istencek ha nolur sınav bir iki ay uzar onada razı olcaz SIRF HAKSIZLIK OLMASIN DİYE ALIMI 3500 KİŞİ GÖSTERİYORLARSA AMAÇ HAKSIZLIK YAPILMASINI ÖNLEMEK FALAN DEĞİL ENGELLİ ÇALIŞMASIN YOKSA DAHA ÖNCEDEN BÖYLE BİR YOL UYGULANABİLİRDİ İNSANLARIN TERCİNE BIRAKILMAZDI ek olarak hangi özür grubunda net olarak belirtilmeli...BEN BU HALDE ÇÖZÜM YOLU BULABİLİYORUMDA YETKİLİLER BENİM KADAR DÜŞÜNEMİYORMU?AMAÇ HAKSIZLIĞI ÖNLEMEK OLSAYDI KAMUDA ÇALIŞIP ÜNVANI OLMAYAN İNSANA GEL GİR KURUM DEĞİŞTİR,YÜKSEL DEMEZDİ amaç ÜZÜM YEMEK DEĞİL BAĞCIYI DÖVMEK...Hem herkez isteğine göre işaretleyici,okuyucu,ek süre alabildi klavuzda belirtilene göre tek sorun işitme engellide olduysa oldu o da çocukluktan işitme engelli olduğunu ispatlaması gerekiyordu onun dışındakiler ihtiyacı yoksada aldı...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Mail ve telefonlarla ne kadar baskı yapılırsa sonuca varabiliriz siyaset yapan insanlar oy potansiyelini özellikleTürk halkının duygusallığını hesaplarlar arkadaşlar telefon ve mail yağmuruna devam eksiklikleri bahane edip 3512 kadro bu yüzden diyecek olanlar çıkarsa sınavın ileri bir tarihe ertlenmesi konusunda tereddüt etmeyin sınav ertelensin diyebilin haksızlık karşısında hakkı söylemeyen dilsiz şeytandır....

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Dilsiz_Düşünce;

Ben telefonla birebir görüştüğüm vekillere ve grup başkanvekillerine iletmeye devam edeceğim bunları yaparken ders çalışmay ihmal etmeyin canlar...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

yukarda söylediğim gibi işitme engellide sorun olmuşsa olmuştur onun dışındakiler haksız yere alanda çok oldu bizim kursta bi arkadaş işitme engelli nasıl engelliyse artık yemin ediyorum işitme engeli varsa onda BENDE İŞİTME ENGELLİYİM HABERİM YOK bu insan çok uğraştı ek süre almak için ama çocukluktan olduğunu ispatlamayamadı yeni raporu %5 eskisi %40 üzeri gitti eski raporla başvurdu bide ek süre almak için o kadar çabaladı ama vermediler ya nasıl sevindim anlatamam...

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayşe hanım haklısınız da sizden farklı düşündüğüm bir nokta var. o da şu ben hükümete değil meclise karşı olan güvenimi kaybettim. hepsi aynı düzenin elemanları. başta kimin olduğunun bir önemi yok. sonuç hep aynı

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

PRENS ESAT sözlerinde durmayıp 20bin engelliyi almayıp engelliyi işsiz kalmaya mahkum bıraktık sonra özür dilese ne olur özür dilemese ne olur bir özür dilemekle herşey düzelcekmi ya çıkıp 20bin kişiyi işe alcaz diyecekler yada engellileri kandırdık onlara yaptırılcak bi işimiz yok 3512 kişiyle idare etsinler desinler bizde helal olsun diyelim...

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN39
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

xxxman
    Sizler burada ayrım yapıyorsunuz bu arkadaş %5 raporu olupta eski rapor %40 ile başvurmuş sa bu devletin sorunu malum işitme engellilere 20 dakika ek süre veriliyor bunlara neden süre var bize neden yok diye ayrım yapanlar Mantıklı düşünüp yorum yapmıyorsunuz herkezin derdi kendine

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

muneza kardeşim benim işitme engelli arkadaşlar hakkında düşüncemi herkez bilir hak edene verilsin ona lafım yok ama dikkat edersen demişim ki O KİŞİ İŞİTME ENGELLİYSE BENDE İŞİTME ENGELLİYİM HABERİM YOK diyorum bizim sınıfta 3-4 kişi var işitme engelli o insanlara ek süre verilsin onlara lafım yok ARTI BÖYLE İNSANLARIN EK SÜRE ALMASI DEVLETİN DEĞİL DİREK BİZİM SORUNUMUZ hem adamın bişeyi olmayacak hem ek süre alcak gitcem ben o insanla yarışcam baya mantıklı

Üye
    pronet Avatarı

Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    12:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İyi de bu tür sınav ilk kez yapılmıyor ki. Daha önce milli eğitim bakanlığı, sağlık bakanlığı, orman genel müdürlüğü gibi kurumlar sınav açıp aldı. O sınavlarda devlet tecrübe kazanmadı mı? Eksikliklerini görmedi mi?

Oralarda kazanılan tecrübe pekala merkezi sınav içinde kullanılabilirdi. Deneme olarak düşük bahanesi çok vasat bir bahane. Arkadaşların hayalkırıklığı çok normal.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın RUHSAR DEMİREL ile 11.20 itibariyle yaptığım telefon görüşmesi aynen şöyledir. Sayın genel başkan yardımcım biliyorsunuz ki 29 nisanda engelliler için kamu istihdamına yönelik bir sınav yarışması yapılacaktır. Ancak 38 bin boş kadroyla yola çıkan hükümetimiz sağlı bakanlığı ve meb sınavlarından sonra hiç sınav düzenlememiştir bu sınav sonucunda atamları çıktıklarında 29 bin boş kadro diğer açıklamalarındada 26,23 en son 3 ekimde kurumlardan engellilere ait boş kadroların 20 bin olduğu netlik kazanmıştır.Basında sayın bakanlarımız faruk çelik ve fatma şahinin açıklamaları beyanatları net bir şekilde haziran sonuna kadar bu 20 bin kadroların doldurulacağı yönünde idi fakat 4 nisanda 4 c lilerle işçilerle ilgili soru cevap bölümünde sınavdan sonra 3512 kişinin kurumlara yerleştirileceğini belirtmiş böyle bir komik rakamın hem engelliler.biz sitesindeki kardeşlerimin arkadaşlarımın hem umutlarını hem ders çalışma şevklerini kırmıştır. Sayın vekilimiz bu rakamın o sayıya düştüğünden haberi olmadığını yalnız konuyu bakanlığa soracağını üstüne düşeceğini belirtmiştir. İkinci sorum ise sakatlık cetveli ile ilgili olmuştur ben daha söylemeden hemen cevap verdi çalışmalarımız var ve ülkemizdeki engelli sayısında yaptıkları araştırmada rakamın 8 milyon 500 değil 9 milyon 600 küsüratlı bir rakam olduğu 200 bin kişiye maaş bağlandığını söylediler kendileride diğer kalan engelli kardeşlerimiz için ne yaptınız diye sorduklarında ses seda çıkmadığını söyledi. üçüncü bir sorum ise Terör şehitleri ve gazileri ile Vazife malül gazilerin çocuklarının yakınlarının arasında ayrımcılık yapıldığını ancak teröristlere tazminat ödeyen bir hükümetimiz mevcut diye sordum komisyonda gündemimizde dedi. Ben bi kaç defa sitemizin ismini zikredince sorulardan sonra sitenin ismini sordu bende söyledim hatırladığını ve ENGELLİLER.BİZ sitesini bildiğini ve buradanda takiplerde bulunacağını söyledi .Bende konun takipçisi olacaklarından hiç şüphemiz olmayacağını belirtip teşekkür ettikten sonra kapattık.

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli vatandaşı ile bu kadar alay eden bir devlet veya hükumet tanıyormusunuz? şahsen ben duymadım. acaba afrika da var mıdır? belki de hindistan, afganistan. herhalde en son obama-erdoğan görüşmesinde obamanın tavsiyesi ile bu karar alınmış olabilir mi?

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

pekı sebeb buysa kura ile gırenlerı uzaktan yakından hiç ilgilendiriyor mu

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

ben hep demişimdir , engelli kadrolarında hep engelsiz insanlar calışıyor diye , o kadrolara acıktan atama yoluyla kendi adamlarını alıyorlar aday memurlugu bitincede normal kadroya geciş yapıyorlar , yani engelli kadrolarını her hükümet kendi kadrosunu yapılandırmak oluşturmak icin kullanıyor

Üye
    huseynn Avatarı

Gerçek Adı
    Türk
    Son Giriş
    03.05-2012
    Saat
    20:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bizim sınıftada bi engelli diye kurs gören var engelli felan değil ben işitme cihazı kullanıyorum . adam da ne işitme cihazı var nede duyma güçlüğü o kişi sağlam insan dan daha sağlam diyebiliriz. raporunuda memleketinden almış . bu raporu ona veren doktor sen nasıl doktorsun allah izin verir se yakana yapışacağız ahirette..

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 12345612 ... SonSon