Sayfa 16 / 23 İlkİlk ... 6121314151617181920 ... SonSon
Toplam 342 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yerdogan Mesajı Gör
    arkadaşlar ben özel sektörde çalışıyorum.özel sektörde çalışmak çok zorlaştı.hedef baskısı müşteri pörtföyü sınava girip girmeme konusunda kararsızım.97 girişliyim.maaşımda yaklaşık 2,500 civarında acaba girsemmi sizin değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
    valla o kadar maaşım olsa ben girmezdim.bendede senin söylediğin durumlar var ama ben yaklaşık 1000 tl alıyorum

Üye
    deryag Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hayır , lise diplomamı istemediler.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bingöllü Mesajı Gör
    ömss başvurusu için gittiğim ösym bürosunda üniversite mezunu olduğum halde benden lise diplomamı istemelerinin nedeni nedir sizce sizdende istediler mi acil cvp??

Üye
    ogunaa Avatarı

Son Giriş
    07.10-2015
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    GAZİANTEP
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben lise mezunuyum elimde diplomam var kaydımı yaptırdım ama aöf den bu sene kamu yönetimine kaydoldum. Daha 1. Sınıfım eğer ömss yi kazanırsam memur olurmuyum. Aöf de okumamın sakıncası varmı ? Daha 1. Senem

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Başvuru İçin neler gerekli raporum 2007 tarihli sürekli ibareli başvuru formu veren okuldan forumu alıcam nereye vericem doldurup ?

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ne aday basvuru formu ne de kimlik fotokopisi ne de banka dekontu benden istendi ilk başta diploma fotokopi ve rapor fotokopi alındı ve asıllarına bakıldı kimlikle beraber 3 adet taahhütname imzalatıldı 2 si bana verildi okulda ise sadece aday basvuru formu imzalatıldı ve taahhütnamenin biri alındı

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yerdogan Mesajı Gör
    arkadaşlar ben özel sektörde çalışıyorum.özel sektörde çalışmak çok zorlaştı.hedef baskısı müşteri pörtföyü sınava girip girmeme konusunda kararsızım.97 girişliyim.maaşımda yaklaşık 2,500 civarında acaba girsemmi sizin değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
    Her işin bir zorluğu var tabiki sizin durumunuzu ne zorluklar çektiğinizi net bilemeyiz ama 2,500Tl'de kayde değer bir maaş kardeşim. Zokruklar yaşıyorsunuzdur ama hakkınıda alıyorsunuz bence. Memur olduğunuzda o sıkıntılar olmuyacakmı aynısı olmasada farklı zorluklar bizleri yine bulacak!
    Siz bilirsiniz kimse girmeyin diyemez hiçkimsenin hakkı değil bunu demek.

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ozİstar;

İzleyeceğiniz yol aşağıdaki linkte mevcut.
    http://www.osym.gov.tr/dosya/1-59223...yecegi-yol.pdf

Üye
    ecallar76 Avatarı

Gerçek Adı
    ecallar76
    Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    07:20
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli_eskisehir;

Bende internetten yatıracaktım fakat ömss sistem çıkmadı. ATM e kartsız olarak ömss çıktığı yatırdım. Sizin Halkbank ziraat internetten şifre varsanız yatırıp çıktı alıp gösterecek zaten almıyorlar bakıp kontrol edip geri sana veriliyor...

Lise forumu doldurmak için okulda ösym söyleyip onlar doldurup işlemleri yapacaklar..

ogunaa;

Ömss kazansan lise memur olarak görünüyorsunuz. Okumaya devam edersin. mezun olunca diploma alıp gösterip değişikliği yapacaklar.. Aöf okuyabilirsin birşey yoktur. bende iki yıl mezunum olarak ömss başvurdum. Şuan 3.sınıfta aöf okuyorum birşey yok. Yani bırakma şart değil..

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar az önce Bursadan oturduğum ilçeye geldim.. beyannememi aldım ve parayı bankaya yatırdım.. geriye sadece herhangi bir liseden ösym başvurusu kaldı.. Ben lisans mezunu olduğum için lise bilgilerini değil direk üniversite bilgilerini doldurdum bu konuda bir problem yaşamadım.. lise diploması filan da istemediler.. üniversite mezunun lise diploması elinde olmaz zaten.. onu üniversiteye kayıt esnasında alırlar.. bunu istemeleri saçmalık olur.. benim işim de oldukça kısa sürdü yol mesafesini katmazsak.. 10-15 dakikada işim bitti bunun içine bekleme süresi de dahil.. bankayada 11:50 degirdim sıra da yoktu hemen yatırdım parayı az önce.. geriye son aşama kaldı.. onu da yarın halletmeyi planlıyorum..

Üye
    aktas533 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2012
    Saat
    09:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar.

Bende bu sabah gerekli tüm işlemleri yaptım. 2012 - Ömss Başvuru Kayıt Belgesini - Aday Başvuru Formunu ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığından onaylı Ön Kabul ve Taahhüt Beyanını aldım. Evraklarım elimde başvuru işlemim tamamlandı. Çok uzun sürmedi bir saatte hallettim. Lakin aklıma bir soru takıldı. Cevabını sitede ve başvuru klavuzunda bulamadım. Sınava giriş belgesini ne zaman nereden alacağız ? Sınava nerede gireceğimize hangi okulda gireceğimizi nereden ve ne zaman öğreneceğiz ? Bu sorunun cevabını bilen var mı ? Teşekkürler.

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

aktas533;

ÖSYM sınav giriş bilgilerini irtibat adresine posta yoluyla yollayacak... Birde sınav yerini açıklandıktan sonra ÖSYM nin sitesinden takip edebilirsin...

Üye
    aktas533 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ReaL;

Cevap için teşekkürler.

Üye
    sanemm Avatarı

Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    15:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben henüz diplomamı okuldan almadım şimdi gitmem de imkansız. Orada bulunan bir arkadaşımdan istedim onada vermeyi baya zorluyorlar . Okuldan kolayca alınabilecek başka ne tür bir mezuniyet evraki benim işimi görür.

Üye
    aktas533 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ReaL Mesajı Gör
    aktas533;

ÖSYM sınav giriş bilgilerini irtibat adresine posta yoluyla yollayacak... Birde sınav yerini açıklandıktan sonra ÖSYM nin sitesinden takip edebilirsin...
    peki iletişim adresimi Aday İşlemleri Sistemi adresinden bana verilen şifre ile değiştirebilme şansım var mı ?

Ekleme: Adaylar, sınava başvuru işlemi tamamlandıktan sonra; kimlik bilgileri değişikliği, adres değişikliği vb.
    değişiklik isteklerini Merkezimize dilekçe ile bildirmeyeceklerdir. Bu değişikliklerle ilgili olarak
    Merkezimize gönderilen dilekçeler işleme alınmayacaktır. Bu bilgilerinde değişiklik yapmak isteyen
    adaylar değişikliği, İnternet sayfasındaki açıklamalar doğrultusunda, ÖSYM'nin
    http://www.osym.gov.tr İnternet sayfasında bulunan Aday İşlemleri Sistemi üzerinden kendileri
    yapacaklardır.

pardon klavuzda yazıyormuş.

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ÖMSS’ye ortaöğretim kurumlarından, yükseköğretim ön lisans veya lisans programlarından mezun
    olan veya ÖMSS’nin yapıldığı yıl itibariyle mezun olabilecek durumda olan özürlü adaylar
    başvurabileceklerdir.
    bu demek oluyor ki; bu sene mezun olamayanlar sınava katılamayacaklar değil mi arkadaşlar?

Sayfa 16 / 23 İlkİlk ... 6121314151617181920 ... SonSon