Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 100 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    memurlar.net forumu üyelerinden 5 kişilik bir topluluk dün Fatma Şahin'le görüştü. Engellilersitesi.com olarak, o görüşmenin detaylarını, görüşmeye katılanların ağzından yayınlıyoruz.

Bazı gerçekler vardırki kabullenmeyi bilmeli. sanırım bugünde bu gerçeği kabullenmeniz gerekiyor.
    Bugün 10:00 da 5 Kişilik değerli ekibimiz Fatma ŞAHİN le yaklaşık 30 dakika boyunca 2012 ÖMSS Puanıyla Atama bekleyen adaylar başta olmak üzere engelli memura 1 defaya mahsus tayin memur olupta ataması yapılmayan engelli öğretmen atamamalarınında içinde olduğu farklı konular için görüşülmüştür.

Fatma ŞAHİN Kesinlikle ve kesinlikle 2012 ömss için 2 atama dışında yeni bir atamanın yapılmayacağını belirtmiştir. 2012 puanıyla 2 atama gerçekleştirebildiklerini bunu 2014 EKPSS sınavında üç yada dört atama ya yayılması için çalışmaların devam ettiğini atamayı bekleyen adayların yeni sınava hazırlanmaları lehlerine bir durum olacağı ve bunu bizim aracılığımızla bu atamayı bekleyenlere duyurmamızı istemişlerdir. Atoda bulunan bazı arkadaşlarımıza da sabah bizimle olan görüşmede dile getirilmiştir. Bu bilgiyi sizinle paylaşmak bizi üzmüş olsa da bir kaç aydır aldığımız bilgileri sakınmadan sizinle paylaştık. olumsuz da olsa bu bilgileri doğru ifadelerle sizlere iletttik.Forumdan tarafımıza ciddi eleştiriler gelse de bunu paylaşmamızın bugün doğrululuğunu daha iyi anladık.

Başbakanla beş dakika kadar görüşme de bulunan abilerimiz bu konuyu kendilerine ilettiğinde. Bu konunun muhatabı şu an yanımızda bulunan fatma hanımdır, neden kendisine sormuyorsunuz demiş. Kendileri 2012 ömss puanıyla atama olmayacağını belirttikleri için ve 3 aralık engelliler gününün anlam ve önemi düşünülerek birde başbakanım sizinle görüşmek istedik siz de bizi kırmayıp kabul ettiğiniz için teşekkürler. Başbakan bu konuda Fatma şahine bu suali yöneltmiş. Fatma Şahin 2014 EKPSS sınavını işaret etmiş.Özellikle bu sualleri yöneltirken engelli federasyonu temsilcileri konuyu dağıtıp bu sohbetin dağılmasına neden olmuşlar. Arkadaşlarımızla tatlı bir üslupla konuşan başbakanımız atodaki toplantıyada gurub toplantısının uzun sürmesi nedeniyle katılamayacağınıda belirtmiş. 2014 yılı içinde engelli istihdamına hızlı bir şekilde devam edileceği yorumuyla sözlerini tamamlamışlardır.

EDİTÖRÜN NOTU
    Forum sakinleri özellikle ÖMSS 2012 Puanıyla atama bekleyen bütün kardeşlerimizin vakit kaybetmeden derslerine ağırlık verip açıklarını kapatmaları gerekiyor.Yaklaşık dört aydır bu yöndeki telkinlerimize devam ediyorum. her ne kadar bu konuda geçmişte yanlış anlaşılmış olsamda dilerim bu defa yine aynı şeylerle yüz yüze kalıp aynı şeylerle karşı karşıya kalmayız...Arkadaşlar uyanın lütfen. Atama yok gerçeğini kabul edip bu yönde kendinizi dizginleyin.Yinede mücadele etmeye kararlıysanızda durun demiyorum. mücadelenize devam edin ama bu gerçeği sakın görmezlikten gelmeyin...selam ve dua ile
    Engelliler Sitesi - 2012 ÖMSS Puanıyla Atama Olmayacak

Üye
    rind Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    22:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2014 te engelli öğretmen ataması yapılacak mı bilginiz var mı?

Üye
    mayhan2515 Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    9

Ne diyelim Haktan hayırlısı olsun inşallah ...inşallah atanamayan kardeşlerimiz biran evvel atanırlar ...Şimdiden derslere ağırlık vermekte fayda var..

Üye
    CALLCENTER Avatarı

Gerçek Adı
    liseli
    Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bazı forumlarda atama ıcın ugrasan arkadaslarımız var ama bakıyorumda engelliler.biz olarak forumda hıc destek verılmıyor veya yardımcı olunmuyor biz bir bütün olmalıyız atanmıs arkadaslar da destek verecek atanmayanlara bu insanı bi sorumluluk ... lütfen arkadaslar forummemurlar.ömss konus baslıgı altında cok acayıp calısan memur olupta atanan ve atanamayan kardeslerı ıcın gunlerce meclıse gıden ınsanlar var bızde elımızden gelenı yapalım... allaha emanet olun

Üye
    dadaşkızı Avatarı

Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    11:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gırtlagıma kadar söyleyecek bişi bulamıyorummm!!!

Üye
    efsane999 Avatarı

Son Giriş
    05.08-2014
    Saat
    15:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mayhan2515 Derslere ağırlık verin demek öyle kolayki!EKPSS konuları daha belli bile değil.Diyeceksin ki ÖMSS konuları ile aynı olur.Bence hiç olmaz.
    Yalanla,dolanla işleri çeviren,o kadar emeğimizi hiçe sayan Hükümet ve ekibiyle birlikte yalandan görüntü yapan Fatma Şahin isimli bakan müsvettesi,dedikleri birbirini tutmuyor.Konular da farklı olur.
    Eleştirimi muzdarip olduğunu bildiğim engelliler ve kendim de muzdarip olduğum için yapıyorum.Hiç bir siyasi amaç gütmüyorum.Yapılan iyiliği dile getirmeyi de bilirim.
    Hakkım haram olsun.Allah'a havale ediyorum hepsini.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

2012 puanıyla atma yapmak saçma zaten yapılan her sınav bır oncekını bıtirır istersen 100al saçmalık ...

Üye
    weycelll Avatarı

Son Giriş
    04.09-2014
    Saat
    16:39
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

başbakanımız ve bakan faruk çelik alım olacak dedi siz umudunuzu ve mücadelenizi sürdürün.

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Söyleyecek çok şey var aslında ama ben hepsinide Allah'a havele ediyorum.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yakında bir sınav varken atama olması zaten zor olurdu 4-5 ay var çalışın

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Engellilere müstehak haklarını yiyenlere ses çıkarmayıp haklarını aramadıkları sürece birlikte hareket edilmediği sürece müstehak arkadaş bu kadar basit , atanamayan öğretmenleri örnek alın adamlar bir şekilde nasıl baskı kuruyorlar, Ayni sözleri söylemekten vurgu yapmaktan bıktım usandım sitede yahu herkes köşesine geçmiş armut piş ağzıma düş Zihniyet değişmediği sürece bu sistemde birilerinden bişey beklersen asla elde edemezsin önüne koyulana razı olursun....

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Bio hiç uğraşma. Sınava çalış atan. Baksana adam bekleyelim nolcak diyo. Beklesinler bakalım
    Hala umudunuzu koruyun diyen var bakıyorum.Ağlamayan bebeğe meme veren oldumu hiç?

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Bio bu tesbiti yapmışsın inanmakta zorlanıyorsun. Hazırcıyız. Bir bakan çıkar alırız demesini bekliyeceğiz. Birlik mi? o ne?

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Buyucu ,

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bio ve buyucu arkadaslar, aynen yazdıklarınıza katılıyorum. Burada yazıp çizen ve atama olsun diye bekleyenler hatta sınava hazırlananlar, araştırmadan etmeden, yardımcı olmadan (bazı konularda), hopp armut piş ağzıma düş, bana yaz, anlat, bildir, öğret, emireri gibi bekliyorlar.
    En çok kızdığım konudur bu.
    11 senedir diyaliz yapıyorum (rabbime çok şükür), bir kere sağlık raporu, yardım almadım, muhtaç etmedi rabbim (babam emekli olduğu halde ve çok masraflı tedavi olduğu halde), 2011 yılı ekim ayında sınav olacak haberi ne zaman çıktı (ki ben interneti ya hastalığımı araştırıp, yeni bilgiler edinmek için kullanıyorum yada bana birşey katacak haberleri aratıyorum) o zaman rapor için hastaneye başvurdum, sırf sınava gireyim, kazanayım ve çalışıp kendi kendime bakayım, aileme yardım edeyim diye.
    Burada yazan kişilerin zihniyetini çözmüş değilim.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon

Başlığın Etiketleri