Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Büyücü haklısın arkadaşım ...

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değerli forum müdavimleri arkadaşlarım bu london denen zatı muhteremi ciddiye alıp açtığı gereksiz ve sadece bilgi kirliliği oluşturan konularına lütfen yorumlamayın.London bir ara yine böyle gereksiz bir konu başlığında "ÖMSS her sene yapılmalı" diye bir konu başlığını açmıştı ozamanda mahkemeye başvuracaktı yinede kendisine bile faydası olmadı.Litfen rica ederek söylüyorum londonu konularıyla ve yorumlaryla başbaşa bırakın millet olmayacak duaya amin denilmeyeceğini biliyor london

Üye
    ali711 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen benı guldurdun allahda senı guldursunn ınanamıyorum ya tamam senın ıcın sınawı ıptal ettrelım mahkemeye baswuralım yenı sınaw yapsınlar bu arada bırı daha engellı olsun osınawıda ıptal etrrelım yenısını yapalım mrum sınaw ıptal etmkle dawa acmkla gecsın demı burak krdesım 2014 sınawına hazırlann ıstee ugrasma bos ıslerleee

Üye
    gkmnblm Avatarı

Gerçek Adı
    Gökmen
    Son Giriş
    10.12-2015
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu şahısa ben artık cevap vermeyeceğim son mesajım!! Bu kişi sınırları zorlamaya başladı ve ben susarak bu adamın mesajlarına cevap vermeyerek gündemimden düşürüyorum ve artık mesajlarının mailimi doldurmasını istemiyorum. Adam resmen kafa yapıyor yaa bu adam engelli değil bence engelin ta kendisi yürü git karşımdan bir sürü derdim var senle mi uğraşacağım. Git nereye istiyorsan başvur hadi al tazminatını da kurtar kendini bize de engel olma git kendi engelini kaldır o tazminatla bakalım.... Ağzımda kaldı sözcükler daha konuşmayayım

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123