Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Türkiye Beyazay Derneği Kozan Şubesi, engelliler için Özürlü Memur Seçme Sınavı'na (ÖMSS) hazırlık kursu açtı.

Dernek Başkanı Ahmet Ünal, kursun tanıtımı için dernek binasında düzenlediği toplantıda, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün desteği ile açtıkları kursa 25 engelli dernek üyesinin katıldığını söyledi.

Amaçlarının engellilerin sosyal yaşama katılımlarını sağlamak, imkan ve kabiliyetleri oranında birer meslek sahibi yaparak kendileri, aileleri ve ülke ekonmisine katkıda bulunabileceklerini göstermek olduğunu ifade eden Ünal, Türkiye İş Kurumu ile 5 kursiyerin katılacağı 6 ay sürecek Büro Yönetimi ve Sekreterlik kursunun da bu hafta başlayacağını belirtti.

Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Selami İnan, Türkçe, Matematik ve Tarih alanındaki derslere yönelik 120 saat sürecek olan ÖMSS hazırlık kursunun sınav haftasına kadar devam edeceğini ifade etti.

Milli Eğitim Şube Müdürü Olkan Dağlı da bugüne kadar engelliler yararına düşünülen tüm kursların açılmasını sağlayarak desteklediklerini ve sürdürülen örnek çalışmaların kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Sondakika

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Her yerde kurs açılıyor koskoca İstanbul'da açılan kurs yok...(Özel bir dersane dışında o da paralı )