Sayfa 9 / 13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon
Toplam 193 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Rapor almak o kadar kolay mı sizce? Demek ki sizin için kolay ve bunu söyleyebiliyorsunuz. Ben vergi indirimi için tekrar rapor alacağım ve 15 hazirana gün verdiler. Bir de işe girdikten sonra isterlerse valla engelli yaşamak çok zor zaten artık hastane koridorlarında koşuşturmak istemiyorum.

Zaten torpille alanlar yine alır değişen bir şey olmaz.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Sadece söylemedik kardeşim öneri sunduk sizlerde sununki hem rapor almamız defalarca olmasın hemde sahteler ayıklansın konu başlığını baştan sona okuyup yorum yazın lütfen okumadan anlamadan yorum yazmayın ayrıca milletvekillerine telefonda iletildi ayrıca mailler atıldı ....

Üye
    muneza Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKHAN39
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    7

Arkadaşlar bakan şahin açıklama yapmış admin arkadaş yorumları okuyor siliyor anlamadım ...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

muneza;

o konu forumda mevcut arkadaşım o yüzden başlıklara bak: http://www.engelliler.biz/forum/ozur...i-dogurdu.html

Üye
    aykut1972 Avatarı

Gerçek Adı
    aykut
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    GÜZEL HATAY'IM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bazı arkadaşlar sanki bilmeden atıyor..arkadaşların ellerindeki raporların çoğu eski. şimdi tekrar rapor alsalar inanın %80 i %40 rapor alamaz..ancak eski raporlar sahtemi. hayır adam ayaktan ampute daha önce %60 olan oranı şimdi %30 eee. bu kişi şimdi saglam mı..?özürlü mü..? çogu özürlü arkadaşımız yeni yönetmelik mağduru.. barajı aşamadıkları için ortada kalmışlar...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Evet önce cetvelin düzetilmesi vursunu yaptık önerilermizde ilk maddede yer alıyor isterseniz forumdaki diğer msjlara ve yorumlara bir gözatın...

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ama ben geçen sene almıştım raporu. :S Neden tekrar istediler vergi indirimi için?

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

TarikUzel;

işte bu tip konular meydana gelmesin diye eksikliklerin giderilmesi hususunu dile getirmeye çalışıyoruz tarık istiyorlar herkes kafasına göre uyguluyor yasaları...

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neyse artık 15 haziranı bekleyeceğim, Teşekkürler ilgin için.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

f) Sağlık Kurulu Raporu: 16/12/2010 tarihli ve 27787 sayılı (Mükerrer) Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe konulan Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış sağlık kurulu raporunu,
    Memurlar.Net (Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ile Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik) geçen bi yerde okumuştu işe başvuran arkadaş ankaraya gönderilmiş eskiden böyle bi sistem yoktu diyordu bide 2012 de yönetmelik yine değişti komplece sağlık kuruluna gircez demektir...

Üye
    fatolist Avatarı

Gerçek Adı
    fatolist
    Son Giriş
    20.09-2012
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence önemli olan başvurularda iyi değerlendirmek kazanan kazanıyo zaten kardeş.

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aykut1972 Mesajı Gör
    bazı arkadaşlar sanki bilmeden atıyor..arkadaşların ellerindeki raporların çoğu eski. şimdi tekrar rapor alsalar inanın %80 i %40 rapor alamaz..ancak eski raporlar sahtemi. Hayır adam ayaktan ampute daha önce %60 olan oranı şimdi %30 eee. Bu kişi şimdi saglam mı..?özürlü mü..? çogu özürlü arkadaşımız yeni yönetmelik mağduru.. Barajı aşamadıkları için ortada kalmışlar...
    valla arkadaşım gözüne gözlüğü takan engelli raporu alırsa olacağı bu kimi şeker hastası engelli raporu der vs vs
    ben bu sınava kaydolurken kayıt esnasındakı bayan sanırım öyle raporlar görmüş olmalıkı benim skolyozu farketmeden sen gözünden mi engelin demesmi sasırdım bu görevli bile bana bunu diyorsa doktorlar neler demes))) sinir oldum her önüne gelen engelli raporu alıyor yakında ben gribim rapor alabilirmiyim die hastaneye gidenlerde olursa ben sasmayacam artık

bio yönetmeliği bu hale getirenler bizim insanlarımız.engelli damgası o kadar basitleştirildiki su duruma bakılacak olursa dünyada engelsiz insan yok

bu basitleşmeden doğan gelişmelerden de en cok biz engelliler zarar görüyoruz

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Vallaha neriman elimden geldiğince doğruyu savunmaya çalıştım gerçekten mahruzatı olan arkadaşlarım kardeşlerim adına bu saatten sonra kılımı kıpırdatmam ister sahte raporla girsinler ister torpille işe yerleştirme olsun kim kimin hakkını yer umrumda değil insanlar daha konu başlıklarındaki diğer yorumları okumadan sunulan önerileri görmeden yok böyle olmuş yok şöyle olmuş yok alan alır yapan yine yapar bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesi beyinlerini örümcek ağı gibi sarmış bu saatten sonra umrumda değil neyin asıl olacağı neriman kardeş ben öenrilerde ilk sıraya sakatlık cetvelin yeniden ele alınıp düzeltilmesini koymuşum adam hala bana diyoki yüzde 80 raporu olanın oranı yüzde 40 düşmüş sanki biz bu olanları bilmiyoruz gerizekalıyız hala aynı sözler söyleniyor yani bu yüzden umrumda değil düşünki adam kralından tanıdık vasıtasıyla yüzde 40 üzeri raporunu aldı sınavada lise düzeyinde girdi eğer zaten bilgisi varsa 60 da 60 yapmıştır eminim buna lise soruları basitti eeeee diğer gerçek engeli olupda atanamayan kardeşimde gelip sitede dert yanmasın dimi ama yumurtadan civciv çıktıktan sonra iş bitmiştir herkes rahatında sende rahat ol neriman boşver kim ne yaparsa yapsın...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bu konu sınavdan sonra açılsa dediğin doğru bu konu mağdur edilen gerçek engelli kardeşlerimizin mücadelesi için açıldı rapor oranım yüzde 88 sınavım 15 yıl sonra girdiğim ilk sınav iyi geçti yaşım 32 şuanda özel sektörde çalışıyorum iyi kötü bir işim var çok şükür en azından atanamasamda teselli bulacağım birşey bu kanıya nasıl vardın anlamadım bence tanımadan yargılamaya gitme insanları erhan kardeşim erhan kardeşim ...

Yani kısaca amaç gerçekten engeli ve işe gerçekten ihtiyacı olan kardeşlerimiz biz sınavdan önce sırf bu sınava girebilmek için heyet kuyruklarının oluştuğunu gördük ...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Erhan,
    Rapor yönetmeliği sil baştan düzenlensin ve yeni yönetmeliğe göre engellilere hakkı olan oranlar verilsin ondan sonrada densin ki herkes yeni rapor alacak ve bu alınacak rapor da ömür boyu geçerli olsun.
    Sen burada biraz okuduklarını anlamamış gibisin bir daha oku derim.

Sayfa 9 / 13 İlkİlk ... 5678910111213 SonSon