Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sure uzatılır diye dusunuyorum.Her ne kadar uzatılmıycak denılmıssede uzzatılır.

Üye
    designer__07 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    TÜRKİYE/ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

ayşe kardeşimm kusura bakma eğer bu sınav senin için çok önemliyese burda harcıyacagın vakti polisten yardım isteyerek yapabilirsinnn....polis bu konularda inan çok duyarlı gelirler seni evinden alırlar vede sınava başvurursun kimsenin lafına bakma en iyi yol senin bildiğin yoldur..süre uzatılmayabilir....

Yasaklı Üye
    komite Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakıyorumda çok uzatıldı bu durum arkadaşın ayşe kardeşimize şimdiyekadar nerdeydin sözü çok dogru neden derseniz ne demişler sona kalan dona kalır niye son güne uzatıyorsun son güne güvendigin mi var yoksa son güne bırakmıyacaksın bana çok kızacaksın yazdıklarımdan dolayı ama ben gerçekleri yazıyorum bunu iyi düşün kayıt oldun sınavı kazandın ataman yapıldı bir kereye mahsus kayıt olmaya gidemiyorsunda hergün işe nasıl gideceksin kardeşim allah yardımcın olsun başkada söyleyecegim yok kızma bana

Yasaklı Üye
    komite Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk mesajlarda yazdım on günde on milyon kayıt olur uzatmaya gerek yok

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

doğruları yazmak suçta ben yine yazcam silinirse silinsin Kardeşim yok süre uzatılsın yok biz engelliyiz rapor için hastaneye gönderilmeyelim bu karda kışta başvurumu yapılır? Siz taş çatlasın 1 günlük ben başvurumu yarım saat içinde hallettim işleri gayet hızlı yapıyorlar hala şikayet sorması ayıp siz işe hergün nasıl gidip gelceniz?çok basit bi işlemi bile gözünüzde devleştiriyorsunuz...

Üye
    caramio.157 Avatarı

Gerçek Adı
    yağmur
    Son Giriş
    07.08-2015
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bencede uzatılmasın bu sınav başvurusunu yapamadm diyenler işe başladığında karda kışta nasıl çalışacağı düşünmeli yaklaşık 16 18 sene çalışacak 1 günlük başvuruyu her imkan kullanılıp ilgili yerlerden yardım istenerek yapılabilir bende çok zorlandım ama eğer kazanırsak hergün ulaşım sıkıntımız olucak ve gerçekten çalışmak istiyorsak bu sıkıntılara katlanmak zorundayız....sürenin uzatılması rapor konusunda suistimaller yaşanıp haksız yere başvuranlar çıkacaktır...buda hepimize haksızlık olur...

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

10 gün içinde her ne şekilde olursa olsun gidip kayıt yapamamak acizliktir, tembelliktir. yarın iş verilse işe gidilmeyecek mi? her defasında mazeretmi uydurulacak? istedikten sonra her şekilde hallolur

Yasaklı Üye
    komite Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dogru söze ne denir arkadaşlar iyi cevap yazmış kimsenin zoruna gitmesin

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Valla bende dün gittim cok kötü hava vardı koştura koştura gittim geldim aksilikler beni bulduğu halde yılmadım işlerimi halletim acayip rüzgar ve ince ince yağan kara ragmen insan önce istemeli istedikden sonra zaten kımse seni durduramaz

Üye
    BALTAZAR_79 Avatarı

Gerçek Adı
    ADİL
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ayşe Kardeşim yazdıklarını okudum, çok üzüldüm ve gerçekten kendi adıma seni kıracak bir söz söylediysem, çok özür dilerim. Ben kendi adıma sana başka bir yol göstermiştim, ÖSYM büroları diye ama sana uzak olduğunu bilmiyordum, devamında yazdıklarımı da sana hitaben yazmamıştım zaten.

Evet arkadaşlar; bu yorumları yapanlar ben de dahil sınıfta kaldık, çünkü bizlerden daha zor durumda olabilecek arkadaşları göz önünde bulundurmadık. Evet bunu yaparken gayemiz kırmak, incitmek değildi belki de, sürenin uzatıldığı zaman suistimal edileceğini düşündük ama, zor durumda kalan arkadaşlarımızı göz ardı ettik. VE bunları söylerken karşımızdakileri kırmamaya özen gösteremedik.

Ayşe kardeşim yaşadığın sıkıntıları öğrendikten sonra çok üzüldüm; İnşallah ALLAH en kısa zamanda şifanı verir, vermiyorsa da, sabrını verir. Senden fazla üzülmemeni rica ediyorum, buradaki arkadaşlar da seni bilerek, isteyerek kırmak istememiştir bunları yazarken, buna eminim. Sonuçta hepimiz şu veya bu şekilde bu geminin yolcularıyız, bibirimize elimizden geldiği kadar destek vermeliyiz. Her zaman bizden daha zor durumda olanların olduğunu hatırlamalı ve ALLAH' a şükretmeliyiz...

Kendi adıma tekrar söylüyorum; seni kıracak, üzecek bir yorumum olduysa, çok özür dilerim kardeşim, hakkını helal et...

Üye
    gsli Avatarı

Son Giriş
    28.10-2017
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    ISPARTA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ömss başvuru tarihi uzatıldı 7 MART SAAT 17:00

http://www.engelliler.biz/forum/ozur...rt-2012-a.html

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12