Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 28910111213 SonSon
Toplam 193 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bio;
    işte o cetveli ben pek bilmiyorum,kafa yormadım bu güne kadar..ama sen iyi ilgileniyorsun onunla,farkındayım..sen bi yazı yaz,konu aç..daha iyi yazı yazabilen varsa eklesin onu yollayalım dersin çıkar bir iki tane..yada senin yazıyı birlikte şekillendiririz..ben o cetvel işini pek anlamıyorum yani ..ondan topu sana attım

Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yeni rapor istensın tabiki.

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

donence;
    bio'ya rica ettik bakalım..hazırlayacak bir yazı..bizde artık kendi yağımızda kavruluruz yollarız yazılarımızı gerekli yerlere..çok bi destek olmayacak biliyorum..ama napalım,azda olsak sessiz kalmaktan iyidir..bio bekliyoruz seni dostum

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

golden_heart;

Nerde yeni metin kim hazırladı ibo mu isomu Sahte raporlarda gündeme çıkmışken vee hem fikirler çogalmışken mail yağmuruna tutalım. Tabi arada halâ konuyu baştan sona okumayıp aradan bodozlama yaparak konuya karşı çıkanlar olsada en saglıklısı raporların yeniden istenmesi.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

İlgili makama ; Dün itibariyle yapılan operasyonlarda gözaltına alınan doktor, hemşire ve memurların bugün serbest bırakılması sahte raporlar konusunda sınava birçok kişinin haksız yere girmiş olabileceği engelli olan kardeşlerimizi ve bizleri derin düşüncelere yiteklemiştir. Yapılan ömss sınavı ve diğer haklar konusunda öncelikle sakatlık cetvelindeki rapor oranları düşen rahatsızlıkların düzeltilmesi,kalıcı rahatsızlıkların cetvelde olmayan gruplarının cetvele eklendikten sonra sınavı kazanıp ataması yapılacak memur adaylarından yeniden rapor istenmesi bunu genele yayarak engelli haklarından kimler faydalanıyorsa yeninde yapılandırılması hususunda gerekli hassasiyeti gösterilmesini tarafınızdan ARZ ederim. SAYGILARIMLA. bir okuyun düzeltmeleride yapın artık gerisi size kalmış...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

süper olmuş bence dostum..ama içinde "yiteklemiştir" yerine "sevk etmiştir" denebilir..onun haricinde güzel olmuş..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

tamam düzelt yitekle

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

yitekliycem dostum gereken yerlere,sen merak etme

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

golden_heart;

Şimdiden ellerine sağlık kardeşim...

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bio;

Ellerine saglık hacı gönderilim her yere.

Üye
    buzdan Avatarı

Son Giriş
    08.03-2013
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben 1 ay once yazmıştım verilen cevap
    BİMER talebiniz.İlgi talebiniz incelenmiştir.

ÖMSS Yönetmeliğinin 9 ve 15 inci maddelerine göre kamu kurum ve kuruluşlarına özürlü memur alımı amacıyla merkezi sınav ve kura ile bunların sonuçlarına göre yerleştirme işlemi yapılacak olup, sözkonusu merkezi sınav ve kuraya müracaat edebilmek için mezkur Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin (f) bendinde belirtilen ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığınca müştereken hazırlanan “16/12/2010 tarihli ve 27787 sayılı (Mükerrer) Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe konulan Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre alınmış sağlık kurulu raporunun bulunması gerekmektedir. Bunun dışında talebinize ilişkin olarak Başkanlığımızca yapılabilecek bir işlem bulunmamaktadır.
    Başvurunuzda yer alan hususa ilişkin bilgi veya belgeye dayanan somut durumlar mevcutsa cumhuriyet savcılıklarına suç duyurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Bilgilerinizi rica ederim.
    Devlet Personel başkanlığı
    Bilgi Edinme Birimi

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Onu bana direk telefonda söylede uzman arkadaş söylediğine pişman oldu kılavuzdada yazıyor ancak bütün sürekli raporlar kabul edildi bu çok ayrı bir istek sahte raporların hangi birini bulacağız biz akıl var mantık var zaten görsek yakalasak şikayet edicez hafiye gibi hastane heyetlerinemi girelim kanber geçerli arkadaş raporun problem yok ama kurumlar tahmin ediyorum tekrar rapor istiyebilirler ...

erhans;
    erhan aslında aynı dili konuşuyoruz o kardeşlerimin mağduriyetleri genel bir durum ve bunuda en başda dile getiriyorum zaten elbette kimsenin ahını çekemeyiz bizlerde vicdan sahibiyiz o söylediğin ampute palio sekeli arkadaşlarım kardeşlerim için sakatlık cetvelinin biran önce düzeltilmesi gerekiyor işe yerleşmiş ama vergi indirimi almamış biçok arkadaşım mevcut bu yüzden sesimizi duyurup bunları yaptırabilmek için aynı metinleri göndermemiz aynı dili konuşmamız gerekiyor anlatırken öncelik sakatlık cetveli zaten o düzelince biçok şey düzelecek mhp grupbaşkanvekili ruhsar hanımla görüştüğümde öncelikli ilgilendiği konunun sakatlık cetvelinden dolayı mağdur edilen arkadaşlar olduğunu söyledi ben en az senin kadar konunun hakimiyim meraklanma gerekli yerlere gerektiği şekilde aktarıyorum birçok engelli kardeşim bir gecede çıkan cetvelle engelsiz duruma getirildi ama susmaylada olmuyor işde nerede o palio sekeli arkadaşlarım bugün ses çıkarmayız yarın kafalarına göre bir sistem uygulanırsa bugün yeniden rapor istenirse benim rapor oranım yüzde 40 altında çıkar yeninden rapor istenmesin diyenler o zaman daha çok çıkmaza girmezlermi sence o zaman canımız daha çok yandıkdan sonra bağırsakda çağırsakda küfür etsekde faydasız olacaktır dün cetvelde oranları düşürenler yarın daha farklı bir uygulamadanda çekinmezler zamansa zamanada bırakırım ama ortada susitimal edilen ve bugün itibariyle hat safhalara çıkmış durumlar söz konusu gerçekten engellilerin haklarını yiyen vicdansızlar azdılar son sürat kullanmayada devam ediyorlar bilmiyorum artık ne düşünürsünüz ama bu konuda mücadele fikrim sabittir ben ve birçok arkadaşımın önerisi olanlar önerilerinide sunarlarsa tartışamdan çook kısır döngülerde değil nasıl mücadele eder haklarımızı daha temiz bir şekilde alırız onun için uğraşalım derim ben Saygılar...

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben metni aklıma gelen heryere yolladım.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

eline sağlık ferdi kardeşim...

Üye
    Alulu12 Avatarı

Gerçek Adı
    KADİR
    Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    Edirne, Turkey, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KURAYLA ATANACAKLARLA İLGİLİ YENİ DUYURUDA ŞU YAZI DİKKATİMİ ÇEKTİ

Başvuru koşullarından herhangi birine durumunun uymadığı tespit edilen adaylar, kuraya alınmış olsalar bile kura sonucu ile elde ettikleri hiçbir haktan yararlandırılmazlar.

Zaten Taahhüt Beyanı belgesini imzalıyoruz muhtemelen yeniden rapor almamızı isterler

Sayfa 12 / 13 İlkİlk ... 28910111213 SonSon