Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KuZGuN Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkdaşlar adamlar alacağı 3bin küsür kişinin masraflarını zaten sınava girecek 60bin engelliden çatır çatır aldılar yok sınav harç parası yok kayıtta okula para zaten engelliyiz sağlam olsak çalışır insan zoruna gitmez bukadar hep para verelim umut için ama sonuç yine hüsran olsun bu düzen hep böyle gelmiş böyle gider sınavlarda hikaye çalış çalış ama kime göre neye göre hangi söze itimat edeceğini bilmeyerek allah yar ve yardımcımız olsun...

Üye
    Sedatileri Avatarı

Son Giriş
    13.07-2013
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence burda cogunuz esas tehlikeyi gözden kaçırıyorsunuz.şimdi 3512 kişi alınacak bu kesinlesti.Bu 3512 kişinin bir cogu bir sonraki atamadada tercih yapacak cünkü gördüğüm kadarı ile bunun önüne gecen bir engel yok.Haliyle ilk 3500 kişilik grup yeniden atanırken arkasından yeniden 3500 kısılık acık bırakacak.Buda kpss de sık yasanan kadroların bos kalması olayını gündeme getirecek.Sınav kontejanı acıklandı bu konuda cok fazla yapacak bir sey oldugunu dusunmuyorum ama en azından yerlesmede adaletli olunabilir.Burda herkezin amacı is sahibi olmak hali hazırda calısanların calısmayanların onune gecmesi engellenmeliki mevcut işsizlerin cogu is sahibi olabilsin

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

15.45 itibariyle sayın şafak pavey'in danışmanı ile yaptığım telefon görüşmesi aynen şöyledir: Daha öncede aradığımı yalnız akp ve mhp li vekillerin gösterdiği hassasiyeti kendilerinden göremediğimizi aslında konu itibariyle ilk önce sayın vekilimiz şafak paveyin ilgilenmesi gerektiğini bildirdim sitemkar şekilde cevabı size dönen vekiller çözüm ürettiler mi diye bir soru karşılığında en azından insan yerine koyup telefonumuza tekrar dönüş yaptılar ve sorunumuzu dinlediler konuyla alakalı olarak akp vekilleri ve mhp vekilleri gerekirse soru önergesi vereceklerini ayrıca bakanlıkla iletişime geçip konuyu araştırdıktan sonra telefonla tekrar dönecekler diye bir cevap verdim buna rağmen notumu ileteceğini söyledi bu ikinci kez aramaydı fakat birincide dönülmedi umarım bu sefer dönerler ancak numaramı almadı bende o zaman telefonumu vereyim dedim telefon numaram karşıda görüldüğü için numaramı tekrar onaylama adına söyledi meclis kuruluna geleceğinde bizzat döneceklerini söylediler bakalım bekleyip görecez ....Not arkadaşlar meclis telefondan konuya hakim olarak bütün vekillerin telefonlarını arayınız mutlaka herkes bir araştırma yapacaktır diye umut ediyorum hayırlısı olsun artık biz üstümüze düşeni yapalım ....

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

scottsdalebird

Sizler anlamaya devam edin kardeşim, ama hiç kusura bakma, biz kobay değiliz, Senin kadar da iyimser bakamıyoruz malesef.

bu sınav bitirp sözüm ona yanlış düzeltme masalına 2 sene bekleyip bir sınava daha girecek değilim.

bir hesabet bakalım, ben 27 yaşındayım, 2 sene beklesem 29 yaşında olurum, e atandı etti 30 yaş sınırına dayanırım.

Ben de alımların 3512 ile sınırlı olacağını düşünmüyorum, daha sonraki kadrolar da tekrar bir sınava gerek kalmadan zamana yayılarak verilecektir, ama bu kadar da masal dinlemeye hevesli olmayın...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

SpeedyGonzales;
    Sen yine 27 sin ben 32 ya ben napayım değilmi komedi baştan sona ve sistemin bozukluğu baştan sona haklısın....

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Tabi öyle de aslında bunu sadece kendim için söylemiyorum kendimi sadece örnek verdim.

Her neyse çalışın arkadaşlar, tepkimizi koyalım, üzerimize düşeni yapalım ama çalışmaya da devam edelim, moral bozmaya gerek yok, yerel seçimler geliyo, adamlara oy lazım, peyderpey alacaklardır, çalışın.

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

kusura bakmasın kimse, alınmasın ama bu adamlara oy verenlerin büyük çoğunluğu içinde engelliler de var. engellilerin %90 ı bunları ihya ediyor. şimdide söylenip durmak işe yaramıyor tabii.

yasada değişiklik yaptılar bundan 7 sene evvel. 7 yıl içinde bütün kamu kurum ve kuruluşları ve binaların girişleri kullanımı engellilere de uygun olacak diye. hangisinde tek bir değişiklik düzeltme gördünüz? hiçbirinde. aynı tas aynı hamam. geldik 7 senenin sonuna. dava açsak kazanırız kanunda yeri var diye. buradan pay biçin işte. bu adamların sözünde durmasını bırakın, sözlerine güven olmuyor. fatma mıdır nedir o bakan,bir dediği birini tutmuyor. bildiğiniz GERİ zekalı. şimdide başka biri çıkmış 3 bin bilmemne gibi bir rakam zikrediyor. bir arkadaş bahsetti, bu rakam daha da inecek ama senin benim gibilere inecek. yoksa kalan rakamı zaten torpilliler tamamlayacak. hadi çalışalım da, boşa kürek sallamak. başka birşey değil..

Üye
    sunfungun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tr
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: SpeedyGonzales Mesajı Gör
    scottsdalebird

Sizler anlamaya devam edin kardeşim, ama hiç kusura bakma, biz kobay değiliz, Senin kadar da iyimser bakamıyoruz malesef.

bu sınav bitirp sözüm ona yanlış düzeltme masalına 2 sene bekleyip bir sınava daha girecek değilim.

bir hesabet bakalım, ben 27 yaşındayım, 2 sene beklesem 29 yaşında olurum, e atandı etti 30 yaş sınırına dayanırım.

Ben de alımların 3512 ile sınırlı olacağını düşünmüyorum, daha sonraki kadrolar da tekrar bir sınava gerek kalmadan zamana yayılarak verilecektir, ama bu kadar da masal dinlemeye hevesli olmayın...
    burada dile getirilen bir çok problemi hocalara aktardım,

onlarda toplantılarda dile getirdiler,

ama dikkate alınmadı,

ben sadece olanı biteni yazdım,

bende seninle aynı durumdayım, 28 yaşındayım, elde hem lisans hem yüksek lisans dip. var, iyi derecede ing. var...

bekle bekle paslanıyoruz

Üye
    dilemma Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    3

boş yere kafa yorup okumuş, gecemizi gündüzümüze katmışız. ünv mezunu olmak bizim aleyhimize derim ben. 3 bin küsür kişi içinden lisans mezunu 10 kişi belki alınır. tabii attım. bildiğim bişiy yok. ama bunların ne yapacakları belli olmaz. belki hiç almaz. geçmiş yıllarda açılan sınavlarda hangi kamu kurumu doğru düzgün lisans mezunu istedi. ben diplomamla çok sınav başvuru kapısından geri döndüğümü hatırlıyorum..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

DİLAMMA EL İNSAF DİYORUM BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM hala lisanslılara şans yok diyorsun en şanslı onlar yine liseli 50bin kişi lisanslı 5 bin kişi alcakları 3512 kişi...sağlıklı olup makina mühendisi olup kömür taşayan insanları biliyorum onlar ölsün o zaman yada okumakla iş varsa hepimiz açık ögretimi bitirelim işimiz hazır olsun sınavla falan niye uğraştırıyorlar...şöyle bakıyorum 45bin kişilik site burdan en az 10bin kişi gircek tepki koyan 50 kişiyi geçmez 3512 bile çok bize aslında kimseden ses çıkmıyor nasılsa sınavdan sonra almıyoruz deseler yine kimse ses çıkarmaz

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

xxxman;
    o ses çıkarmayanlar dersde çalışmıyor emin ol rahatsın yani 3512 den biriside sensin xman kardeşim belki biride ben olurum salla ya sen onlara bakma biz üstümüze düşeni yapalım gavura küsüp orucumuzu bozmayalım davar olup güdülmeyelim eşşek olup semer yemeyelim kendi adıma bunu düşünüyorum ....

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

BİO kardeşim belkide derse yoğunlaştıkları için ses çıkarmıyorlar gidek burda başkası için kendimizi yırtacağımıza 2-3 soru çözelim isterim ki işsiz engelli kardeşlerimin hepsi bi işe girsin ama şurda 50 kişinin uğraşmasıylada bi yere kadar kendilerininde istemesi gerek hedef 3512 içine girmek onun içinde çalışmak

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

xxxman;

Derse çalışıyoruz zaten bişey olmaz sistemli çalışıyoruz çok şükür arada bunada vakit ayırmak gerek sanmıyorum çok kişinin fişi çekildi en son bu 3512 haberi ile kursta canlı şahidiyim zaten herkes biliyorum havasında ancak pek bişey bilmiyorlar biliyoruz dedikleride paso yanlış inşallah herkes için hayırlısı olur ne diyelim gönül ister ki engeli gerçek olanlar bir yerlere ulaşabilsin hayata tutunabilme adına...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

BİO kardeşim biz işsiz engelli arkadaşlar adına bişeyler yapmaya çalışıyoruz ama onlarda hiç bi tepki yok ben en son girdiğim sınavda 2bin kişi arasında ilk 10a girdim nasipte varsa kısmetse kaydırma falan olmazsa inşallah 3512 kişi içinede girerim
    1.ÜNVANI OLMAYAN KAMUDA ÇALIŞAN SINAVA GİRMESİN DEDİK işsiz insandan çok memurlar saçmalamayın diye tepki gösterdi kiminin derdi yükselme,kiminin derdi memleket değiştirme kiminin derdi kurum değiştirme işsizliği en iyi biz biliriz parasızlık hiç bişeye benzemez işsizlerden ses gelmedi belli kişiler dışında...
    2.SINAVDAN SONRA RAPOR İSTENSİN DİYORUZ haklı olan üç beş kişi dışında çogunluğu fi tarihli raporla sınava gircek insanlar yine tepki aldık kimse demiyor 3-5 özür grubu cetvele dahil edilip yeni rapor istensin diye zaten çogunluğu sahte raporla gircekdi 20binde olsa...
    3.ALIM SAYISI 20BİNDEN 3512 OLDU hala kimsede tepki yok lisanslı arkadaşların derdi hala 3512 alınması değilde lisanslıya şans tanınmaması sınavsız iş istiyorlar
    Allah yukarda ben kendimi düşündüğüm kadar işsiz arkadaşları düşünüp elimden geleni yapmaya çalıştım ama hep tepki gördüm önemli değil tepki görmek asıl koyan destek görememek ben yine elimden geleni yaparım ama gerisi kader kısmet nasip işi...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aaaahhhhh ah şu sınavda ki soruların zorluğu ne derece olacak merak ediyorum..eğer birebir kpss gibi olursa ayvayı yediğimin resmiidir matematik çok az..e oda önemli ders..inşallah azcık farkı olur kpss'nin zorluk derecesinden..en önemlisi de inşallah bir yetkili çıkarda bizi rahatlatan bir açıklama yapar alım sayısı konusunda..

xxman;
    BİO kardeşim belkide derse yoğunlaştıkları için ses çıkarmıyorlar
    yok ya ders çalıştıklarından burada bizim gibi yırtınmıyolar değil..biz bu sahneyi bu gibi durumlarda hep yaşıyoruz..birlik beraberlik denen şeyin anlamına herkes eremiyor maalesef..
    (ama şu var ,ne çeşit engelliler var biz gibi net başında oturacak durumu olmayan,yada imkanı olmayan onlar hariç)

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon