Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 126 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enis Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    raporunda sürekli yazıyorsa sorun yok

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eshat;

Eshat 20 Şubat 2012 ÖMSS Başvuru tarihi diyorlardı önceki duyuru da ..Bu Duyuruyu yeni koymuslar ve ÖMSS Bavşuru Tarihi 22 Şubat 2012 olarak değiştirilmiştir.

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim engelli raporum var ama henüz il merkezine giidp soyal hizmetlerden engelli kartı çıkarttıramadım.. ömss basvurusunda problem olur mu bu???

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

şaka gibi..

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gamze1998 hanım ; hic bir sorun olmaz, merak etmeyin... Önemli olan Özürlü Sağlık Kurulu Raporunuzun aslı ya da ASLI GİBİDİR örneği ya da noter örneği olmasi ve nüfus cüzdanınınızın olması yeterli olacaktır... Sınav Kılavuzu cıkınca bu soylediklerime 1-2 bisey daha eklenir..Ancak Özürlü Kimlik Kartı zorunluluğu yoktur gamze1988 hanım

Üye
    gamze1988 Avatarı

Son Giriş
    31.05-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ozkancey;
    çok teşekkür ederim.. engelli raporumun aslı da var aslı gibi ibareli fotokopisi de.. ben bursa ili Gemlik ilçesindeyim burada kurs yeni açılacakmış bugün siteyi takip edin dediler aradığımda.. şimdi onu bekliyorum..hepimiz için hayırlısı olsun..
    bir de bilgin varsa birşey daha sorabilir miyim ozkancey.. benim kasımda düğünüm olacak ve istanbulda oturacağım.. eğer sınavı kazanırsam başka bir ile atanma durumum olur mu? ve atanırsam ne yapmalıyım istanbula tayin istemek için?

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gamze1988 hanım; öncelikle ÖMSS de diyelim Balıkesire tercih yaptiniz ve atandiniz ya da Bursaya .. Atamaniz gerceklestikten sonra siz once Aday Memur oluyorsunuz . Kurumdan kuruma degismekle birlikte, örneğin Milli Eğitim Bakanlığında Aday Memurluk süreci 12 ay - 14 ay civarı sürmektedir.. Bu sürede bazı eğitimler - sınavlar - oryantasyon uygulanmaktadır.. Bunları da başarı ile atlattiğinizda , Asaleten Memur olarak memuriyete devam ediyorsunuz.. Asaletinizi aldıktan sonra ancak Tayin isteme hakkınız oluyor, yıllık izin isteme hakkınız oluyor ... özeti ve benim bildiğim bu şekildedir..Saygılarımla ... Bu arada düğün davetiyenizi buradan da paylaşirsiniz artık

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih bey; Sınav Kılavuzu cıkınca sizin sorunuza cevap bulabileceğiz.. Ancak sadece bulunduğunuz il degil, merkezi olarak tüm illerin tercihleri yapılacaktır diye tahmin ediyorum

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burdaki sosyal hizmetler birimi bize ulaşan bilği yok diyorlar nerden alacaz bu önkabul ve taahüt belgesini almadan ösym merkezlerinden başvuru yapamayacakmıyız.

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

asi prens ;

ÖSYM , ÖMSS icin Sınav Kılavuzunu yayınlamadığı sürece biz herhangi başvuru vs yapamayız.. Sınav Kılavuzunda Başvuru Şartları, gerekli evraklar, nereye ve nasil başvuru yapilabileceği yazacak.. Acıklanan Duyuru Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının kendi iç yazışması.. Engelli Adaylara yapılmış bir duyuru değildir.. Sadece bizi ilgilendiren kısmı; 22 Şubat 2012 tarihinde ÖMSS başvurularının başlayacağı.. Ön Kabul ve Taahhüt te bizi ilgilendiyor ancak o bilgi, İllerdeki Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personeline eğitim ve bilgi vermek amaciyla duyuru da yer almiştir.. Sanirim 20 ya da 21 Şubat gibi de Sınav Kılavuzu yayınlanacaktır, tahmin ediyorum

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saol arkadaşım o kılavuz yayınlanmazsa ozaman biz başvuru yapamayacakmıyız 22 şubata yada yapabilirmiyiz.başvurumuzu. bu konudada bilğin varsa paylaşırsan sevinirim.

Üye
    antalyali_84 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem başpınar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar sınav tarihi 22 02 2012 olmuş bılgınız olsn

Üye
    raaamis Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    ...........
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

birde süreli raporlar,çalışma alanı boş olan raporlarda kabul edilir inşallah

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ÖMSS başvuruları 22 Şubat'a ertelendi
    Daha önce 20 Şubat 2012 olarak açıklanan ÖMSS başvuru tarihlerini 22 Şubat2012 olarak düzeltildi.
    Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü daha önce 20 Şubat 2012 olarak açıkladığı ÖMSS başvuru tarihlerini 22 Şubat 2012 olarak düzeltti.
    Konu : Özürlü Memur Seçme Sınavı
    Bilindiği üzere Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) 29 Nisan 2012 tarihinde 81 il merkezinde yapılacaktır.

Söz konusu sınav için ÖMMS başvuru Kılavuzu yayınlanacak olup, sınav başvurulan 22.02.2012 tarihinde başlatılacaktır. AdaylarAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı II Müdürlükleri tarafından doldurulacak "Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı Belgesi" ile ÖSYM merkezlerine giderek başvurularını gerçekleştireceklerdir.
    Söz konusu belgenin doldurulması ve ÖMSS başvuru süreçlerinin aktanlması amacı ile eğitim programı hazırlanmıştır. Ilgİ yazımızla söz konusu eğitime kaulacak personelin iletişim bilgileri talep edilmişti. Müdürlüğünüzce tarafımıza isim veiletişim bilgileri iletilen meslek elemanlarından İki kişinin yol, gündelik, şehir içi ulaşım, konaklama giderlerinin kendi kuruluşları veya D Müdürlükleri tarafından karşılanarak 14.02.2012 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek eğitime katılımlarının sağlanması hususunda.
    Gereğini bilgilerinize rica ederim...

Üye
    YassaX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    asi prens;
    Arkadaşim Sınav Kılavuzu yayınlanamadan başvuru yapamayız..Ne sen yapabilirsin ne ben yapabilirim.. Butun Hersey o kılavuzda belli olacak.. Siz 22 Şubat Tarihine pek takılmayin.. 2-3 gun once de 20 Şubat 2012 deniyordu.. ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi sitesinden takipte kalın

antalyali_84;
    antalyali_84 Sınav Tarihi değil, ÖMSS Başvuru Tarihi Başlangıcı 22 Şubat 2012 oldu.. ÖMSS tarihi 29 Nisan 2012 dir

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.02-2012, 12:51