Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    krc25 Avatarı

Son Giriş
    03.09-2014
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    babacanrk;

öylede kardeş gardiyanlık da gih statüsünde memurluk olarak geçiyo kafam çok karışık

Üye
    holosko Avatarı

Gerçek Adı
    egemen
    Son Giriş
    18.09-2014
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nurayyy;

valla dediğin gibi hizmetli çalışılmıyor......üniversite hastanelerinde atama yok gittiğin yerde kalıcan ömür boyu yada istifa edicen ....neyi tercih edicez bilmem

Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Arkadaşlar muhabbet güzelde, tercihleri görelim yavaştan

Askıda Üyelik
    royall Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    18

hayırlısıyla

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu Nasıl Bir başlık ... Ben inanıyorumki Bu Başlığı Açan arkadaş iyi niyetle açmıştır Fakat Böyle Başlıklarda tercihlerinizi açıklamayın. TERCİH İŞLEMİ BİTMEDEN Açıklayanlara da itibar etmeyin .... Ben İSİM Vermeyim çok kişi hatırlıyorum 90 puan aldım deyip yazıp ta şimdi 80 puan aldım yazan ....Maşallah formda 80 alan hiç kimse yok hepsi 85 almış ... Formda iki kelimeyi bir araya getirip yazamıyor ...85 puan almış.... Ben Bu işten hiç birşey anlamadım Şahsım Ünüversite 3 sınıf edebiyat öğrencisiyim, Türkiye şartlarında okuna bilecek en ağır bölümlerden biri ',o da yetmedi 20 tane kpss kitabı ezberledim matamatikte çözdüm 80 üstü puan zor aldım ha 5/6 tane doğru cevabım kayboldu oda mühüm değil ... HA BİRDE GENEL ÖZÜRLÜYÜM .... fakat formda neredeyse okuma yazma bilmeyen herkes 85 puan almış...hayırdır kimi kandırıyorsunuz kendinizimi .... ben geçmiş atamasda formada tercihlerini ve puanlarını paylaşan arkadaşlarıda hatırlıyorum ... yazıyor misal ben hatayı tercih ettim puanım 86 misal hatay 82 iki ile kapatıyor bu hala yazıyor ... ikinci tercihler nezaman

GEÇMİŞTE ÖMSS de ki muammalar diye bir yazı yazmıştım

1) ÖMSS de Ki MUAMMALARIN BAŞINDA TEK KİŞİLİK SINAV SALONLARI ... Ben Sınava tek kişilk bir sınav salonunda girdim ve tamamen su istimale açık .. Bu ülkede KPSS gİBİ ÜST DÜZEY SINAVLARDA KOPYA ÇEKİLİYOR ....
    2) OKUYUCU VE İŞARETLEYİCİ YARDIMI ... BU KİŞİLERİN KİMSE YÜZDE YÜZ TARAFSIZ KALDIĞINI İD DAĞ EDEMEZ ... ÖZELLİKLEDE GÖRME ÖZÜRLÜLERDE BİRİ Okudu biri işaretledi... bu kişilerin çoğuda öğretmen ... okuyucu bir nebze tarafsız kalsa işatretleyici kalmaz...bİR ÖZÜRLÜYE YARDIM EDİYİM DERKEN ONLARCA ÖZÜRLÜNÜN ...Hakkına girdiğini bilmez

3) zihinsel engellilere sorulan soru tipi ... zaten zihinsel engelli raporları tartışmaya açık üstününe birde ilkokul düzeyi soru....
    4) ÖZÜR GURUPLARINA AYRI SORU TİPİ VERİP TE BUNLARI NASIL AYNI SIRALAMAYA KORSUNUZ BUNA NALM VERMEK ZOR ... Bana Aynı soruyu sormayıp aynı süreyi vermeyip ...nasıl olurda ömss puanımızı ve sırlammazı karışık yaparsın ....?????

Üye
    cennettas Avatarı

Gerçek Adı
    cennet
    Son Giriş
    24.03-2013
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH;

ben de senin yazdıklarından bir şey anlamadım arkadaşım; 3.sınıf edebiyat öğrencisi olan bir insan iki paragraflık yazısında bu kadar imla hatası yapar mı? "yazmasını bilmeyen adamlar 85 ve üstü almış" diyorsun ve buna inanamıyorsun.doğrusu ben de inanmakta zorlanıyorum senin edebiyat bölümü öğrencisi olduğuna bu yazım hatalarını gördükçe....

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevabı basit : Ben üçüncü sınıf edebiyat öğrencisiyim 3 . sınıf on parmak BİLGİSAYAR klavye öğrencisi değil ve .... Canım tükçeye her bulduğunuz yabancı kelimeyi sokarsanız böyle olur ... DİLİNİ KAYBEDEN MİLLETLER ... Millet olma vasfını da kaybeder ... Hangi dili konuşur sanız o millet gibi düşünürsünüz ....Bir milleti yok etmenin en iyi yolu dilini unutturmak ....
    Ey Türk, üstte gök delinmedikce, altta yer yarılmadıkça senin ilini ve töreni kim Bozabilir.Ey TÜRK titre ve kendine dön... Bilge KAĞAN

fuzuli derki .....
    Aşk imiş her ne var âlemde. İlm bir kıyl ü kâl imiş ancak. (Dünyada her ne var isekaynağı aşktır; ilim ise koca bir dedikodu.)
    eylesen tutiye talimi edayı kelimat. sözü insan olmaz ama özü insan olmaz( papağan insan gibi konuşmayı öğretsen sözü insan sözü olurda özü insan özü olmaz) ....

Üye
    cennettas Avatarı

Gerçek Adı
    cennet
    Son Giriş
    24.03-2013
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH;

ben de on parmakla kullanamıyorum fakat yazarken itinalı davranıyorum yazım kuralları konusunda.üstelik sen Türkçe'nin önemini bu kadar iyi biliyorken bu hatayı yapıyorsun,bilmeyen insan ne yapar bilemiyorum artık..neyse konuyu saptırmak istemiyorum,sadece savunduğun düşüncelerle çelişen davranışlar sergilemen dikkatimi çekti.uyarmak istedim hepsi bu..

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cannetas aşşadaki yazım sana cevaben değil .... sadec gel bir yorum

Arkadaşlar Bu Sitede kilerde ne yazarsa yazsın isterse 100 puan aldım yazsın tercihlerini açıklasın izmir i yazdım yazsın vana atansın ...sözde açıklayıp ta özde açıklamadık tan sonra ne çare ... yalan ağza yuva yapmış...
    Arkadaşlar size Geçmiş zamanlardan önemli bir hatıramı kıssadan hisse olacak bir olayı anlatıyım ...yıllar önce Birine sözlü kefil oldum . MAL beyanın da bulunmadığım için kendimi ceza evinde buldum .... Ceza evinde bir kaç gün kadar kaldım ... orda şuna rastladım hiç unutmam ... ceza evinde ki koğuş 100 kişilik koğuş du orada da namaz kılınması için bir yer hazırlanmıştı ... 5 Vakit Namaz kılan anlını secdeden kaldırmayan kişiler vardı 5 vaki ti neredeyse 15 vaki te çıkaran ve dini sohbetler veren oda yetmez gibi neredeyse fetva niteliğinde açıklamalar yapan kişilerde vardı .... seccadenin üzerinden hiç ayrılmayan insanlar da gördüm fakat ben bu insanları dışarıdan da tanıyordum ve ortak bir özellikleri vardı ; çoğu şarap cı veya bunun benzeri yollarda olan insanlardı ....hayatında cumaya zor gitmiş insanlardı. ve bu insanlar ceza evinin de devamlı müdayimleriydi ....önceleri bu kişilerin burda imana gelldikleri tövbe ettikleri hidayete erdiklerini ve artık düzgün insanlar olduklarını düşündüm fakat daha sonra bir zaman geçince , Bu vb insanlara benzeyen dışardan tanıdığım yeni gelenler oldu birde baktım ki koğuşa girerken ağzı alkol kokuyor , selamın aleyküm demeden gendini seccadeye atıyor yatıyor yatıyor kalkıyor neredeyse fatiha okumuyor ama görsen namaz kılıyor ... ha anladım ki bu tip insanlar ceza evinde hemen böyle bir yol tutturmuş gidiyor ve kendilerini böylece sevimli göstermek peşinde ... ha anladım ki insanlar kendilerini gizlemek için böyle yollara baş vuruyor ...... Bu form dada benzeri bir durum var

Üye
    faruk01 Avatarı

Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    16:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bu tercih ne zaman yapılacak bilgisi olan varmı...

Üye
    hlldr Avatarı

Son Giriş
    20.10-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalender ŞAH;

o lafları diyen bendim kalender şah o yüzden sana söz karabük ü yazmayacağım ama emin ol puanım 84 ve kalorifer belgem var

kalender şah lütfen cevaplarmısın

ösym den ilk sayısal verileri iyice inceledim kardeş

ben bu ilk 700 dememin sebebi ilk atamada atananlar tercih edemez ondan dolayı diyorum

ben 83,88 puan ile ilk sıralamam 2339 da ilk atamalar sonucunda benden yüksek puanlı 1600 kişi atanmış bundan dolayı ben şimdi ilk 700 deyim bunun aksıni söyleyen varmı

1.5 2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kadroları, 2012-
    ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan herhangi bir kadroya
    Merkezimiz tarafından yerleştirilen adaylar (ataması yapılsın veya yapılmasın) tercih edemeyeceklerdir.

varsa bunun yanlış olduğunu söyleyen kişi beni aydınlatsın bende bileyim kardeşler belki ben yanlış biliyorum

rabbim hepinizin gönlüne göre versin

Üye
    arif<3kzBn Avatarı

Gerçek Adı
    arif tosun
    Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    12:41
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben 15 tercihimi de TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU yapacam ne dersiniz sizce yapayım mı..bu kurum hakkında bilgisi olan varmı....BURSA-ORTAÖGRETİM-80 puan..

Üye
    hlldr Avatarı

Son Giriş
    20.10-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arif<3kzBn;

herkes oraları yazıyor diğer kurumları yazanlar çok az
    bence en düşük puanlar diğer kurumları olacak

Üye
    krc25 Avatarı

Son Giriş
    03.09-2014
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar hayırlı uğurlu olsun biraz önce tercihlerimi yaptım ALLAH herkesin gönlüne göre versin.

Arkadaşlar tercih yaparken rahat olun çünkü ösym duyurusunda 'tercihleri tamamla' dedikten sonra tercihlerini değiştiremezsin diyor ama ben denedim tercihlerinizi değiştirebiliyorsunuz haberiniz olsun.

Üye
    mavicnc Avatarı

Son Giriş
    06.11-2013
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar puanım 84 ankara ve çevre iller ön ce diyanet arkadan hastane iç işleri yazacam

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon