Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reco61 Avatarı

Gerçek Adı
    recai
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yüzde 46 engelim var.Veteriner hekimliğii bölümü mezunuyum Samsun veteriner araştırma ensitüsü müdürü ile konuştum bana 1 kişilik engelli kadrosu açıklarının olduğunu beni bu kadroya alabileceklerini söledi ve Tarım hayvancılık ve köy işleri bakanlığının personel işleriyle irtibata geçmemi söledi
    ancak orayı aradığımda bana doğru düzgün, izlemem gereken yol hakkında bilgi vermiyorlar ne yapabilirim.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kamuya 3 yoldan girebilirsiniz.
    1. KPSS
    a.Memur olarak
    b. işçi olarak
    2. EMSS

Samsunda ister 1 kişi açıkları olsun ister 10 kişi, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Talepleri uygun görürse engelli alımına onay verirse Başbakanlık Personel Şubeye bildirirse alımlar için onay alırsa ve ÖSYM tarafından hazırlanan sınava ve talepleri olursa akabinde KPSS ve EMSS ile sonuçlanırsa o zaman alımlar olur. Herkes bunu anlatmak istemez çünkü bürokrasi çok uzun bir hikaye..

Sadece Samsunda 1 kişi açık var diye koskoca sınav yapılmaz. Talepler belli bir oranda ve Türkiye Genelinde olmalı. Sadece Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı olmamalı tüm kamu kurumlarından da alımlar olmalı. Yoksa Başbakanlık Personel Şube bir kişi ile niye uğraşsın.

Üye
    reco61 Avatarı

Gerçek Adı
    recai
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    emss sınavım yok fakat kpss sınav sonucum var mezuniyet belgemi ve dilekçemi yazıp bakanlığa göndersem bir sonuç elde edebilirmiyim