Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon
Toplam 136 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işsiz arkadaşlar ufaktan umudu kırın çalışanları da geçin emekli bile gözünü sınava dikiyorsa kurumlar arası personel değişimini işsiz arkadaşlara ve kamu oyuna engelli istihdam ediyoruz daha ne istiyonuz diye yutturcaklar
    sesimizi çıkarmazsak çalışan memur sınava girebilir hükmü maddeden çıkmazsa işsiz olarak avcumuzu yalacağız LÜTFEN ARKADAŞLAR GEÇ OLMADAN
    BİMER
    ,DEVLET PERSONEL TEŞKİLATI,BAKANLIKLAR,BAŞBAKANLIK SESİMİZİ NEREYE DUYURABİLİRSEK...yoksa işi olup gözü doymayanlar işsizlerin yine işsiz gezmesine sebep olcak İŞSİZDEN ÇOK İŞ DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN GİRECEK....sağ duyulu ve işsiz arkadaşların dikkatine ben kendim için uğraşmıyorum benim gireceğim bir kişilik yer giremezem bile kurum değiştircek bir insan yerine işsiz birinin girmesini isterim..işsiz arkadaşlar bu siz yada sağ duyulu arkadaşlar sizin abiniz,ablanız,kardeşiniz,akrabanız olabilir bu yeni memur alım sınavı KURUM DEĞİŞTİRME SINAVI DEĞİL destekleyin lütfen kontenjan hakkıyla dolsun daha sonra kurum değiştirme sınavı yapılsın yada boş kontenjan kalırsa AÇ GÖZLÜ ÇALIŞAN İNSANLAR SINAVSIZ TERCİH ETSİN ama önce işsizler girsin...çalışan memura bir işin var neden giriyorsun dediğinde kendine göre haklı sebepler sayıyor menmun değilsen istifa et dendiğinde neden istifa ediyim diyor demek ki ne kadar zor olursa olsun ÇALIŞTIĞI İŞ işsizlikten daha iyi..arkadaşlar destek verin işsiz insanlar hem topluma girsin hem bir uğraşları hemde üç beş kuruş maaşları olsun benim adım hıdır elimden gelen budur gerisi sizin vicdan ve desteklerinize kalmış...ARKADAŞLAR BU SINAV %3lük ÖZÜRLÜ KADROSUNU DOLDURMAK İÇİN AÇIK OLAN 20BİNLİK BOŞ KADRO İÇİN YAPILMIYORMU? yapılıyorsa memur olan arkadaşların bu sınavda ne işi var önce bunu bir soralım kendimize 40binlik açıktan sizin kadronuz düşülerek 20bine inmiş şimdi sizi tekrar bu sınava sokarak 20binlik kontenjanı gümbürtüye getirmek amaç...denildiği gibi bu kadro işsiz insanlarla dolsun kurumlar arası iş değiştirme sınavı yapılsın kimse itiraz etmez ona ama birlik ve sağ duyu şart bencilik yok biz olursak başarabiliriz....

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman Mebde memurum sana inat girip kazanacam. Sınav kağıdınında altınada yazacam engelliler.biz deki xxxmanin hakkını bana verin lütfen diye. Yeter be bu kadar propoganda yapma silinsin bu konu lütfen.

Üye
    godislove Avatarı

Son Giriş
    20.09-2012
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman böyle hissetmesi gayet normal işsiz insan pskojiisini bilemez çekmeyen bencede haklı memur olanlar girmemeli daha iyi bi yer istiyorsa ayrıca bunun için sınav yapılmalı yada memnun değilse bunun kadrosu ve sınavı ayrı olmalı

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    20:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar şuda olabilir istifanı et sınavlara gir en azından senin boşaltıgın yere başka bir arkadaşımız girebilir. ama bu cesareti göstermek önemli olan onlarında hakkı sonuçta çalıştıgı yerde mutsuz olabilirler haklarıdır girmeleri bencede ama istifa edebilirlermi orasıda var şuan işin hazır ama öbür türlü kazanıp kazanamacagıda belli değil yani işsizde kalabilirsin. bimere okadar yazı yazılıyorki şuan çalışıpta memur olanlar bu sınava girerse çalışamayan bir okadar arkadaş belki yine işsiz kalacak orasıda var.

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    02.11-2017
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Sağlıklı bir insan işçi yada memur olsun,KPSS girip farklı kuruma işe giriyor.

Biz engelliyiz diye neden sınava girip,verilen bir hakkı kullanmayalım?

Üye
    Sk1973 Avatarı

Gerçek Adı
    S. K.
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunu yazan ve savunan insan şöyle düşünsün halen memur olan kişiler de daha önce işsizdi ve işsiz insan psikolojisinden anlamazlar diyemezsiniz. Sadece zorluk çeken sizmisiniz sanki. Bu kadar zeka yoksunu bir propoganda yapmaya kalkışacaklarına burada harcadıkları vakitleri ders çalışarak değerlendirseler kazanma şanslarını daha çok arttırabilirlerdi. Halen memur olanlar arasında mesleğini yapamayan insanlar var. Tabii ki bu insanlar da girmeli sınava. Mühendis bir insanı sırf memurluk yapıyor diye sınava almazsan, açılacak mühendis kadrolarına kimi yerleştireceksin, ha keza öğretmen, tekniker ve daha bir sürü meslek. Bu edebiyat eskidi artık. İnsanları huzursuz etmeye hakkınız yok. Bu ve benzer konuları açan arkadaşlar artık ders çalışın, tam dört ay kaldı. Hak, adalet dağıtmak kimsenin tekelinde değil. Devletin verdiği hakları almak, azaltmak niyetinde olan insanlar aslında kendi haklarını baltaladıklarının farkında değiller.

Üye
    iyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    ilhn
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben lise mezunu olarak hizmetli kadrosunda kazandım calısıyorum. Açık öğretimden işletme fakültesini bitirdim şimdi ömss girip genel idari hizmetler kadrosundan atanmak istiyorum sınava girereceğim bu benim hakkım.

Üye
    godislove Avatarı

Son Giriş
    20.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu kadar zeka yoksunu derken zeka yoksunu olan zihniyet sınava çalısıp kazanmamız aklını veren sizsiniz hiç aklımıza gelmemişti böyle birsey gerçekten.ayrıca sistemin yanlış oldugu kanısındayız tekrar söylüyorum bunun kadro ve sınavı ayrı olmalı en azından ben kendim bunu savunuyorum ve düşünüyorum kimseyide propoganda yapmakla suclayamassınız insanlar burada görüşlerini söyleyip tartısmak için forumu kullanıyorlar bu kadar zorunuza gittiyse birdaha cvp atmayın yada insanların düşüncelerini isimlendirmeyin basit cümlelerle.. Tabiki yerinden memnun olamyan işinde mutlu huzurlu olmayan insanlarda olabilir en doğal hakkıdır bu ancak 5 6 senedir belki cok daha fazla kadro kazanmak ve devlette işe girmek istiyen biriyle aynı anda girince taktir edersinizki adaletli olmuyor

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Hazır sınavı ÖSYMyaparken üniversiteyi kazanıp okuyanlar tekrar sınava girmesin demek gibi bişey bu..!! Bırakın isteyen herkes girsin ve kim çalışıp hakediyorsa o kazansın..

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o zaman sana şunu söyleyeyim senin dalın ögretmenlik sen neden başka bir işi yapıyorsun yapma bekle öğretmenlik sınavlarını kazan ve ya atan burda sadece ama şöylede düşünmüş olma ben kendimi devlete atayım garanti altına alayım kendimi sonra tekrar sınavlara girerim olursa olur olmazsa kaybedecek hiçbirşeyim olmaz ama kazanırsamda kazanmış olur başka bir arkadaşın hakkını yemiş olurum demiyorda başka yerlerden girmiyorlar olaylara bırakın bu işleri tamam özelde çalışsan eyvallah derim ama sen zaten kamuda değilmisin ben özelde çalışıyorum desinler kardeşim özelde de olanlar başvurmaya hakkı yok ona da evet derim yada istifamı verir o sınava girerim ama yeri geldimi arkadaşız kardeşiz bırakın bu işleri menfati için kimse kimseyi tanımıyor haksızmıyım yolun açık olsun hele şu yönetmelik yayınlansın daha sonra konuşuruz arkadaşım iyi günler.

Üye
    godislove Avatarı

Son Giriş
    20.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tok açın halinden ne anlar diyorsun

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    9

bence memurlar da ÖMSS ye girmeli ama sınavdan önce görevinden istifa ederek girmeli.. girmek isteyen işinden memnun değil demektir memnuniyet olmayan yerde de zorla çalışılmaz.

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim işsizlik diye bişeye ben inanmıyorum en azından büyükşehirlerde yaşayanlar için.
    Memurluk yapabilcek kapasitede olan bir insan demekki çalışıp hayatını ikame edecek durumdadır.
    İşsizim diye ağlayanlar önce aynaya bakıp ben neden iş bulamıyorum diye kendini sorgulasın.
    Şu an işsiz olsam 50 tane iş bulurum kendime allaha şükür.
    Kimse senin evde işsiz olduğunu bilmez arkadaşım çıkacaksın soracaksın araştıracaksın kendini geliştireceksin.
    Sen istiyorsun ki hazır iş yok öyle bişey.
    Ben sözümün arkadasındayım sınava girecem kazanacam sonuçta kanunen bu benım hakkım sen burda istediğin kadar yaza dur kaale alan olursa kendı kendını tatmın edersın belkı burda yazarak

Üye
    godislove Avatarı

Son Giriş
    20.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen türkiyede yaşadığına eminmisin civcivler güler su yazdıklarına 50 tane iş bulsana forumdaki herkeze sınav falan uğrasmayalım tekerlekli sandalyede paket tasıyabilirmisin diye soran işverenler varken senin gibi hayalperestler varken zaten hiçbrsey çözüme ulaşmaz

Üye
    asi 23 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben çelışıyorum arkadaşım hemde belediyede kurumdayım özeldeyim ama tüm haklarım var ama ben senin gibi bencil olamıyorum yaradılışım buna izin vermiyor belkide ama düşüncelerimizin ayrı olabilir sana sınavında yolun açık olsun derim ama bimere okadar yazılar gidiyorki emin ol belki yönetmelikte sana o hakkı vermeyebilirlerde buna hazırlıklı ol derim.

Sayfa 1 / 10 12345 ... SonSon