Sayfa 4 / 11 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 151 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstenilen niteliklerde olmadığına göre şartlarınız uyuyor demektir. Burada yapılan yorumlara bakmayınız. Resmi belgelere bakınız... Resmi belgede kurum nitelik istememiş. Yani sınıflandırmaya ihtiyaç duymamış.

Üye
    koksallar58 Avatarı

Gerçek Adı
    Barış Cafer KÖKSAL
    Son Giriş
    14.03-2013
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir belge şart bu diplamada olur sertifikada olur ama 160 saatlik olacak en az. atansanızda sizden istenecek kesinlikle. ben yeni memur oldum. tüm eğitim sertifikalarımı başlarken verdim. vhki için muracatımda bilgisayar bildiğini ispatlayan belge lazım dediler. ünivertedenaldığının bilgisayar ders saatleri için traskrip belgesinin aslını görüp fotokopisini alıyorlar. yada bilgisayar kursunun belgesini istiyorlar diploma ile birlikte

Üye
    KRAL Avatarı

Gerçek Adı
    KaDiR
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    01:36
    Yaşadığı Yer
    İsTaNBuL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Atanalım da iş sertifikaya kalsın

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bio;
    Kıyas edilemeyecek örnekler veriyorsunuz. Kişilerin aklını sulandırmayın. Askeriyenin şartları ve sorumluluklarıyla kamu kurumlarının şartları, sorumlulukları bir değildir.

Üye
    soyer Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    09:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaslar acı gerceğe ulastım malesef kesinlikle isteniliyor
    TKHK - Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu

http://www.tkhk.gov.tr/Eklenti/253,v...enelgesi.pdf?0

madde 4te acıkca yazıyor

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrolarına yerleşenler için; örgün eğitim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi aldığına dair

transkript’in aslı yada M.E.B. onaylı
    en az 120 saat süreli Bilgisayar İşletmeni Sertifikasının aslı,

Üye
    koksallar58 Avatarı

Gerçek Adı
    Barış Cafer KÖKSAL
    Son Giriş
    14.03-2013
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

657 de şartlar aynı değişen bişe yok 657 tabi olacaksan memur her yerde memur bende Sağlık Bakanlığının Özürlü Sınavı ile atamam yapıldı. ataman ne ise kadron o olur özür durumuna göre bir iş verirlerse onu yaparsınız. maaşınızıda ona göre alırsınız Allah Hakkınızda Hayırlısını Versin Arkadaşlar..

Üye
    savaserdogan Avatarı

Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnsanları yanlış yönlendirmemek çok önemlidir.Yukarda arkadaşın verdiği link 2012 yerleştirmelerinde yayınlanmış.Zaten hatırlayanlar bilir,o tercihlerde sertifika şartı vardı.Daha sonra birçok kadronun boş kalması ile birçok kural esnetildi.Örneğin bilgisayar işletmeni kısmında sertifika şartı görebilirsiniz.Ama VHKİ'de bu şartı göremezsiniz.Bu tamamen DPB ve bakanlığın kadroların engellilere hitap etmesi adına yapılmış bir uygulama olduğunu düşünüyorum.Bu sebeple kesin cevap almadan birçok kişinin tercihini etkileyecek yorumlarda bulunmamaya dikkat etmeliyiz.

Yasal olarak böyle bir şart bu tercihlerde istenmiyor.2012'de isteniyordu.Burda oluşabilecek bir hata engellilerin değil devletin hatasıdır.Bu sebeple iki kere düşünmeli herkes.

Üye
    soyer Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

savaserdogan;

kimseyi yanlıs yonlendirmek istemem ama yanlısın var ilk atamalardada istenmemisti istenmedigi icin rahatca yazmistim bende

http://www.engelliler.biz/forum/ozur...iklanacak.html

bu sayfadanda bakarsan tercih eden arkadaslar 3001 2001 yada 4001 disinda baska kod istenilmedigini belirtmisler

Üye
    savaserdogan Avatarı

Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

O zaman burda kurumlar hatalı,işletmenlere şartı koyup vhki'lere koymamak şaşırtmacadan başka birşey değil.

Üye
    soyer Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sorun çok büyük daha önce atanan lise mezunu arkadaslar neler yasadi onlarida bilmek lazim

Üye
    savaserdogan Avatarı

Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle katılıyorum,eğer bu uygulama pratikte uygulanıyorsa birçok engelli yanlış yönlendirilerek hak kaybına uğramıştır.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

srhtylmn; benim kişiliğimi ve bazı noktalarda yaptığımı ettiğimi bilmeden ,tanımadan etmeden akıl sulandırdığımı söylemen gayet normal o yüzden sana bir şey söylemek istemiyorum söylersem acı söylerim benim yorumlarımı okuyan gayet iyi okur bilen gayet iyi bilir takip edenin aklına takılan bir konu husus olur ise özelden mesaj yazar açıklamasını alır bu siteye üyeliğimden bugüne kadar bu hep böyle olmuştur, o yüzden böyle hoş olmayan harfleri yan yana dizerek benim yorumlarımı eleştirmek söz etmek sana düşmez işine gücüne bak istersen burdaki arkadaşları en az senin kadar en fazla kendim kadar düşünen bir insanım sen rahat ol relax ol heycan yapma neyin ne olduğunu sürecin ve kurumların yönetmeliklerinin neler olduğunu bilirim ben gazi çocuğuyum askeriyeninde kamu kurumlarınında nasıl ve ne şekilde olduğunu çok iyi biliyorum ....

Üye
    srhtslymn Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bio;

Geçmişin beni ilgilendirmez, ben senin şu an ki yazdığına bakarım, herkesin mesaj seceresini araştırarak tek tek şahıslara cevap veremem kusura bakma. Yazdığın cümlede yanlış yönlendirme mevcut. Herhangi bir bilgiye dayanmadan insanlara "şu olurmu acaba, bu olur mu acaba, şunu yaparlarsa ne yaparız, bunu yaparlarsa ne ederiz" gibi açıklamalar yapmak tesadüf olmayabilir.
    Yazdığın cevaba göre engin ve bilgili bir şahıs olduğun kanısına varmaktayız, öyleyse araştırır öğrenir şahısları bilgilendirirsin bizlerde "rahata kavuşur,relax oluruz", sende muradına erer kafandaki soru işaretlerine cevap bulursun.
    Umarım art niyet yoktur yazdıklarında ve umarım ben kötü düşünmüşümdür, sonuçta insanlar kötü. Devir daha da kötü.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

İnsanların kötü düşüncelerine ve art niyetlilerin çok olmasından dolayı söz etmedim zaten tanımadan bunları söylemen gayet normal dedim, bildiklerimi elbette paylaşırım ve paylaşıyorum ancak siyasi sistemin işi şova dökmesi kurumlardaki şahısların kendilerine bir farklı edalar vererek yasal uygulamaları çiğnemeleri böyle soru işaretli bir yorum yazmama sebep olmuştur, Askeriyenin rapor istemesi gibi zaten engelli kadrosuna eleman alacaksın daha rapor peşinde koşmak neyin nesi , bu eski milli eğitim bakanı ömer dinçerin engellilerden öğretmen olmaz demesi gibi bişey, ama baktığımızda engellilerden hizmetli olabiliyor gibi... Uzun lafın kısası her şeyi soru işaretli dikkat etmek gerek bu şekilde yazarak bazı arkadaşların dikkatini çekmeyi başarmışım mesela sen tepki koyarak dikkat verdin ve bir karşılıklı yazışmaya sebep oldu engellilerden kendilerine engel koymasınlar araştırsınlar ve haklarına sahip çıksınlar amaç budur burdaki iki sözle hareket edecek insan zaten memur olmasın arkadaşım kendisine faydası olmayanın millete ne faydası olabilir kendimizdeki engelleri aşmalıyız diye düşünüyorum dediğim gibi bilgi ve araştırma hususu artık herkesde olmalı saygılar...

Üye
    karadenizliusak Avatarı

Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    VHKİ kadrosu zaten bilgisayar kullanmasını bilen seftifika kadrosu ile alakalı birşey. kılavuzda VHKİ denmişse 6225 nitelik kodunu o yüzden yazmamış olabilirler.kanunlarda açık olarak belirtilmiş zaten VHKİ ayrı bir sınıf anlayın arkadaşlar.

Sayfa 4 / 11 İlkİlk 12345678 ... SonSon