Sayfa 14 / 37 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon
Toplam 548 mesajın 196-210 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    holosko Avatarı

Gerçek Adı
    egemen
    Son Giriş
    18.09-2014
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşalr...ömss sınavı herkese hayırlı olur inşallah..ama yayınlanan listde yer alan bir konu var...aynen şöle yazıyor...
    f) Sağlık Kurulu Raporu: 16/12/2010 tarihli ve 27787 sayılı (Mükerrer) Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe konulan Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış sağlık kurulu raporunu,

peki biz şimdi elimzideki raporları yenilicezmi..tekrarmı alıcaz rapor..lütfen konu hakkında bilgi olan cevap yazssın...nice_egemen@mynet.com bilgis olan buaraya lütfen mail atsın..arkadaşalr...

Üye
    alic_62 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali ÇELİK
    Son Giriş
    06.05-2014
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakan Şahin, “Engelliler için yapılan sınavda haksız rekabeti ortadan kaldırmak için ÖSYM ve Sağlık Bakanlı ile bir çalışma yaptık. Yapılan çalışmanın sonunda, engelliler artık rahatsız oldukları alana göre sınava gireceklerdir. İstihtamda boş olan memur ve işçi kadroları bu sınavdan sonra yerleştirilecektir. Bu sınav sonucunda 20 bin boş kadroya atamalar yapılacaktır” dedi.

Engelli 20 Bin Memur Personel Alımı 2012 | Personel Alımları, Memur Alımı, İşçi alımları , Yenibiriş, Memurlar net

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

holosko;

Egemen peki, süreklidir yazan raporlarda değişecek mi acaba. bunu öğrenmemiz lazım.

Üye
    kıskanç&erkek Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖMSS sınavına lise son öğrencileri katılıyormu.

Üye
    10LINE Avatarı

Son Giriş
    13.03-2013
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    Hayat Her Yerde Güzel
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk okuldan en yuksek okula kadar herkes katılabiliyor.Mezun olmadığın için Orta öğretim olarak katılabilirsin.Yanılmazsam Orta öğretimler kura ile katılacak.

Üye
    kıskanç&erkek Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

onu biliyorum da ben şimdi lise son öğrencisiyim ama ben şimdi girermiyim onu bilmiyorum

Üye
    10LINE Avatarı

Son Giriş
    13.03-2013
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    Hayat Her Yerde Güzel
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Giremezsin kardeşim.Devlet memurluğu alımlarında mezun olma durumundadır diye bir şey yok.

Yukarıda söylemiştim.
    Mezun olmadığın için Orta öğretim olarak katılabilirsin.

Üye
    kıskanç&erkek Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

Üye
    ACUN Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    08.10-2016
    Saat
    20:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim bildiğim yargı yayınları ömss diye kitap bile basmış hadi derse

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

ALİC_62 NİCKLİ ARKADAŞIN LİNKİNDEN Bİ YORUMU AYNEN YAZIYORUM
    mesut soylu diyor ki:
    Ocak 1, 2012, 9:18 pm
    selam ben mesut D özürlüyüm 22 yıl degisik özel sirketlerde çalıstım bende kamuda çalışabilirmiyim çalışmam için ne yapmam gerek kısaca özetlermisiniz sınav nerde ne zaman olaçak ayrıntılı öğrenmek istiyorum cevaplarsanız sevinirim BÖYLE İNSANA NE DENİRSE DİYİN İÇİNİZDE MİLLET GÜNÜM GELSEDE EMEKLİ OLSAM DİYE Bİ TARAFINI YIRTAR VATANDAŞ 22 YIL ÇALIŞMIŞ HALA İŞE GİRME DERDİNDEKARDEŞİM ORDA YAZANLARA ALDANMA 20BİN İŞSİZ KADOROSUNU KUŞA ÇEVİRCEKLER 2BİN KİŞİ GİRERSE YATSIN KALKSIN ALLAHA DUA ETSİN DİYORUM BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM...işin aksi tarafı bu vatandaş 40 yaşın üstü aynı puan aldığı 20 yaşındaki işsiz vatandaşın yerine yaş hakkıyla geçebilir varın gerisini düşünelim))

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

xxxman;

kardeş bir yıl önce engellilere özel sınav hayaldi..anca milletin ağzında dolanıp dururdu..ama bir çok duyarlı engelli arkadaşımla bir araya gelip devletin üst kademelerine sürekli yazı yolladık ? o günlerde bize hep şöyle denildi.. "yaaaa bırakın..etmeyin eylemeyin..sizi kim kaale alır ki..devletin büyüğüne ulaşmaz bile o yazılarınız" deyip bir çok engelli,hatta şuan sınav olacak diye sevinen bir çok engelli o zaman bize destek olmadı..biz bişeyler yapmaya çlışırken,tv kanallarına,gazetelere yazı yollayarak arkamıza almaya çalışırken bu site de birileri hep güldü geçti..hatta benim ve bu siteden birisinin yazısı türkiye gazetesinde yayınlandı..engelli sınavımız nerde ? diye yazdığımız yazı..ama şimdi noldu..hani bizi kaale almazlardı..hani yapmazlardı sınavı..

sadede geliyim..demek istediğim eğerki 20 bin yerine dediğin gibi 2 bin kişi alıp bıraktıklarında,bu sitede birlik beraberlik olsun,medyaya ve devletin üst kademelerine ulaşmaya çalışılsın emin ol o 20 bin kişi işe alınır..hem bu yeni bakan aliye kavaf'a göre daha aktif..kesinlikle alınır..dediğin de doğru adamın işi var ama memurluğa girip diğerlerinin hakkını gasp etmiş oluyor..ama birisi yazmıştı yukarda buda öss gibi..üniversite okuyan bir öğrenci bölümünü beğenmeyip yeniden sınava girebiliyor..bunuda öle değerlendirirsek yapacak bişey yok gibi..ama inşallah göz önünde bulundururlar..Allah bizim azmimizi yok etmesin yeter ki..

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

kardeşim benim demek istediğim o vatandaşın işinin olması değil onada razı olcam özür oranına göre 18 veya 20 yılda emekli olabilir sanıyorum ama hala işe girmek isteyişi acayibime giden...kardeşim bizim millet beleşçi nerde beleş oraya yerleş hak arayalım dedinmi yanaşmaş kimse ama birileri hakkını arar kazanırsa o haktan gayet güzel faydalanır şu kılavuz bi yayınlansın bakalım ne yapmamız gerekiyorsa hep birlikte yapacağız...Bu arada şuda var bi ara açık 29bin deniyordu 20bine düştü ne zaman 8-9bin kişi alındı oda gübbürtüye gitti en azından bu 20bini kurtaralım atamaları takip edelim....sonradan ünv bitirende haklı gibi ama onlar sonra halledilebilir işin şu boyutundan bakmak gerek bide bir kaymakam veya vali bir millet vekiline sen ilkokul,ortaokul,lise mezunuzun ben kamu yönetimi bitirdim orası benim hakkım diyebiliyormu?yada bir ünv mezunu iş bulamadı fabrikaya girdi bir ilkokul mezunu ben okumadım burası benim işim diyebiliyormu??bölümünde açık varsa tamam ama kadro,ünvan değiştirmek için bu sınavda yeri yok diye düşünüyorum daha sonra sınav yapılır hangisi nereyi hak ederse o işi yapsın ama bu sınavda değil...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

xxxman;
    aynen kardeş...hayrola bakalım..

Üye
    sirin720 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet şirin
    Son Giriş
    11.03-2014
    Saat
    11:55
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu sınav başvurusu başlasada kurtulsak. Arkadaşlar 20 bin engelli alımını duyan milletin iştahı öyle kabarmış ki hastanelerin saglık kurulu bölümleri tıklım tıklım. O koridorlarda kulak kabartıp biraz dinlediginizde inanamıycaksınız. Kiminin doktor akrabası, kiminin milletvekili akrabası, kiminin hastenede bilmem ne iş yapan akrabası varmış da varmış ve rapor almak için uğrasıyorlar.

Klavuz yayınlanıp başvuru başlayana kadar engelli sayısı (Tabi gerçekten engeliyse) artacak/artıyor. 20 bin kişilik kontenjana ozamana kadar 200 bin kişi başvurursa hiç şaşırmayın.

Üye
    xxxman Avatarı

Son Giriş
    28.07-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şirin ne 200bini kpssden daha fazla girer bu sınava herkezin gözü bu sınavda rapor hakkında düşüncemi
    Süreli raporlarla ÖMSS'ye giriş..? buraya yazdım kimin hakkıysa o girsin ben yada sen yada bir başkası farketmez ama gerçek özürlü girsin....

Sayfa 14 / 37 İlkİlk ... 410111213141516171824 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 25.01-2012, 11:20
  2. 05.01-2012, 21:51