Sayfa 26 / 37 İlkİlk ... 1622232425262728293036 ... SonSon
Toplam 548 mesajın 376-390 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aykut1972 Avatarı

Gerçek Adı
    aykut
    Son Giriş
    13.11-2017
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    GÜZEL HATAY'IM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    xxman kardeşim bende meb de hizmetliyim. asıl mesleğim elektrik teknisyeni bende mesleğimle ilgili girmek istiyorum..

Üye
    BALTAZAR_79 Avatarı

Gerçek Adı
    ADİL
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman;

xxxman bilmediğin konular hakkında yorum yapıp, ahkam kesmeye kalkma diye seni uyarmıştım, ama anlaşılan o ki anlamada sorunun var, anlaşıldı. Ne demek yaa, ilaçla krizi geçince sorun kalmıyormuş, sen nereden biliyorsun arkadaşım sorunun kalıp kalmadığını, kriz sonrası ne yaşadığını, o ilaçların krizi hangi derece önlediğini veya önlemediğini,hastalığın getirdiği ve bir daha tamir olamayacak sorunları, dezavantajları?????? Töbe YARABBİM yaaa!!! Arkadaşım bilmediğin konular hakkında atıp tutma, gülünç duruma düşüyorsun, doktorsan git doktorluk yap arkadaşım burada boşuna vaktini heba etme !!!!!!

Üye
    MuTanG Avatarı

Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya artık şaşırmıyor seni kendi haline bırakıyorum arkadaşım...
    Ben askerlik için o kadar gitme istememe rağmen zorla muaf saydılar...
    Ben niye açıklama yapıyorum ki kendim de hata var anlayışı olmayan bir insana...
    Sana Allah anlayış versin ve dermansız dert vermesin...
    Rabbim seni öyle bir imtihanla sınasın ki ömrün boyunca insanların hakkında bilmeden ahkam kesmenin yargısız infaz yapmanı sana göstersin..
    Bu bir beddua değil senin iyliğin için yoksa seninanlama kabiletinin eksinin altına inmiş..
    Baltazar kardeşim ne desek boş şarırmıyorum artık...
    Allah anlayış versin...

Üye
    bykursadtufan Avatarı

Gerçek Adı
    Kürşad Tufan
    Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar,
    Elimdeki videoları sizlerle paylaşmak istiyorum. Dersleri dinleyip hemde konularla ilgili elinizdeki test kitaplarıyla soruları çözebilirsiniz. OSYM geçtiği için soruların nereden nasıl geleceği belli değil. her ihtimale karşı çalışmanızı tavsiye ederim. Bu dersler temelden en üst seviyeye kadar anlatılmaktadır.

Edebiyat,Türkçe, Tarih, Felsefe ve Biyoloji videoları var. Elimde birde KPSS videoları da var. Hepimizin allah yardımcı olsun...

Coğrafya;

di 31NQ - 2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) 29 Nisan'da yapılacak

Fizik;

di BNM6 - 2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) 29 Nisan'da yapılacak

di 8PKH - 2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) 29 Nisan'da yapılacak

di BZIX - 2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) 29 Nisan'da yapılacak

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

BALTAZAR VE MUTANG ben atıp tutmuyorum tıp gerçekleri var bi epilepsi siz yoksunuz bizim hiç tanıdığımız epilepsi hastası yokmu sanıyorsunuz benim çok yakın bi akrabamda var epilepsi ilaçlarını düzenli kullandığı zaman hiç bi sorunu yok aşa yukarı bu insan 4-5yıldır hiç kriz geçirmemiş hayatını normal insan şeklinde sürdürüyor hiç kimsede ne epilepsi olduğunu biliyor nede özürlü diyor ordan oraya kıvırmaktan bi hale girdi mutang zaten rapordan haberi yoktu özelden ilaç raporu askerlik raporu az daha sıksan ne raporu çıkar Allah bilir kardeşim sen ilk defa almamışsın o zaman raporu sana geçici vermeleri normal mi?işinize geldiği gibi konuşun siz benim elimde yetki olsa biliyorum neler yapcağımıda yetki yok malesef sonra insanı burda küçük düşürmeye çalışır gibi konuşmayın işinize gelmiyorum tabi doğruları söylemek suç...BAK baltazar ben hepsi birde demiyorum ilaçsız önlemeyen olur kriz sonrası getireceği dezavantajı bilmiyorsun diyorsun ne olur felç olma ihtimali olur ama bu ihtimal kriz geçirip felç kalırsa sonuna kadar haklı ama ihtimallerde bi yere kadar....

Üye
    BALTAZAR_79 Avatarı

Gerçek Adı
    ADİL
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bak arkadaşım seni son defa uyarıyorum, bilmediğin hastalıklar hakkında atıp tutmaya devam etme, ne demek benim de tanıdığım hasta var, bilmem ilaç alıyor, bi şeyi olmuyor bla bla bla.... Epilepsi nin tam 10.000 çeşidi var, lafa bak ya, kriz geçirir de felç olursa neyseymiş, o zaman haklıymış, utanmaz arlanmmaz insan, sen ne demeye çalışıyorsun???????? Arızalımısın sen arkadaşım??????? Bunda yetki olsaymış neler yaparmış!!! ALLAH kime neyi vereceğini çok iyi biliyor demek ki!!!

Seni son defa uyarıyorum, saçma sapan konuşmaya devam edersen, anladığın dilden anlatmasını da bilirim, haddini bil, akıllı ol......

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

nasıl bildircen haddimi çok merak ediyorum.. yaptığın haksız insan psikolojisi kendini kaybediyorsun haklı duruma çıkmaya çalışıyorsun aklın çıkıyor bu sınava giremeyip eli ayağı tutmayan bir insanın işine sahip çıkamamaktan ama korkma benim dememle olmuyor...kendine gel sakin ol biraz haklı olsan bu kadar köpürmezsin demek ki benim haklı olduğum yerler var.

Üye
    fatih530 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    03:49
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

ReaL;

dowland linki yok mu=?

Üye
    BALTAZAR_79 Avatarı

Gerçek Adı
    ADİL
    Son Giriş
    25.07-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sen varya çamur bir insansın, çamur gibi sağına soluna bulaşmadan, birilerine laf atmadan duramıyorsun, en kısa zamanda bi psikoloğa görün bence. Nerede ne yazarsan yaz, illa birine çamur gibi bulaşıyorsun. Allah' a şükür içim rahat, kimsenin hakkını yediğim falan da yok, ki ben işin orasında değilim, ben diyorum bilmediğin şeyler hakkında atıp durma diye, sen diyorsun sınava girmek için bilmem ne!!! Ne sınavı sen burada kimseye bilmem şöylesin, yok felç ol da bakarız diyemezsin!! Allah o dalga geçtiğin şeyleri başına sarar nerden geldiğini şaşırırsın. Kimin aklı nereye çalışıyor açık seçik ortada arkadaşım boşuna yırtma kendini.

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

xman yaptığın yanlış kimseyı senın gıbı düşünmeye zorlayamazsın
    baltazar_79 nıckli aradaş gereksiz tartışmalara gırıp kendını germe arkadaş yorma kafanıbırak kım nasıl anlıyorsa bılıyorsa bılmeye ve anlamaya devam et.

real yukarda verdiğin video ları nete upload edip dovnload lınkını verme şansın varmı görsel materyaller her zaman cazip gelir

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxxman başlığın içine etmişsin. derdin ne arkadaşım. bu ne ya.
    Burada milletle uğraşacağına git ders çalış.
    Canın mı sıkılıyor anlamıyorum ki. İnsan biraz saygılı olur burda millet bilgi almak istiyor. senin yazışmalarını görmek değil. Canımı sıkma canını alırım. İnsan ol biraz. Senin yazılarını görmekten tiskinti geldi. görevli arkadaşlarda nasıl uyarmıyor seni şaşıyorum.

Arkadaşlar ekol hoca da hepsi mevcut google'dan bakın. Muhteşem bir site. Kursa gitmeye gerek yok. Yollarda perişan olmak ve zaman kaybı olur kurs.

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    ....
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

bu kadar tartışılan ne uzun uzadıya yönetmelik yayınlandı memur olsun olmasın yüzde 40 raporu olan herkes giricek sınava,girerde zaten istiyosan iş ortamını beğenmedi istersen şehri beğenmedi isterseniz 10tl fazla maaş almak için.burdaki insanlar değil size iş olanaklarını açıcak kendinizi açıcaksınız oturup ders çalışıp bu kadar korkak olmayın oturun çalışın.kendin bomboş olduğun halde ders çalışmak için,memur olup günde 8-9 saat mesai yapıp ders çalışanları kendine tehdit olarak görüyosan hatayı birazda kendinde ara.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ZTV Anasayfa sbs,kpss,ygs,lys ders video test rehberlik girin izleyin günde 5 video hakkınız var .

Üye
    lordy Avatarı

Son Giriş
    15.05-2017
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar merhaba aranıza yeni katıldım önceden cevap verildimi bilmiyorum ama bu sınava mühendis öğretmen vb. lisans mezunları girebilirmi mühendislik okudumda girmeyi düşünüyorum henüz bir yere girmedim girebilirmiyim sizce cevaplayan arkadaslara simdiden tesekkürler saygılarımla

Üye
    ferdi öztürk Avatarı

Gerçek Adı
    ferdi öztürk
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    lordy arkadaşım sınav kılavuzunu bekle bu ay içinde açıklanır aradığım bütün soruların cevabını orda bulacaksın merak etme..

Sayfa 26 / 37 İlkİlk ... 1622232425262728293036 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 25.01-2012, 11:20
  2. 05.01-2012, 21:51