Sayfa 1 / 23 1234511 ... SonSon
Toplam 342 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bugün sabah itibariyle eski sosyal hizmetler yeni adı ile aile ve sosyal politikalar il müdürlüğüne müracaat için gittik.Dakika bir gol bir başvuru önce 22 sine dediler ben biraz bastırınca kılavuzda 20 sinde yazıyor deyince genel müdürlüğü felan aradılar eğitime gönderilen memurlar çok bilgilide değil bu yüzden bütün arkadaşlarım evrak kontorollerini kendileri yapsınlar ki bu olayı kendim gerçekleştirdim sağlık raporu aslı gibidir kaşeli yoksa aslını yanınıza alıp fotokobisinide verebilirsiniz aksi takdirde kabul etmiyorlar birde sağlık raporunuzda en üstte bir ibare var özürlüler için diye yazıyor o yazılı değilse kesinlikle kabul etmiyorlar.Tahattüname oradaki memurlar tarafından dolduruluyor ve sizde imza ediyosunuz 3 nüsha bir tanesi evraklarla birlikte müdürlükte diğer 2 si biri sizde diğeride ösym vermek kayıdı ile kişiye veriliyor. müracaata kişilerin kendileri direk gidiyor yakın derece herhangi bir tanıdık akraba kabul edilmiyor.Bu birinci basamaktı ikinci basamaktada ösym bürolarına gidilecek yine aynı evraklar ve imza edilen tahattüname ile birlikte birde bankaya yatırılan para karşılığı verilen banka dekontunu ekliyosunuz .

raporun aslı gibidir onaylısı yoksa raporun aslını gösterip fotokobisini bırakın.
    kimlik fotokobisi
    ömss başvuru formu
    diploma fotokobisi

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

KPSS müracaatı daha kolay be her hangi bir okula git evraklarını ver işlem tamam engelinin işi zor valla Allah kolaylık versin ...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Evet malesef öyle olmuş ilker abi birçok arkadaşımda müracaat yapacak ve göreceğizki herkes ön kabulün fuzul bir iş olduğunu anlıyacak Allah herkesin yardımcısı olsun eğerki okumasak olayla ilgimiz olmasa konuya hakim olmasa ve ordaki memurlara işi bıraksak mutlaka bir eksiklik olacaktı bu yüzden bütün müracaat eden arkadaşlar tek tek kontrol etsinler ve tahattütnameden 3 tane imza edilecek 2 sini müracatı yapan alacak görevli imzası ve mühürüne dikkat edin ösymde problem yaşamayın...

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

verilecek evrakların sadece

* rapor fotokopisi (aslı gibidir)
    * başvuru formu
    * sosyal hizmetlerden alınacak olan belge olduğunu biliyorum..

bu bilgileri de Şişli Teknik - Endüstri Meslek Lisesin den öğrendim.

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

dostum şimdi sen bankaya parayı yatırıptamı gittin yoksa direk hiç para mevzuu olmadanmı gittin? yani sosyal hizmetlerde senden para alınmadı dimi? hani şimdi gideceğimiz yere tedbirli gidelim ne kadara mal olacak bilelim yani.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

yok kadir para felan yok il sosyal hizmetlerde yani aile ve sosyal politikalar müdürlüğünde tahattütname imzaladıktan sonra banakaya gidip 25 tl para yatırıp sonra ösym bürolarına gidecez ..

Üye
    samsunlu34 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    19:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kuraya katılacağım başvuru tarihi 14mayıs diyor biz ön kabul taahütnamesini şuan almamız mı gerekiyor yoksa başvuru tarihinden sonra mı?

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bio;

arkadaşım o evrakın burda yayınlarmısın o imza olması gereken yeri

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen bugün sabah ilk işim başvuru işi oldu benimde İbrahim kardeşim. Aile ve sosyal politikalar i müdürlüğüne gittim. Bizim burada başvuru başlamadı diye birşey demediler aksına baya hazırlıklılardı görev paylaşımını yapmışlar ilk gün ve sabah erken olduğu için 2 kişiyiydim, İlk başta raporumu incelediler seninde dediğin gibi ilk ÖZÜRLÜLER yazıyor mu ona baktı sonra özür durumumuz anlaşılır bir şekilde yazıp yazmadığına baktı, oranını kontrol edip süresine baktı (rapor sürekli olduğu için ) bir sıkıntı yaşamadım, Memura işleri yaparken özellikle sordum (raporlarda tarih falan önemlimi hangilerini kabul etmiyorsunuz yada olmuyor diye sorduğumda yukarıdaki saydıklarımı saydı bunlar tamamsa hiç bir sorun yok isterse rapor eski tarihli olsun raporun tarihi önemli değil dedi sürekliler için tabi) raporumu kontrol ettikten sonra diploma kontrolü ve kendi doldurduğumuz başvuru formunu kontrol ettikten sonra başvuru formundaki kendilerinin dolduracakları bölümü doldurup 2. ve son etaba geçti Ön kabul ve taahhüt beyanını doldurmaya (doldurmalarda lütfen çok dikkatli olun bugün ilk gün ilk defa olduğu için yanlışlıklar olur ki bendede oldu engel bölümlerine yok yok yazısı yazdılar yanlışlıkla farkedip tekrar doldurduktan sonra ) Ön kabul ve taahhüt beyanını imzalayıp 1 ni orda bırakıp diğer kopyasını ben alım, diplomamın fotokopisini,raporun fotokopisini, nüfus cüzdanının fotokopisini alıp Aile ve sosyal politikalar müdürlüğündeki başvuru işlemlerimi bitirmiş oldum. Sıra bankaya geldi sıramıza girip bekledik sıra bize geldi memur sisteme girdi ve (goolü burada yedim sistem görüyor ama MEB parayı yatırmak için sistemi açmamışlar bütün bankaları 3 defa dolaşarak zorunda kaldım ve bugün maaş günü olması dolayısıyla yoğunluğu bekleyerek 11de anca sisteme giriş yapıp paramızı yatırdık (para yatırırken bile eziyet çekiyoruz) sorun bu olsun şükür, dekontumuzda alıp son aşama olan ÖSYM başvuru merkezinin yolunu tuttum. Yine ilk bendim görevli sisteme giriş yapıp bileğilerimi doldurup kontrol ettikten sonra resmimi çekip sisteme yükleyip çıktısını alıp tekrar kontrol edip imzaladıktan sonra başvuru kayıt bileğilerinin çıktısının birini,raporunun fotokopisini,ön kabul ve taahhüt beyanını ÖSYM başvuru merkezine teslim ettim. Böylelikle başvurumu tamamladım. Hayırlısı olur inşallah.

Üye
    engelli_eskisehir Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    alabama
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

klavuzda 25tl sınav harcını internetten de yatırabilirsiniz diyor. Ben internet bankacılığı ile yatırırsam benden dekont istediklerinde ne dicem?

25tl yi internetten yatıran var mı?

lisans mezunları aday bilgi formuna lise bilgilerini de dolduracak mı yoksa sadece lisansı bitirdiğimiz okul ve bölüm kısmını doldurmak yeterli mi?

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli_eskisehir;

Ben internetten yatırmadım ama internet bankacılığını kullanıyoruz genelde yatırdıgın bütün işlemler için dekontların çıktısını alabılıyorsun tabi yazıcın varsa kardeşim.

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu dediğiniz ümraniye devlet hastanesi özürlü sağlık kurulu raporu diye yazacak dimi arkadaşlar özürlülüler diye yazmıyor benimkinde kusura bakmayın sormak istedim.

Üye
    engelli_eskisehir Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    alabama
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

centirmen;

banka sırasına girmiyim dedim ama şimdi bu adamlar bi de dekont isterse bu sefer 25 tl miz heba olmasın........

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asi prens;
    Aynen ögle yazması gerekiyor. Benimkindede Çorum Devlet Hastanesi ÖZÜRLÜ SAĞLIK KURULU RAPORU yazıyor.

engelli_eskisehir;

Dekonttu istiyorlar bakıyorlar kardeşim olmadan işlem yapmazlar boşa gidersin parayıyatır dekontunla git.

Üye
    ribeyro89 Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    24.12-2012
    Saat
    13:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkese slmlar başvuruları illerden mi yapmak gerekiyor ben ilçede oturuyorumm aydın/söke...ilçeden yapamazmıyım başvuruyuuu????

Sayfa 1 / 23 1234511 ... SonSon