Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 220 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    golden heart, hocam eyvallah teşekkür ederim anlamlı bi bitiriş oldu inşallah bu tartışmaya son nokta olur

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

bizde onu diyoruz çalışan kazansın ama işine gelmeyen atakta lisanla önlisan mezunu sınavsız girsin desek çok iyi olcak demi biz 48bin kişiyle siz 5 bin yedi bin kişiyle yarışcanız oran orantı kurulmalı herkez çalışmalı burda akrasifliğin bi anlamı yok çalışan kazansın deniyorsa herkez oturup çalışsınGOLDEN KARDEŞİM SINAV SENİN SAYENDE OLDUYSA Bİ EL DAHA ATTA ALINACAK SAYISI 20BİNDEN 60 BİNE ÇIKSIN KİMSE TARTIŞIP STRES OLMASIN

Üye
    marticik Avatarı

Son Giriş
    27.05-2013
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi bunlar ilk alımda 20 bin gibi bişe alamazlar farzedelimki 12 bin kişi alsınlar ve toplamda kura dahil 120 bin başvuru olsa her özürlü grubundan ve egitim durumunu ayırarak yüzde 10 dagılım yapsa süper olur bence

kaldıki kadrolar zaten belirlendi bakan Çelik’in verdiği bilgiye göre özürlü memur kotası 50 bin 522 adet ve bu özürlü kotasındaki açık miktarı toplam 29 bin 693 adet. Değiştirilen yasaya göre kurumların boş olan özürlü memur kadroları için alım taleplerini Ekim ayı sonuna kadar bildirme zorunluluğu olduğunu kaydeden Bakan Çelik, “Mevzuat değişikliği nedeniyle ilk özürlü alımlarının ancak 2012 yılında gerçekleşmesi mümkün olacaktır” dedi. iyi okuyun hepsini birden atama işi yok ortada

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

MARTICIK kardeşim bi denilen öbürünü tutmuyor 29 binden açılış yapıldı 23 bin 20 bin düştükçe düşüyor sınav günü kadrolar dolu denirse şaşmamak gerek açık 29 693 dendiyse bu 9bin 623 kişilik kadro nereye gitti ? yirmi bin deniyor dediğin gibi her mezun okuldan %10 alcaklar yoksa sınav sadece liseliye yapılıyor olur herkezden eşit orandan alcaklar sınav sınav olsun...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

xxman: sınav benim sayemde olmadı..benim gibi ısrarla,kararlılıkla devlete yazı yolayıp dikkatimizi çektirmeye çalışan bir sürü insanla oldu..ama olmayanlarda vrdı..onlarıda biliyorum ben..neden olmasın..hep böle dalgacı yaklaşımla,umutsuz söylemlerle devam ettikçe hiç bi hakkını alamazsın..şükür olsun medya her yere hakim,devlette artık seni adam yerine koyuyor,yaz devlete bi yazı şu kadar kadro yetmez daha çok olmalı diye seni dikkate almazlarsa o zaman konuş bence..böyle umutsuz vakalar yüzünden bi adım ileri gidemiyo engelli hakları..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

golden kardeşim beni adam yerine koymuyorlar ben o kadar meail attım kamuda memur olan ünvanı olmayıp sırf yükselmek yada kurum değiştirmek isteyenleri sınava almayın diye beni dinlemediler sen yapsaydın kesin kamu memurları sınava alınmazdı öyleyse yapalım 60 hatta 100 bin kişi alınsın kimse işsiz kalmasın ama 29 bin düştükçe düşüyor 20 bine inmiş sen hala seni adam yerine koyuyorlar yazda alınacak kişiyi çoğaltsınlar diyorsun sen dene belki seni adam yerine koyup sayıyı çoğaltırlar

Üye
    cirkinkedi Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

üni hastanesınde calışan bırı olarak dıyebılırım kı :
    ipini kopran sınav için engelli raporu aldı. drlarda verdii...
    kanser,seker hastaları. troıt hastaları.kronık akcıger hastalıkları. astım.kalp hastaları doku ve organ nakıllı olanlar( ılık naklı bıle).vs vs her ılaç ıçen hastaneye koştu acaba sakatmıyım dıe, drlarda yazık barı devlet kurumuna gırsın dıye raporları verdıler sanıırm .. üzüldüğüm tek mevzu kalça çıkıklığı olanlar ne yazıkkı bı onlar artık engellı sayılmıyorlar...

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:51
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

şeker hastalarıda ip koparan cinsten oldu,ilacımızı içince hemencecik iyleşiyo muyuz?hiç haberim yoktu.Doktor raporumu verirken ah kıyamam yazık alsın diye vermedi bana raporu yada maliye vergi kesinti için sağlık raporumu onaylarken.Ne güzelde basite indirgiyosunuz.

Üye
    sunfungun Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tr
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cirkinkedi;

böyleyse durum kötü. ben tekerlekli sandalyedeyim, lisansım ve y. lisansım var, ders çalışmak için vaktim vardı çalışıyorum da. kazanırım sanıyorum.

fakat bu yapılan yanlış, bu sınavı yaparken evde oturan engelli kalmasın diye yapıyorlar. engeli günlük yaşamını hiç hiç etkilemeyecek insanların rapor alması hiç etik değil.

tabi burada suç tam olarak doktorlarında değil. rapor verirken hangi rahatsızlıkların ne yüzdede özüre tekabul ettiği belirleyen kriterlerin çok sağlam ve adil belirlenmiş olması gerek.

önce bu rapor kriterlerinin düzenleyip sonra sınav ilanı yapsalardı bu son anda haksız rapor alanlara engel olunurdu en azından.

açık kapı olunca, işe ihtiyacı olan kullanır, gayet doğal.

fazla tartışmayın çalışın bence. hiç başlamamışlar, adam akıllı çalışmayı düşünüyorlarsa konuları biraz zor yetiştirirler.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman yine ileri geri konuşmaya başlamışsın , yok üniv. kazandım gitmedim de felan da fişman da... Okumadığın için yerleşemediğin apaçık ortada işte

Bu arada rakamlar açıklanmış . Kazanacak olan adam oturur çalışır , rakama felan bakmaz

Herkese Başarılar

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu zamana kadar engelli alımlarında her zaman ama her zaman haksızlıklar döndü hatta yıllar önce bulundugum kamu kurumunda komisyonda yer aldım özürlü memur alımı icin orda bile neler döndügünü gözlerimle gördüm olaya şahit oldum şimdi ise hak yerini bulma zamanı olacak özürlü olsun normal olsun yeter ki her daim hak eden kazansın arkadaslar .

Üye
    *CEMRE* Avatarı

Son Giriş
    10.08-2015
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce söylemişlerdi yazmıştım 60 bin olacağını.doğruymuş

Üye
    MUSTAFA844 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    21.10-2015
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erhans... şimdi örtüyle ne alaka ?? onu anlamadık açıklarmıısın...

Üye
    satı basak Avatarı

Gerçek Adı
    Satı BASAK
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

erhans kardeşim çok genel konuşmuşsun, örtülü diye herkesi aynı kefeye koyamazsın...

Üye
    gecekusu5 Avatarı

Son Giriş
    23.10-2014
    Saat
    16:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    erhans.arkadasım ne kadar sert kafalısın ortuyle ne alakası var.turkıyedekı cogu aılede ortulu var o zaman bunlar sımdıye kadar neden ise gıremedı solermısın.yazık halen bole dusunen ınsanları gordukce uzuluyorum.

Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon