Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 100 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hocam şimdi benim kafam yine karisti ben daireyi aramistim bakanligi yani benim 2011 temmuzda aldigim son rapor ama surekli yazmiyo hastane yetkilileri sürekli rapor verilmiyo artik demişlerdi bende rahatsizligim kronik sürekli yani bakanliktan sınava gire bilirsin dediler ama burdada bir sürü sey yaziyo bende anlam veremedim

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

alidulger bey; burada yazanlar cok kafanızı karıştırmasın.. Kısaca özetliyeyim; Öncelikle Bu sorularınızın Net Cevabı Sınav Klavuzunda Belli olacak... Ben Kılavuza kadar, elimden geldiğince engelli kardeşlerimizi aydınlatmaya çalışıyorum.. Ayrıca size hastane yetkililerinin demiş olduğu; Artik Sürekli Rapor Verilmiyor denmesi yanlış.. Belki sizin hastaliğiniza sürekli rapor verilmiyor denmis olabilir.. Bugün daha yeni bir rapor gördüm, bugün alınmış, Sürekli ve % 56 idi.. Neyse ; Sonuc olarak Bakanlık size süreli Raporla ÖMSS ye başvurabilirsiniz dedi ise; o zaman o söze itimat etmek gerekir. Bende yukarıdaki hazırladığım çalışmada o konuda görüşümü soyledim; Süreli bir Raporun Süre bitimi Temmuz 2012 sonrasında ise ; % 40 ve üzeri rapor ise ÖMSS ye başvurabileceği kanısındayım..ancak bu benim görüşüm.. Dediğim gibi cok yakında yayınlanacak olan SINAV KILAVUZU sizin sorunuzu net olarak cevaplayacaktır... Hakkınızda Hayırlısı Neyse O Olsun... Saygılarımla ...

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

ömss kursu ve sınavı hakkında düşüncemi yazayım SERVİS YOK HERKEZ KENDİ İMKANIYLA GELMEK ZORUNDA bende bugün itibarıyla kursa başladım kurs yeri zemin kat olması açısından güzeldi fakat düz alandan giriş yerindeki buzlar temizlenmediği için cesati olan kayarak jet hızıyla giriş yapıyor cesareti olmayanda merdivenli alanı kullanmak zorunda kaldı bulunduğumuz yerde engelli tuvaleti yok tuvaletler ikinci katta ve asansörsüz bi yer kim kime dım dıma kimsenin bişeyden haberi yok 2 sınıf yapıldı birinde ortaögretim adında bir sınıf diğerinde lise önlisans bölümü konular hakkında bilgi yok dersin giriş bölmünden başlıyorlar 2,5 ayda ne kadar konu anlatılırsa artık umarım cefa çekerek bişeyler yapmaya çalışan insanların emekleri yerini bulur bu sınav bizim kurs gibi düzenlenmişse sınava alım adaletli yapılmazsa ne denirki...ha unutmadan tekerlekli sandalyelere uygun masa yok ya kucağında not almak zorunda yada yazı tahtasına dönüp yazmak zorunda normal sıralı bir sınıf işte...ALİ DÜLGER KARDEŞİM SENİN HASTALIĞIN SÜREKLİ VE KALITSALSA SENİN RAPORDA Bİ HATA VAR DEMEK Kİ SÜREKLİ ENGELLİ OLAN BİRİNE NERDE GÖRÜLMÜŞ SÜRELİ RAPOR VERİLDİĞİ?

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar emekli olan biri nisandaki sınava başvuru yapabilirmi bu konuda bilgisi olan varmı

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

SARI KANARYA SANA CEVAP YOK EMEKLİ OLMUŞ KURTULMUŞSUN ALLAHDAN BELANI ARIYORSUN DENCEK BİŞEY YOK...arkadaşlar bide şimdi ünv. öğrencisini lise mezunu olarak alcaklar bi yere yerleşcekler iki yıl sonraki sınava ben bölmümde çalışmak istiyorum diye zıplayıp girmeye çalışcaklar ahanda buraya yazıyorum kardeşim madem işini beğenmeyecen iki yıl ki sınava tekrar girmek isticen o zaman 2 yıl sık dişini bu sınava girme umarım bu sınavı adaletli yaparlar şimdi ünv.ögrencileri tepki koyarda gerçekler değişmez....

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    26.10-2017
    Saat
    04:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

ozkancey; çok güzel özetlemişsiniz bir sorum olacak hangi alanlara memur alımı olacak meslek gruplarına ömss kursu istanbul'da bulunmuyormu teşekkürler.

Üye
    EHN1905 Avatarı

Gerçek Adı
    Erhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu an raporum yok elimde ,rapor başvuru zamanında elimdemi olması gerekli ?

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

özkan abi ellerine - kollarına sağlık net şekilde yaptığın açıklamalar için.

Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozkancey;
    2 yıllık zaten rapor 2013 de bitiyo rahatsizligim kronik gecici degilki bazen anlam veremiyom bu hastane gorevlilerine diyabet ve kroner arter(kalp damar) rahatsizligm var

raporumu vergi indirimi icin yenilemiştim vergi indirimide kabul edildi ayrietten

xxxman;
    diyabet kroner arter gecicekse ben raziyim ömss de girmeyim yeterki sagligima kavusayim ama malesef gecmicek yasam boyu benimle

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

çok güzel açıklamışsınız. ÖMSS kursu Denizli'de de açıldı onuda ekleyelim

Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halk eğitim merkezleri adresleri

http://hem.meb.gov.tr/hem/hmmdis00001.aspx

b
    enim bulunduğum yerde çogunluk sağlanamadı galiba ya kimsenin haberi yok yada kimse umursamıyor merkezleri...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maral;
    Maral ; Teşekkür Ederim ... Denizli ÖMSS Kursu Eklemesini, ilk mesajımda da yaptım ve aşağıya da kopyaladim.. Bende size teşekkür ederim

Soru: 11-) Özürlü Memur Seçme Sınavı ( ÖMSS ) için, ÖMSS Kursu Açılan İller ve İlçeler Hangileridir ? ÖMSS Kursu ile ilgili En Son Gelişmeler Nelerdir?

Cevap: Niğde, Sinop, Isparta, Şanlıurfa, Merzifon, Adana, Malatya, Mersin, Antalya, Nevşehir, Adana - Kozan, Ankara - Polatlı, Karaman, Balıkesir, Isparta - Yalvaç, Kırşehir, Tokat, Adıyaman - Besni, Aydın, Zonguldak, Denizli

celik ; Teşekkür Ederim Sınav Kılavuzu yayınlanana kadar, en azından bizlere yol gösterici olur düşüncesiyle hazırladım

EHN1905 ; ÖMSS Başvuruları bitiş tarihine kadar mutlaka Özürlü Raporunuzun elinizde olması gerekir.. Raporun Aslı olmasa da en azından Raporunuzun Noter Onaylı Örneği ya da Hastanede yapılmış olan ASLI GİBİDİR olmalıdır.. Yoksa ÖMSS Başvurunuz kabul edilmez...

Ozİstar ; H.E.M. Uygulamaları --> Bu web adresinden Size en yakın Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün Telefon ve Adreslerine ulaşarak iletişime gecip, ÖMSS Kursu hakkında bilgi almalisiniz...
    Ozİstar Teşekkür Ederim... Hangi alanlarda Memur alımı olacağı daha belli değil... Devlet Personel Başkanlığı bu konudaki çalışmalarını sürdürdüğünü biliyoruz.. Meslek Grubu olarak memur alımı sadece Öğretmenler için olabileceğini düşünüyorum.. Ama tabiki buda kesin degil.. Beklentim Sembolikte olsa Eğitim Bilimleri Mezunu olan öğretmen alımı olabilir.. Bu sınavı KPSS B grubu gibi düşünüp, geçmiş yıllarda yapılan KPSS B grubu sınavları bir nevi örnek olur... Saygılarımla ....

Üye
    pasa75/2 Avatarı

Gerçek Adı
    aLİ şaHin
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ilk okul mezunuyum vede ilçedeyım pekı illaki bu kurslara katılmamızmı lazım hem bızım ilçede de yok vede benden başka özürlü yok sanırım ne yapmam gerekıyor

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Emeğinize,yüreğinize sağlık. Bir çok soruya olasılıklarlada olsa cevap vermişsiniz teşekkürler. Bugün yarın şu klavuzda yayınlansada her soruya kesin cevap bulsak artık.

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    pasa75/2 bu sayfanın başında ÖMSS Hakkında En Çok Sorulan Sorular ve Cevaplar bölümünün Soru ve Cevabı şu şekildedir :

Soru: 10-) Özürlü Memur Seçme Sınavı ( ÖMSS ) Kursuna Katılmazsam, ÖMSS'ye Başvuramaz miyim ?

Cevap:
    ÖMSS Kursuna katılmayanlarda, katılanlarda rahatlıkla ÖMSS'ye Başvuru yapabileceklerdir... ÖMSS Kursuna katılmak zorunlu değildir.

pasa75/2 bişey yapmanıza gerek yok... Sadece ÖMSS Başvuru tarihlerini takip edin.. 20 Şubat 2012 tarihinde başlayacağı ifade edildi..Ne zamana kadar sürer bilemiyoruz.. ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi sitesinden ve bu sitelerden ÖMSS Sınav Kılavuzunu ve Diğer tarihleri takip edin...

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon