Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar malum ÖMSS var, ben sınava girmekten vazgeçtim sayılır. çünkü omurilik felçlisiyim tekerlekli sandalye kullanıyorum ve malum inkontinans'ım.
    dolayısı ile normalde giremediğim devlet dairesinde engelli otoparkı-tekerlekli sandalye rampası ve engelli tuvaleti(ve onun temizliği) konularında ümitsiz olduğum için sınava girmemeyi düşünüyorum. tamam şimdi özel sektördeyim daha yoğun çalışıp daha az kazanıyorum ama en azından parkyeri ve tuvalet imkanlarım var, rampayı tek çıkamıyorum ama tek başıma inebiliyorum

Üye
    Sakin_Reis Avatarı

Gerçek Adı
    harun
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    22:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    özel sektörde daha yoğun çalışıp daha az kazanmak dert olmadıktn sonra evden çıkmayan yıllarca evde oturup kendini kapatn biri değilsinzki zatn bi yerlerden başlamışsınz o yoğunluktan devlt işine bi düzenlemeye girdiktn sonra şimdiki işinizde daha rahat olacağına inanıyorum tuvalet ve park yeri içinde insan memurlktn vazgeçmz heralde devlet işinde seni işe alacksa onlar çalıştırmaya karar vermişse zatn düzenleme yaparlar veya düzenlemesi olan yere yerleştirirler sizi heralde bu fıırsatın bidaha ele geçeceğini zannetmiyorum bende sizinle aynı durumdayım inş iyisi hayırlısı olur herkes için