Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkez kendine göre haklı işte sorunda bu cetvel düzeltilip herkez yeniden rapor almalı gerçek özürlü ayrılmalı yoksa özürlü kadrosuna gireceklerin çogu saglıklı olcak mesala bir arkadaşın mesajını aynen kopyalıyorum karar sizin artık yeni rapor istenmelimi istenmemelimi...
    arkadaslar yuzde seksen psıkıyatrı raporum var sorumluluk getıren ıslerde calısamaz yazıyor ben sınavı kazandıgımda komısyonda atanmama durumum var mı.ruhsal ozurlulerın atanması zor mu.su anda saglık sorunum yok ılac kullanmıyorum evlıyım saglıklıyım dıs gorunusum komısyonda etkılı mı mesala yardımcı olursanız sevırnırm....... ŞİMDİ DEMEZLERMİ İNSANA SAĞLIKLISINDA ÖZÜRLÜ RAPORUNU HALA NASIL KULLANIYORSUN DİYE RAPORA GELİNCE ÖZÜRLÜ AMA İŞE GİRME SÖZ KONUSU OLUNCA GAYET SAĞLIKLI...ATIYORUM BİRİSİ A ŞEHRİNDE A HASTANESİNDE RAPOR ALMIŞ SINAVI KAZANMIŞSA ONUN YERİNE KOMİSYON A ŞEHRİNDE B HASTANESİNDEN RAPOR İÇİN GÜN ALIP RAPOR GETİR DİCEK Kİ ARAYA AMCA DAYI SOKMA FIRSATI BULAMASIN...

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

zaten eğer gerçeken özürlüysen ankarada da alsan,diyarbakırda da alsan aynı oranı alırsın paçası tutuşanlar eş dost dayı ayağına rapor alanlar ben 5 ayrı hastaneden 5 ayrı rapor aldım hepsinde de aynı oranı aldım...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

ferdi öztürk;

Ferdi kardeşim sana kesinlikle katılıyorum ve bu konuyu bimere sınavı kazanıp atama yapılacağı zaman ince elenip sık dokunması atanacak kurumda doktor kontrollerinde yeni rapor şartı koşmalarını aksi takdirde gerçek engellilerin haklarının gasp edileceğini bu önlemi almayanlarında bu gaspçılıkta suç ortağı olacağını net ve açık bir şekilde bildirdim ve mail yolu ile değil çıktısı alınarak sağlık bakanlığına gönderdi bimer yazımı hala sonuç bekliyorum aynı zamanda öneride sundum...

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ibrahim ;

Bende Bimer'e buna benzer bir yazı yazdım hakem hastane uygulamasını önerdim mesela kendim için konuşayım ben bursada mı rapor aldım beni ankaraya herhangi bir hastaneye sevk edin orda özür durumum değerlendirilsin dedim..böle bizim gibi duyarlı insanlar Bimer'e yazı yazarsa elbet birileri bunu görür diye düşünüyorum..

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

YOK TEKRAR rapor istenecekmiş bıkmadınız mı yahu insanların moralini bozmaktan bu sınavı hiç çalısmadan kazacagım ve eski raporumla tıpış tıpış memur olacagım burda zırt pırt uydurmasyon konu açanlar o zaman neler uyduracak bakalım yahu bu yönetmelik ne zaman çıktı ? 2006 ee 2006 ise 2010 a kadar memur olanların çoğu eski raporlu onlar neden memur oldu eski raporlarıyla bu ne demek oluyor eski yeni herkes raporuyla memur olacak .

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

RAPORU YENİDE OLSA ESKİDE OLSA YENİ RAPOR İSTENMELİ benim bildiğim çok insan var elinde 10 tane raporu olup 9u %5 %10 olup fii tarihinde aldığı %40lık raporu verip sınava giren adamın bişeyi yok ama fi tarihindeki rapora göre özürlü özürlülerin işe girmesinin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz gerçek özürlüye yazık günah değilmi o yine işsiz kalcak onun yerine taş gibi adam onun işine gircek kimsede Allah korkusu kalmamış kul hakkı yiyip rahat etme peşinde millet bu rapor olayı çözülmeli bence ne kadar gerçek özürlü girerse o kadar iyi...

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben burdan söylüyorum şu an kamuda çalışanların çoğu eski raporlu onlar nasıl memur olduysa ömss sonrası eski raporlularda öyle memur olacak milletin aklını çelmeyin kazanında görelim !

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

slimer kazanılmış hakka kimse dokunamaz adamlar kazanmış o iş bitmiş bundan sonrakileri hakkıyla kazandırmak mesele benim bi arkadaşım var çocukken ağaçtan düşmüş gözünde çok ufak bi çizik var yakından bakınca küçücük leke gibi bişey onun dışında görmesini falan etkilemiyormuş x tarihinde raporo göre özürlü sayılıyor bu arkadaş yeni raporunda oran verilmedi çünkü hayatını etkileyen hiç bişey yok yakından bakarsan gözüne küçücük leke gibi bişey var ve bu arkadaş gitti eski raporu verip ömssye yazıldı varsayalım bu arkadaş kazanırsa bırakalım işe girsinmi bumu milletin istediği?

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben cumhurbaşkanına bile yazdım arkadas ben gibilerin durumu ne olacak diye düşünün bir gözüm görmüyor ama ne sağlamım ne özürlü ve bunun getirdiği doğuştan beri olan pskolojik eziklik ve sosyal hayatta eksiklikler ... evet sizede katılıyorum tabiki de haksız yere rapor alan çok insan oldu 2006 öncesi ama ben gibilerde arada kaynamasın anlayın !

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234