Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 86 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KırımTilkisi Avatarı

Gerçek Adı
    Ergül Karakoç
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    golden, ama hangi konuda söz ettiğini bende anlamadım. Tutanakta 29 nisandan söz etti, altında ise 4/C'den bahsetti. Yarın tam olarak öğrenelim

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

yahuözel sektörde çalışanlar 4/C'li mi oldu benim mi haberim yok.Sen hangi şirkete dayatabilirsin ÖMSS,KPSS'yle atama şeklinde.Hukuken,mantıken yanlış.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

KIRIM TİLKİSİ bu açıklamayı yapan arkadaş İBRAHİM HALİL ÖZTÜRK KİMDİR Kİ bilgimize ve kamuoyuna duyuru yapıyor devlet adamıysa doğrudur fakat bizim gibi normal vatandaşsa bu açıklamanın hiç bir hükmü yoktur açıklamayı sayın bakanın yapması gerek neyse bi açıklama gelir değişir bi daha değişir sınav olur biter hepimiz rahatlarız ya işsiz kalınca yada işe girince herşey netlik kazanır

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

taha;

kardeş özelliştirilen devlet kurumları varya onlar orda anlatılan sanırım..özel sektör kavramı karşılamıyor dediğimizi..

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Özel sektör değilde devlete bağlı özel bütçeli kurumları kastediyodur herhalde KİTler belediyeler gibi,zaten direk özel sektör abest olur.Misal Denizbank'a atancaksın "selamın aleyküm devlet atadı beni masam nereydi,4/C'lide olmuşum" absürd olurdu.

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bakan 4C den bahsedecekken vazgeçip ÖMSS den bahsediyor ve sayı gayet net 4C ile ne alakası var, tamam iyimser olalımda verilen rakamın 4C ile alakası yok, inşallah bakan acele ederken dili sürçmüştür, ancak bu kadar iyimser olabiliriz..

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

taha;

aynen öle ..tam açıkladığın gibi..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

özelleştirilen devlet kurumuda olamaz çünkü adı üstünde ÖZELLEŞTİRİLMİŞ artık devlet kurumuyla bi ilgisi yok adamlar istediğini alır istediğini almaz hem özel sektöre bile sınavlamı gircez artık ne güzel adam bari seçmezler sınavı kazanan özel kuruma girer

Üye
    KırımTilkisi Avatarı

Gerçek Adı
    Ergül Karakoç
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxmann , adı geçen kişiyi tanımıyorum ama bir sitede videonun altında yorumdan alıntı yaptım. https://www.facebook.com/ozurlumemursecmesinavi

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

xxman; bildiğim kadarıyla devlet özelleştirirken bazı hakları korumak adına,kişileri madur etmemek adına anlaşma yaparak özelleştiriyor..yoksa yani o özelleşen yerlerden çoğu 4C ye geçmedimi..hem sınavsız da girecek olanlar var..belki kasıt onlardır..ama bu ihtimal sadece

loks;
    işte bu durumda dediğime gelelim ..yukarda verdiğim linklere yazı yollayalım..bir haftada belli olacaksa,3 günde belli olsun bu karmaşa..misal

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

KIRIM TİLKİSİ KARDEŞİM kaynak yok kimsenin adı yok sarı çizmeli mehmet ağanın biri ilk ağızdan kendi düşüncesine göre açıklama getirmiş...neyse bi açıklama yapılır artık bekleyip görcez...

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

Neyse arkadaşlar hayırlısı artık konuşmaya şöyle baktımda 4/C le yakından uzaktan bi alakası yokmuş,şöyle geçiyo benim duyduğum "4/C ama ondan önce ömss seçme sınavı" diyerekten ömss ile ilgili bilgi giriyo yani 4/C ile alakası ömss sınavından önce ağzından çıkması 4/C yerine başka bişeyde diyebilirdi.

Üye
    ibrahimozturk88 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman mısın nesin zaten bu forumu takip ettiğimden beri senin karekterini çözmüş bulunmaktayım ama az biraz aklın ve kafan olsaydı o açıklamanın benim tarafımdan değilde kanunname kopyası olduğunu anlardın. Başka gereksiz bir sorun veya gereksizce bir cümlen varsa söyle sırf senin gereksizliğin yüzünden üye oldum.

yahu bu sayfaya bu güne kadar bu yüzden üye olmadım bu xxxman midir ne karın ağrısıysa bu adama nasıl katlanıyorsunuz. eğer bu engelliyse allah benim canımı alsın, böyle bir engelli tanımak istemiyorum, dedikoducu , yargısız infaz yapan, bilmeden konuşan , karakteri şüpheli , lafını bilmez , terbiyeden yoksun nasıl bir engelli olabilirki.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Moralleri bozuk görünce bugünkü Meclis tutanağını okudum. Sorun yok arkadaşlar. Bakan'ın verdiği sayı İl Özel İdarelerindeki kadroların boşaltılması üzerine yapılan şikayetlere cevap olmasıyla ilgilidir. Meclis'teki konuşmalarda bu konuda şikayetleer olunca Bakan buna yönelik açıklama yapmıştır. Hepsi bu. ÖMSS sonucundaki atama sayısı bu kadar az olmayacak. Buradaki konu farklı. Tutanagı başlardan itibaren okursanız bunu farkedeceksiniz zaten.Moralinizi bozmayın lütfen. Bu şekilde yanlış yorumlarla canınızı sıkacagınıza lütfen sınava odaklanın.
    Başarılar diliyorum sınava katılan tüm adaylara.

İlgili kısmı aynen aktarayım:

"
    ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI FARUK ÇELİK (Şanlıurfa) - Özel idarelerdeki işçilerle ilgili, bunlarda norm kadro çerçevesinde yer değişiklikleri oldu, bunların diğer
    31
    kurumlara nakilleri oldu. Burada yapılan düzenlemenin norm kadro çerçevesinde olduğunu ifade etmek istiyorum. Ayrıca, özürlü, engelli personel seçme sınavı 29 Nisanda yapılacak. Bu sınav sonucuna göre 3.512 personelin ataması yapılacak.
    Bir diğer konu: 4/C'li personel sayısı 27.122'dir. Bildiğiniz gibi, bunlar on bir ay çalışmaktadırlar. Yılda yirmi iki gün izinleri vardır, sendikalara üye olabilmektedirler. Bunun yanında, otuz gün hastalık izinleri var. 2010 yılında..."( 31.sayfanın sonu ve 32.sayfanın başı)
    Türkiye Büyük Millet Meclisi
    Genel Kurul Tutanağı
    24. Dönem 2. Yasama Yılı
    90. Birleşim 04/Nisan /2012 Çarşamba

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşim kaynagı nerden hangi kanunnameden bizde inceleyelimbak videoda 4/c konusundan önce ömss sınavı söyleniyor konun 4/c ile hiç bir alakası yok çünkü 4/cyi açıklamadan önce ömss sınavı hakkında bilgi veriliyor videoyu bi kaç kere izle istersen...

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon