Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musafg Avatarı

Gerçek Adı
    m. şavul
    Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben özel bir şirkette çalışıyorum 1998de sigortaya girdim ilk primim 1 1 2004 te yatmaya başladı şuan 2600 günüm var rapor A en erken 13 yıl sonra emekli olacagım ömss ye basvurdum acaba memur mu olayım özelde mi kalayım cevaplar için teşekkür ederim +raporum yeni vergi indirimi için 1 ay önce ankaraya gitti cevap beklıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Bence girmelisin. İş güvencesi açısından kamuda çalışmak çok daha iyidir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    musafg Avatarı

Gerçek Adı
    m. şavul
    Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim

Üye
    ahmetdemir Avatarı

Son Giriş
    15.04-2016
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    devlet memurluğu ile şuanda çalıştığın işin artılarını eksilerini karşılaştırmalısın,şuanda çalıştığın yerde uzunca bir süre çalıştığına göre işin hem devamlılığı hemde maaş olarak seni tatmin ediyormu ediyorsa pozisyon olarak ne durumdasın yarın devalt memuru olduğunda ihtimal memur olduğunda hangi pozisyonlarda olursun yani mezuniyet durumun nedir olabilecek memurluk görevin ne olur üçaşağı beş yukarı maaşınne olur bunları ölçüp tartmalısın 14 yıllık çalışmanın semeresini görüyorsan maaş olarakta tatmin ediyorsa bence rahatını bozma derim ama memurluğun haftasonu izni ve garantili iş olması cazip olabilir kararı verecek olan sensin burada eksiler ve artılar çok önemli bence....