Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, Gelir idaresine atandım Şükür, Darısı henüz atanamamış arkadaşlarrımın başına.

Kurumu aradığımda internet sitesindeki duyuruyu beklemem söylendi, fakat; duyurular bölümüne rastlamadım, bilen bir arkadaş varsa bağlantıyı buraya yazabilirmi?

Saygı ile.

Üye
    jackjeans Avatarı

Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    15:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.gib.gov.tr de duyurular da var, oradan bakabilirsin..

Üye
    SpeedyGonzales Avatarı

Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar, Benim öğrenmek istediğim bazı şeyler var, Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

1. Gelir idaresi merkez Taşra Balıkesir ve tüm ilçeleri mi demektir, yoksa bu Balıkesirin Türkiyenin belli bölgelere ayrılarak göev yeri olarak (taşra) sayılması mı demektir?

Yani kısacası, Benim görev yerim Balıkesir merkez mi, yoksa ilçeler de olabilir mi demektir?

2. derece 6. ile başlayacağım, Maaşım ortalama ne kadar olur? (bekarım, Eş-Çocuk yardımı yok).

3. evrakları teslim ettiğim gün görev yerimi öğrenme şansım olurmu, yoksa resmî tebliğ gelene kadar beklemelimiyim?

4. Veri hazırlama ve kontrolü işletmeni olarak atanan bir kişi düz memur statüsündemidir?

ve Son olarak; kurumun bizleri evraklar tam olmakla beraber, engel gurubumuz sebebiyle atamama ihtimali ve dolayısıyla kazanılmış hakkımızı kaybetme ihtimalimiz varmı?

cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Saygı ile.