Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
Toplam 95 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar , 5 Nisan 2012 Perşembe 11.50 de ; 0 312 418 80 71 No'lu ve Dahili : 215 olan telefondan Devlet Personel Başkanlığı (DPB ) Yetkilisi ile yaptığım Telefon Görüşmesi Şu şekildedir : Bakan Faruk ÇELİK'in 29 Nisan 2012 tarihinde yapılacak olan ÖMSS ile 3.512 Engelli Personelin ataması gerçekleştirilecektir ataması doğru ve nettir ... Telefonda Yetkili bu rakamı doğrulamıştır, herhangi bir dil sürçmesi ya da 4 - C li açıklaması ile alakalı bir karışıklık söz konusu degildir.. Sınavdan sonra açıklanacak Tercih Kılavuzunda ilk yerleştirme de 3.512 Engelli Personel alınacağı ifade edilmiştir. Bunun ayrıntılarını sorduğumda malesef Lise - Ön Lisans - Lisans Olarak ya da Kura ile atanacakların sayısı hakkında bilgi alınamamıştır ... Telefondaki Yetkili ; ilk atamaların 3.512 kişi olacağını, Ekim 2012 ayında ise Kurumlardan , Özürlü Kontenjanlarını Devlet Personel Başkanlığına bildirmeleri sonucunda ikinci bir atamada belki 5.000 kişi atanabilir, şimdiden bişey soyleyemeyiz dedi.. Ayrıca Devlet Kurumlarında çalışanlarının % 3 ü Özürlü Olması gerekir diye ifade etti.. Şu anda 50.000 Özürlü Personel Olması gerekirken, 30.000 civarında bir Engelli PErsonel Çalıştığını 20.000 Engelli Personel Acığının olduğunu ve bu sayının bir anda doldurulmasının mümkün olmadığını ifade etmişlerdir.. ÖMSS - 2012 nin ilk defa yapılması ve kurumların bu konuda bir tecrübesizlik yaşaması, buna uygun kadro şekillerinin oluşması ve tum bunların bir süreç dahilinde olacağını ifade ettikten sonra , sadece ÖMSS - 2012 ye odaklanmamız gerektiğini ve çalışmak gerektiğini ifade etmişlerdir ..
    Saygılarımla ...

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler bilgilendirme için. ilk atama için böyle bir sayı belirlemişler. geri kalanları da yerel seçimler öncesinde dolduracaklarını tahmin ediyorum...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

veydel Rica Ederim. Devlet işleri bu ne olacağı hiç belli olmaz ... Hakkımızda En Hayırlısı Neyse O Olsun .. Türkiye'de bir çok şey anlık gelişiyor.. Boyle bir açıklamayı , ÖMSS - 2012 den sonra yapmış olsalar en azından Oyundan düşülmemiş olurdu.. Ben tahmin ediyorum; 60.000 kişiden 5-6 bini bu nedenle ÖMSS ye girmeyecektir.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Bende telefonda görüştüm sayın bakanımız faruk çeliğin meclis genel kurulunda bir açıklaması var sınav sonrası 3512 kişinin alınacağını belirtti dedim. Görevli Şuan net birşeyin olmadığını ösymnin açıklayacağı tercih kılavuzundan sonra kaç kişinin atanacağı belli olur kontenjanlar tam olarak dolduruladabilir doldurlamayabilirde dedi peki sayın bakanlarımızın basındaki özel sektörle kurumların 46 bin engelli açığı bulunduğunu net bir şekilde hazirana kadarda bu kadorların hepsinin doldurulacağı gibi açıklamaları var sonuçta bakan bir araştırma yapılmadan ve ellerine net bilgi gelmeden açıklama yapmazlar ki 3 ekimde devlet kurumları açık olan kaç engelli çalıştırılacağı hususunu sizin kurumunuza bildirdiler dedim sustu kaldı aynı şeyleri söyleyip durdu şimdi akp milletvekili gürsoy erol ile görüşme için şansımı zorladım konuyu danışmanına ilettim tekrar dönecekler cevap bekliyorum...

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bilgileriniz için teşekkürler Özkan. hakkımzda hayırlısı ile diyelim..

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

celik rica ederim .. Arkadaslar dün akşam ÖMSS Kursunda Matematik dersi vardı ve Olasılık Hesabı anlatıldı .. Şimdi Diyelim ki 1 kisi alınacaksa; benim kazanma olasılığım 1/60.000 oluyor.. yani ben 1 kisi bile alınacaksa ve benim girme ihtimalim varsa, ümidimi kaybetmeden, kalan 23 gunluk süre zarfında, cok daha fazla çalışacam ...Atama sayılarına , soylentilere takılmadan, oyundan düşmeden, kim ne düşünürse düşünsün ben sadece ÖMSS - 2012 düşünüp, gücümün yettiğince çalışacam.. Sizlere de tavsiyem odur.. ALLAH UTANDIRMASIN İNŞALLAH ... HErkese BAŞARILAR .... UNUTMAYIN KI !!! Sınav Sonucları 2 Yıl Boyunca Gecerli Olacaktır ...

Üye
    mevce Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özkan Bey teşekkürler

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mevce Hanım Rica Ederim ...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Evet haklısın kardeşim etkilenmedik değil etkilendik elbette bütün bu sınava umudunu bağlayan arkadaşlarım kardeşlerimide düşününce kaçınılmaz etkilenmemek titreyip kendimize dönelim ve sınava kadar derslere çalışmaya devam hakkımızda hayırlısı olsun....

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

3.512 mi düştü bakan kesin karar verdimi ? bu nasıl iştir nasıl kandırmacadır allah yardımcımız olsun .

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bakan fatma şahin'in 20 bin kişi alınacak sözü yalan oldu yani hadi hayırlısı bu haberden sonra çalış çalışabilirsin bütün moral motivasyon sıfır..

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

böyle giderse bine düşer

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    12:31
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Ben hiç şaşırmadım alımların bu denli az sayıda yapılacağına.Bu hükümeti kınıyorum gerçkten sadece sınavda değil her alanda bu oyunlar dönüyor.Bu üç kağıtçılıkla bu yalanla bu avutmalarla devletin sonu pek hayır gözükmüyo !.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:26
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar işte kpss gibi olacak bence herzaman belirtiyorum 85 90 puan üstü yerleşir,zaten sorularda bi çok kişide elenir ösym kolay sormaz 2.tercihe 80 kadar iner kapanır.sonrası 2 sene sonra 90 alana kadar ugraşmak bence...

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kaldık yıne açıkta. 3500ün içine giremeyecez.

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon