Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 51 mesajın 46-51 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaçik Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    lise mezunlarına hep hizmetli vermişler. peki Ortapedik özürlü uzun süre ayakta duramayan insanları nasıl hizmetli yapacak bunlar acaba. Gerçekten artık bizleri bezdirdiler engellinin önüne birer engel de devlet koyuyor. yok arkadaşlar devletin bize gerçekten ekmek vermek istemediği apaçık ortada.

Bio arkadaşımın da dediği gibi bimere mailler atalım diğer bakanlıklar da açsın kadro. imzalar toplayalım.

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Bio hayır bence adam olmayız. Bana dokunmayan yılan milyar+milyar kez yaşasın dedikçe hayır olmayız. Hepimiz engelliyiz burada.Kendi aramızda bölündük durduk. Tek ses olmayı bilseydik emin ol şimdi bunlarla uğraşıyor olmazdık.
    Dilekçe hazırlayıp imzamıza sunan onca arkadaşlar vardı face de kimse destek vermedi oralı olmadı.Açıkcası bunları hak ediyoruz diyorum

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Büyücü yazdğınla büyüledin yine eksiksiz yazmışsında anlıyacak olan vardır inşAllah

Üye
    emir79 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    7

önlisans seviyesinden (384) kadro bence en son alımda 70 puana kadar almıştı bazı kadrolar benim fikrime göre önlisanstan 70 puanla 60 puan arasında olanların atanma şansı var bu 384 kadro içerisinde, sizce?

Üye
    hiL@L Avatarı

Gerçek Adı
    HİLAL
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ortaöğretim mezunları için sadece hizmetli kadrosu açmışlar bu kadroyu açanlara sesleniyorum memurluk açsaydınız nereniz eksilecek sizin derdiniz ne çocuk mu kandırıyorsunuz sus payımı lan bu.......
    ortopedi engelliler nasıl hizmetli kadrosu da çalışsın bu kadrolar da emeği geçen herkesi Allah'a havale ediyorum Allah sizi ne biliyorsa öyle etsin o kadar öfkeliyim ki kelimeler kifayetsiz kalır.
    Türkiye trilyonlarla uğraşıyor ama devlet engelliye hizmetli kadrosu vermek için can atıyor içimden ne geçiyorsa söylüyorum dillendiriyorum ama kaleme alamıyorum artık siz anlayın...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hilal bu sıkıntı önce kendimizden başlıyor. Büyücü arkadaşımızla aynı fikirdeyiz o yüzden hiç bi cacık olmaz böyle semer vuran çok olur her zaman söylediğim gibi önüne atılana razı olan bir camiadan öteyede gitmez...

Şimdi bu başlık memurluk için atama değilde aşk v.s olsaydı şimdi tavan yapmıştı yorum yazan yazana idi eeee müstehak değilmi sizcede...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234