Sayfa 5 / 13 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 193 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kara;

bunun önüne geçilmesi için her ilde engellilere özel kurulların kurulması merkezde bu kurulların gönderdikleri oranları ve hangi tetkike göre verildiğini kontrol eden bir mekanimzanın olması hakkının yendiğini düşünenlerin ise iillerinde bulunan tıp fakültelerinin hakem hastahane tayin ederek itirazlarını buralarda dile getirip haklarını aramasının yolunu açmak gibi önerilerle devam edilirse bu sorun çözülür dediğim gibi adamın ildeki hastahanede tanıdık bir doktor bulunca alamıyacağı raporu almasının hak yemesinin önüne geçmek ancak şunuda tekrar dile getireyim önce mağdur edilen kardeşlerimin dostlarımın oranları düşürülen bir gecede engelliyi engelsiz duruma getiren cetveli düzelterek yapmaları bu raporlar üzerinden geçmişte kim hak kazandıysa zaten gerçekten engelli olanlar net olarak ortaya çıkar rapor oranlarını engeli bulunanlar yeniden alacaktır amma velakin haksız bir şekilde alındıysa zaten ankaradaki denetim mekanizması bunu eleyecektir bunu maddeler halinde hazırlıyalım bimere önerimizi yolluyalım diye düşünüyorum ....Şuanki maliyenin sistemi böyledir ve nefes aldırmıyorlar cetvel düzeltilip yapılsa çok şey ortadan kalkacaktır ....Aynı durumu hak yiyenleri elemek için haksız alınan emmi dayı tanıdık vasıtasıyla alınan kazanılan haklar örnek maaş iş hepsinin elinden alınmasıdır haksızlıkla alındıysa tabiki uzun bir süreç olabilir ancak çalışmak gerekir çalıştaylar kurulabilir konuyla alakalı öneri istiyorum tüm arkadaşlardan bunların dışında neler yapılabilir.....

Üye
    kara Avatarı

Son Giriş
    18.08-2012
    Saat
    21:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet hocam ya tıp fakültelerini hakem hastene yapmaları gerekiyor ya da tıp fakülteleri hocalarından oluşan bir heyet hakem hastanede görev almalı, uzman doktorların tıptaki yeni gelişmeleri anında takip etmek umrunda değil umurlarında olsa bile bunu yasal bi düzenleme olmadığı gerekçesini bahane edebilir. ancak akademisyenler her yenilikten haberdar olabilir.

Üye
    caramel Avatarı

Gerçek Adı
    Emine
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    3

Arkadaşlar merak etmeyin zaten işe başlayınca vergi indiriminden yararlanmak için mecburen maliyeye gidiyorsun ve Ankara kanaat etmezse yeni rapor istiyor.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Emine onu biliyorum ancak o sistemde cetvelde daha önce gerçekten engelli olupda vergi indirimi alamayan arkadaşlar söz konusu bu yüzden önce cetveldeki eksiklikler giderilmeli kişi memur olduktan sonra alamayınca zaten hakkı yenmiş oluyor biz bunların önüne geçmek istiyoruz önce cetvel düzeltilmeli.....

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaw takmışsınız bir yeni rapor olayına. buna takıp ortalığı yaygaraya verenlere bir çift lafım var. eğer ki sizde 2006 öncesi engelli 2006 sonrası hoooppp diye engelsiz olanlardan olmuş olsaydınız şimdi ne düşünüyor olurdunuz. samimi bir şekilde düşünün cevap verin. bunlara takılıp kalacağınıza cetvelin değiştirilmesi hususunda ne yapılabilir onu düşünün. ha şunu da söylemeden geçemeyeceğim yerleştirmeler mevcut raporlara göre YA-PI-LA-CAKKK....

herşeyi bırakmış diğer engelilerin ayağını kaydırmak derdindesiniz...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

veydel;

Sen yorumları okumadan yorum yazıyosun sanırım veya amacın farklı sınava girince soruları nasıl okuyup anlıyacaksın acaba veysel arkadaş....

fazla uzağa gitmene gerek yok hemen en son yaptığın yorumun üzerindeki yorumumu okursan ne için uğraştığımızı anlarsın ....

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.03-2016
    Saat
    17:14
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allaha şükür anlama kabiliyetim iyidir. sözel ve sayısal zekadan yana bir sıkıntım da yok. lafım size değildi genel olarak öyle bir kanı edindim yazılanlardan. sadece bunu bir fırsat bilip böyle bir durumdan faydalanmaya çalışan insanlarda var. lafım onlara.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

veydel;

O zaman baş tacısın Ama benim o yorumun altına öyle bir yorumda bulunman anlamsız bizde o faydalanmaya çalışan insanlarla mücadele ediyoruz öneri sunarsan daha güzel olur boşver sen o fayda sağlamak isteyenleri önerinle çürüt gitsin onları böyle bir yorumla o gereksizlere cevap hakkı verme tartışma yaratmak istiyorlar konuyu farklı yerele çekmeye çalışıyorlar söylediğimiz çok net anlayana tabi....

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim bütün formu okudum herkez kendine göre haklı haksız kimse yokraporu düşecekler itiraz ediyor bizler destekliyoruz ama amacımız eski tarihli raporlara benim önümde sosyal hizmetlere kayıt olanın raporuna baktım 1998 13-14 yıllık rapor gerçekten özürlümü değilmi Allah bilir artık 35-40 yaşlarında işin kötüsü aynı puanı alan özürlüyle yaş avantajı varsa ordanda önde olcak cetvel düzeltilip yeni rapor istenmezse fi tarihli adamda gircek adamını bulup rapor alanda bunların çözülmesi gerek cetveli düzeltip birisi a şehrinde a hastanesinden rapor almışsa b şehrinden c hastanesine gönderilcek kazananlar eziyet olcak dicezde 1 kaç günlük eziyete katlancaz artık buraya kadar gelmişsek son uzatmalarda 10-12 bin kişi başvurdu hepsi normal yollamı başvurdu aldığı hastanede amca dayı bulan aldı...sorun cetvelse bimere email atcaz hep birlikte cetvelin düzeltilip yeni rapor istenmesine dair...

Yasaklı Üye
    metin_0079 Avatarı

Son Giriş
    01.08-2013
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

alan insan yine alır benim hiç bir şeyim diyorum doktora yok diyor sen hastasın ben istemiyorum raporu her yer karşıma çıkıyor ama günah sağlam adam hasta muaamelesi yapmam dimi ama

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim çok üst düzey tanıdığı olan sahte raporu yine alır ona lafım yok oda nedir 100de bir ama geri kalan nasıl alır bulunduğu şehirde başhekimi yada bi doktoru tanır ayarlarlar ama a şehrindeki birisi b şehrinde olan başhekim,doktoru tanımaz onun için raporu a şehrinde almışsan seni b şehrine yönlendircekler...

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

burda tartışma açmak bile yersiz devlet herseyi düsünüp sınav prosüdürünü uygulamıs basvuru yapan herkes hak elde edecek o kadar .

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence atanan herkesten tekrar rapor istensin. bazılarının yüreği varsa buna evet demesi gerekir. tabii gerçekten haklılarsa !!!!

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

bu konu zaten formda var o forma bakarsan yorumlsrı okyablirsin.

Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bencede istensin hileli raporlar ortay cıksın tabi varsa

Sayfa 5 / 13 İlkİlk 123456789 ... SonSon