Sayfa 13 / 19 İlkİlk ... 391011121314151617 ... SonSon
Toplam 283 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim hesabımda 3 aşağı 5 yukarı seninkiyle aynı arkadaşımız 75 puan üzerinde 20000 kişi var demesi abartı olmuş eğer olacak atamada 4000 lise mezunu alırsa puan 72 leri rahat görür diye düşünüyorum

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

parsam kardeşim 70 leride görür tercihlere bakar akıllı ve mantıklı yapılan tercihler yapılırsa çok kişi atanır inşallah bakalım önce 3. atamanın kesinlik kazanması gerek söz uçar yazı baki kalır herşeyin hayırlısı olsun herkes için inşallah önce gerçekten ihtiyacı olanlar atanır...

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İbrahim kardeşim ÖMSS/2013/2 Kesinlikle olacak bundan şüpheniz olmasın.Tanıdığım çok değerli arkadaşlar bunun mücadelesini bütün siyasi platformlarda ses getirici şekilde,ve nihai sonucu net alınacak girişimlerde bulunuyorlar,Bakan çelik bu girişimlerden sonra açıklama yapmak zorunda kaldı.Etkili bir şekilde hep beraber sürdüreceğimiz yoğun baskı ömss 3.atamayı ağustos-eylül aylarına çekmek.Ben atandım diye mücadeleden vazgeçmiş değilim sonuna kadar desteğe devam.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Erdem kardeşim; Öncelikle mücadeleye devam etmen bencil, bireysel davranmaman amancı olmaman takdire şayan bir hareket tebrik ederim kardeşim, olayların yasaların Allah'ın rızasını bilen bir kişiyi görmek sevindirici, fikirlerimizin uyuştuğu nadir arkadaşlarımdan kardeşlerimden bitanesisin bende siyasi platforumda gerekli yerlere söz ile yazı ile bildirdim görüşmelere devam bütün ihtiyacı engelli kardeşlerimiz için ilk etapta sonuçta benim bir işim var şuan için özel sektörde olsa rahatım umarım önce gerçekten ihtiyaçları olanların atanması Bir dua yeter bana dünya malı dünyada kalsın saygılar kardeşim umarım Rabbim yardımcımız olacak bu mücadeleyi karşılıksız bırakmıyacak, Hak olan hatta hakkımızın eksiği olanı alacağımız gün yakındır. Bimere yüzde 4 hesaplamasını sordum tam bir aydır bimer ve çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığında kaldı cevap veremiyorlar hala bir soru önergesi hazırlıyorum meclis başkanlığına sunacağım bakalım ne olacak

Üye
    kadersizim42 Avatarı

Son Giriş
    20.03-2014
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu ömss de ÖMSS 2013/1 yazmıştı bu şumu demek oluyor ÖMSS 2013/2 yani 2013 yılı içinde 2. bir atama olacak o yüzdenmi yazdılar 1 diye

Üye
    soyer Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    09:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah 2. atama olur ama tek korkum bu ikinci atamayı bu atamada atanamayan diyanet kadrolarına özel yapıp ömss2 diyip sadece diyaneti açmaları umarım yanılırım ve bu atamada atanamayan pek çok arkadasımız atanır

Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ocağa kadar hiçbir şey olmaz ocak diyerek milleti susturdular yakın bi tarihte atama yok artık beklemek lazım beklenebiliniyorsa...

Üye
    atmaca_53 Avatarı

Son Giriş
    04.04-2013
    Saat
    09:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum puan değil doğru tercih önemli bu atamada 74 puanlar atandı 3. tercih olursa yoğun şehirlerde değil birazdaha doğuya doğru tercihlerinizi yaparsanız eminimki 70 lere atama olur herkese bol şans.

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bir de merak ettiğim neden tercih sayısı 15? KPSS'de 30 tercih hakkı var bize neden 15 acaba? Diğer bir soru ise;Hatırlarsanız 2010 yılında MEB'in sınavı olmuştu ve ben 84 puanla atanamadım! Yine hatırlarsanız 5 tercih hakkı vardı ve tercih formunun altında "Bu seçtiğim yerlere atanamazsam Türkiye'nin her yerine atanmayı taahhüt ediyorum" seçeneği vardı.O kutucuğu işaretleyenler her yere atanmayı kabul ediyordu.ÖMSS'de neden böyle bir şey yapılmadı?Biz 15 tercih yapıyoruz hiç olmadık yerlere 74-75le atanan oluyor.Mesela ben pek fazla kişi yazmaz diye Iğdır'ı seçiyorum ama Samsun'a daha düşük puanlarla atama oluyor! "Türkiye'nin her yerinde çalışmayı taaahüt ediyorum" diye bir seçenek olsa o zaman emin olun bizden düşük puan alanlar yerine biz atanmış olurduk.Bu konu hakkında neler yapabiliriz bir fikri olan var mı acaba? Özellikle BİO ve MARAL'dan cevap bekliyorum

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İkinci bir atama olsa bile herkes bilir atanıp atanamayacağını sıralamanıza bakın atananları sıranızdan düşün atanıp atanamayacağınızı anlarsınız 30 tercih olsa tabikide iyi olur ama puanında yeterli yüksek olması lazım ki atanabilelim eğer ki orta öğretimden 4000 kadro açılırsa en düşük puan ancak 70 e düşer o da zor olabilir ama düşebilir ikinci bir atamada 70 den aşağı puanların şansları yok gibi birşey hatta imkansız hayal görmeyi bırakalım

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    120

30 değil 300 tercih olsa bile atanamayız ankaradan dayımız olmadığı sürece

Üye
    VaKKo Avatarı

Gerçek Adı
    Emre Turan
    Son Giriş
    03.03-2016
    Saat
    14:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu torpil olayını daha önce yazmıştım...Şu an (yani tercihlerde) bence kimsenin faydası olmaz çünkü puanlar belli.Bu torpili yapan kişiler taa en başta yaptı.Sınava girip cevap kağıtlarıyla oynanmıştır.Yani torpilli adam formalite icabı sınava girdi.Adın Soyadın ve cevaplar kurşun kalemle işaretlendi,onların değiştirilmesi çok basit.Tepelerden bir emir gelecek,falanca falancanın cevaplarını işaretleyin diyecek.Sonra bir bakmışsın torpilli olan falanca arkadaş 98-99 vsvs puan almış!ondan sonra tercih meselesi ona kalıyor tabii.Bu puanla da zaten ilk tercihlerde atanır (ve emin olun çoktaaaan atandı ve yerleşti bile)

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özer arkadaşım haklısın eğer ki dayın varsa sınava bile gerek yok istediğin yerde istediğin işe girebilirsin ama birde gerçek war arkadaşım senin için söylemiyorum 90 puan alıpta atanamayanlar mı var son atamalarda ki en yüksek ve en düşük puanları incelediysen yüksek puanlılar atandı eğer ki ben kendi adıma konuşuyorum puanım yüksek olsaydı atanırdım
    DAYISI OLMA OLAYINA GELİNCE BU DÜNYANIN HERYERİNDE VAR ADAM KAYIRMA TORPİL DÜNYANIN HERYERİNDE VAR VE DÜNYA DÖNDÜKÇEDE BİTMEZ ADAM KAYIRMA VE TORPİL TEK ÇAREMİZ VAR ODA YÜKSEK PUAN ALABİLMEK.

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

atmaca_53;

lise düzeyinde 70 puan la kim atanmışki.78 puan da kaldı en son

kardeş bir atama daha olursa 4000 kadro açılırsa 76 puanı aşağı düşmez.eğer bakanın dediği gibi 16 bin kadro açılırsa o zaman 70 puana kadar düşer

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    VaKKo;

ne yazık ki bir cevabım yok bizde tercih sayısının arttırılmasını yada Türkiyenin her yerinde çalışırım tercihinin olmasını istedik ama yapmadılar.

Sayfa 13 / 19 İlkİlk ... 391011121314151617 ... SonSon