Sayfa 22 / 23 İlkİlk ... 12181920212223 SonSon
Toplam 342 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hacerto Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben izmirde bu işi hallettim.hepsi toplam 30 dakkada bitti.bio arkadasım senin yazdıklarınla yola cıktım işim hemen bitti allah razı olsun.ama anlamadığım adı üstünde engelli bu kardeşim koskoca izmir fuarı atlas pavyonunda bu 3 işi aynı yere yapsalar cokmu fazla bir şey istenmiş olunur.atlas pavyonu ordan cık bankaya git ordan cık ösym merkeze alsancağa git.birde atlas pavyonunda fotokopi bozukmuş cok kişi bekliyordu tamir edilsin diye.neyse bio senden allah razı olsun.izmirden olanlar ösym bürosu bomboş kıbrıs şehitlerinde.akbank kordon bomboş.aracla iseniz bu taktikle yapın derim.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Eğer gerçekten yol gösterici olabildiysem faydam olduysa ne mutlu bana ALLAH herkesden razı olsun....

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

bist,
    sen yine snava gir, bir puanın olsun elinde
    madem 3. sınıfsın, seneye inşallah biter okulun ama okul bitmeden bir yerleştirme oldugunda tercih yapıp yerleşirsen iyi olur, en azından kadronu almış olursun bildiğim kadarıyla okulun bittikten sonra başvuru yapman yanlış olur mezuniyetin değişeceği için, ya da okulun bittikten sonra, yerleştirilirsin ama okuldan diploma almak için başvurmazsın, işe başlayınca diploma başvurunu yaparsan mezuniyetin diploma alınca değişeceğinden senin avantajına olur ama yerleştirmeleri takip etmen önemli...

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: jackjeans Mesajı Gör
    Benim bir sorum olacak.İl müdürlüğüne gidip kayıt yaptırmadan önce bankaya parayı yatırabilirmiyim ? yardmlarınız için tşkkürler.
    Tabiki yatıra bilrsin.

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Arkadaşlar bu gün kaydımı tammlamış oldum ancak ömss başv.merkezleri listesinde yer alan okula gittim halbuki onlar kayıt almıyorlarmış asıl kaydı başka lise alıyormuş gittim orda kaydımı yaptırdım ama adı listede yok.yıllardır bu tür işlemleri biz alıyoruz dediler ama okulunuzun adı listede yok deyince adamcağızın bir yokmu deyişi vardı anlatamm oracıkda şaşırdı kaldı

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba
    ben bugün ösmm için listede bulunan okullardan birine gittim benden hiç bir belge almadılar sisteme bilgilerimi girdiler Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı dahi istemedilerbu belgenin okulda kalması gerekmiyormu sınav kimlik bilgilerimi gösterir belgeye wwebcam ile resim çekip eklediler belgenin çıktsını imzaladılar ve verdiler okul hiç bir belge almadı içimden bir ses yanlışlık veya eksiklik olduğunu söylüyor ne yapmam gerekiyor böylemi olması lazım

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

mesen,
    bana da aynı işlemi uyguladılar, önkabul belgesini zorla verdim, sonra arkamdan güvenlikle çağırmışlar yolun karşısındaydım Allahtan dönüp diploma fotokopimi verdim ama bu arada tüm belgelerin fotokopileriyle (nüfus, diploma, rapor - aslı gibidir kaşesi yaptırdım öyle olmak zorundaymış) shçekteki görevliye teslim ettim, okula bişey vermiceksiniz sadece parayı yatırın dendi
    eğer belgelerini shçek'e verdiysen sorun yoktur bana da aynı işlem uygulandı çünkü...

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam
    Ama kılavuzda telim almaları gerekiğini hatta elden osym gönderilenler kabul edilmeyeceği filan yazılıyor

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

biliyorum ben de çok ısrar ettim ama biz almıyoruz dediler, hatta kılavuzda shçek'in ya da aile ve sos.pol.baknalığı il/ilçe md.lerinin ön kabul belgesini sadece belgelere bakarak verileceği, ama evrakların ösym merkezleri tarafından alınması gerektiği yzıyor, bana da tam tersi bir uygulama anlatıldı, ben ilk sayfadaki başvuru basamaklarını tek tek not edip gittim, ama uygulamada hiç de öyle olmadı sordum prosedür bu şekilde dediler, shçek belgelerin fotokopilerini aldı asıllarına bakarak, üstelik raporun aslı yanımdaydı fotokopi de çektirdim hazır olsun diye ama aslının yanında olması önemli değil fotokopiler mutlaka aslı gibidir onaylı olması gerekiyor dendi ve beni ilçenin diğer ucundaki devlet hastanesine gönderdi, sırf bi imza için 2 saate yakın bekledim artık gerisini siz düşünün, kılavuzdaki farklı, uygulanan çok farklıydı bnm için, ben de anlamadım inşallah bi sorun yaşamam. ama şu var ki shçek değerlendirecekmiş bizim belgeleri o nedenle okula verilmesine gerek yokmuş öyle söylendi bana

Üye
    mesen Avatarı

Son Giriş
    22.06-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnş sorun çıkmaz acaba sadece sen ve benmi yaşadık bu problemi yoksa diğer arkadaşlarda bu süreç nasıl işledi

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

valla bilmiyorum ama ben ilk gittim, bana bu şekilde olduğu söylendi, onlar da merkezden bu şekilde talimat almışlardır adam bana dedi ki raporunda aslı gibidir yoksa kabul edilmiyor
    bir önceki sayfada uzun uzun yazdım yaşadıklarımı...
    ama başvuruyu alan okuldaki hoca dedi ki başvurun oldu hayırlı uğurlu olsun, biz diğer başvuranlardan bişey almadık dedi ama sadece diploma fotokopisini istedi çünkü sisteme hem lise bilgilerini hem de uni bilgilerini girdi o nedenle son elimdeki öğrenim belgesini ibraz etmek zorundaymış

Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar herkes için hayırlı ugurlu olsun allah tamamını devamını memuriyete nasip etsin inşallah (amin) arkadaşlar ben gittim 5 dk da sosyal hizmetlerde işimi yaptım 2 taahhüt belgesi verdiler ordan ziraat bankasından atmden para yatırdım makbuzu aldım okula geçtim,okulda taahhüt belgesinin birini aldılar raporu aldılar başvuru formumu doldurdular çıktısını imzaladım çıktının biri kendilerinde dieri okulda kaldı,burdaki arkadaşlardan allah razı olsun yardımınız oldu çok sagolun bio kardeşim olsun bi kaç bayan arkadaş olsun allah razı olsun yardımınızdan dolayı tekrar herkese hayırlı ugurlu olsun..saygılar

Üye
    caferulgen Avatarı

Son Giriş
    14.03-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bir sıkıntı yaşamadan çayımı yudumlarken ön taahhütname, bankada sıra beklemede 1 dakikada, okulda 5 dakikada yani toplamda 20 dakikada işlem tamam inşallah sınavda bu kadar kolay geçer.

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Arkadaslar bunu anlamanın tek yolu var oda ömss şifrenizi internetten giriş yapmanız eüer sorunsuz bir şekilde açldıysa problem yok ancak şifre acılmassa eğer bir problem var demektir.bi arkadasın basına gelmiş şifresi onay vermeyince evrakları göndermiş bende listede adı olmayan bi liseye gittim basvurumu yaptım bu işleri onlar yapıyorlarmış listede adı gecen okul böyle bir işlem yapmadıklarını söylediler listede adlarının geçtiğini bile bilmiyorlar

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ösym başvurumu kabul etmezse (eksik yanlış evrak gibi)durumlarda itiraz etmek düzeltmek için ek süre verir mi

Sayfa 22 / 23 İlkİlk ... 12181920212223 SonSon