Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Valla Ben Dersi Bıraktım Çalışamıyorum en son deneme sınavından belli oldu bu malesef.

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınav soruları daha önce yapılan engelli sınavlarındaki gibi kolay olmayacaktır. sonuç itibariyle osymden söz ediyoruz. ama sorular kpssdeki gibi düşürücü tarzda olmayacak gibime geliyor. yine de ne olursa olsun zor ise herkese zor kolay ise herkese kolay. hayırlısı neyse o olsun...

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim açıkça söyleyeyim sınav soruları kpss'den farksız olmayacak, Yani lise ve dengi okullardan sınava girecek olan 38 bin küsür kişi için bu sınavda çok ter akıtacaklar.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

o zaman haksızlık olabilir ibrahim..ben mesela zijinsel engellilerin sorularına bakıyodum da baya kolay oluyodu..ha bizim için kolay onlar için zor o ayrı..ama bu dengeyi iyi tutturamasa devlet,haksız yerleşmeler olabilir..aslında ösym de bizim gibi yeni daha ilk kez soru hazırlayacaklar ayrı ayrı sanırım engele göre..inşallah onlarda bizlerde toslamayız

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla alımlar 20 bin olsaydı sana hak verecektim ama durum benim dediğimi gösteriyor.. Malesef. ama açıkçası bende çok kolay sorulsun istemiyorum

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

hayırlısı olsun be kardeş.. hayırsızsa bizden uzak olsun ne diyim..

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

varmı delikanlı çıkarmı sınavı protesto için hiç bi engelli sınava girmesin kim yapar bunu valla da billada girmeyelim hep beraber olalım densin ben hazırım devlet ozaman anlasın engellinin sesini izini görsün bakalım kaç kişi girmez sınava..

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Valla sadece mail atmaya 20 kişi zor bulunduysa iş sınava girmemeye gelirse 3 kişi bulmazsın..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

SONBAHAR kardeşim kimse kimseyi kandırmasın girmem diyen babayiğitte emin ol yalan söylerGOLDEN HEART KARDEŞİM sen benim ne demek istediğimi gayet güzel anladın atıyorum şurda 50 kişi konuşuyoruz ÜNVANI OLMAYAN KAMUDA OLAN SINAVA ALINMASIN DİYE kamuda olan 20-30 kişi birleşip tepki koyuyor olmaz öyle şey diye işsiz olan 5-10 kişi ancak tepki gösteriyoruz diger 5-10 kişi yine sessiz birleşemiyoruzSAHTE RAPORLARIN ÖNÜNE GEÇELİM DİYORUZ çoğunluğu sahte ve haklı olup raporunun düşmesinden endişe eden 20-30 kişi birleşiyor biz yine 5-10 kişi kalıyoruz20BİN ALIM SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA 5bin kişinin girceği sınavla 5bin kişi alınsın isteyen lisanslılar birleşiyor 50bin+ilkokul orta okullular yine sessiz kalıyor ALIM 20BİNDEN 3512YE geldi TAMAMEN SUSULDU he biz sadece burda yazıp çizmiyoruz gerekli yerlerle iletişimede geçiyoruz buraya yazma amacamız insanlar bilgilensin onlarda tepkisini ortaya koysun BAZI DUYUMLAR gerekli yerlerden cevaplar alıyorum ama tatmin edici değil kimseyi üzmek yada boşuna sevindirmek istemem herşeyi klavuzda görcez artık söz uçar yazı kalır hesabı orda yazan neyse odur ama zamanımızıda boşa kullanmayalım bastırmaya devam edelim ÇOK KİŞİ TEPKİLİ BURDADA TEPKİLİ KİŞİLER GÖRÜNSÜN AZINLIKTAYIZ SANILMASIN yoksa hepimiz elimizden geleni yapıyoruz bakalım artık söz devlette olcak yine

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardımcısı olsun herkesin kaldı 19 gün

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

Sanırım bu konuda resmi açıklama için biraz beklenilecek gibi görünüyor. Bilemiyorum belki de çalışmalar devam ediyor kadro sayısının açıklanması için.

Ben yine ilk dediğimi tekrarlıyorum.

Bugün de İl Özel İdareleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmelik'te değişiklik yapıldı:T.C. Resmi Gazete

İlgili Yönetmelik'e bu değişiklikler işlendi:Mevzuat Bilgi Sistemi
    ...
    Daha önce http://www.engelliler.biz/forum/ozur...ml#post1044712kilitlenen başlıkta şunları yazmıştım:

"Moralleri bozuk görünce bugünkü Meclis tutanağını okudum. Sorun yok arkadaşlar. Bakan'ın verdiği sayı İl Özel İdarelerindeki kadroların boşaltılması üzerine yapılan şikayetlere cevap olmasıyla ilgilidir. Meclis'teki konuşmalarda bu konuda şikayetleer olunca Bakan buna yönelik açıklama yapmıştır. Hepsi bu. ÖMSS sonucundaki atama sayısı bu kadar az olmayacak. Buradaki konu farklı. Tutanagı başlardan itibaren okursanız bunu farkedeceksiniz zaten.Moralinizi bozmayın lütfen. Bu şekilde yanlış yorumlarla canınızı sıkacagınıza lütfen sınava odaklanın.
    Başarılar diliyorum sınava katılan tüm adaylara.

İlgili kısmı aynen aktarayım:

"
    ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI FARUK ÇELİK (Şanlıurfa) - Özel idarelerdeki işçilerle ilgili, bunlarda norm kadro çerçevesinde yer değişiklikleri oldu, bunların diğer
    31
    kurumlara nakilleri oldu. Burada yapılan düzenlemenin norm kadro çerçevesinde olduğunu ifade etmek istiyorum. Ayrıca, özürlü, engelli personel seçme sınavı 29 Nisanda yapılacak. Bu sınav sonucuna göre 3.512 personelin ataması yapılacak.
    Bir diğer konu: 4/C'li personel sayısı 27.122'dir. Bildiğiniz gibi, bunlar on bir ay çalışmaktadırlar. Yılda yirmi iki gün izinleri vardır, sendikalara üye olabilmektedirler. Bunun yanında, otuz gün hastalık izinleri var. 2010 yılında..."( 31.sayfanın sonu ve 32.sayfanın başı)
    Türkiye Büyük Millet Meclisi
    Genel Kurul Tutanağı
    24. Dönem 2. Yasama Yılı
    90. Birleşim 04/Nisan /2012 Çarşamba

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah dediğiniz gibidir. o kadar çok emeil gönderildi ve telefon açıldı. ben de elimden geldiğince bu konuya destek oldum; ancak hiçbir yerden açıklama gelmemesi üzücü

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

KANALD EURO - Yildiz.tv / Nar.tv - Tv izle, dizi izle, film izle, Canli izle 08.07 itibariyle izleyiniz...

Konu zaten özel idareler ile ilgili görüşmede soru cevap kısmında araya sıkıştırılmıştır bu kadar iyimser olamam kendi adıma malesef insanların umutları ve ders çalışma şevkleri kırıldı umarım düzelir dicem ancak 20 bin açıklaması yapan Aile ve Sosyal politiklar bakanımız Sayın Fatma Şahin her tv kamerayı gördüğünde reklam ederken bugünlerde her ne hikmetse hiçbir gazete ve tv de göremiyoruz Gerçek ama acı bir durum ....

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozkancey;

Haklısın arkadaş. Ben azerbaycana burslu olarak okumak için ÖSYM ye başvururken Fizik bölümüne sadece 1 kişilik kontenjan acıldığını görünce vazgececektim ama başvurmak için başvurmuştum ama hiç kimse başvurmadığı için ben kazandım ve oradan diploma aldım. ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz.

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ibrahimozturk88;

haklısın kardeşim

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon