Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    6 ay önce öğretmen almadıkları için memurluğu tercih etmek zorunda kalan öğretmen mezunları ne olacak? 85-100 alanlar memur 50-70 alanlar öğretmen mi olacak, inşallah böyle bir haksızlık yapmazlar.

Üye
    tolga0164 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2013
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Uşak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ed.;
    inşallah dediğin gibi olur kardeşim 10000 denildi bencede tamamlamaları lazım yoksa çook güven kaybederler sonuçta bu rakamda medyaya yansıdı hayırlısı olsun bakalım.

Üye
    babacanrk Avatarı

Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

8,115 BİNDE güzel bi rakam arkadaşlar bunada şükür 1 ay önesine kadar bu rakam 5400 dü

Üye
    hlldr Avatarı

Son Giriş
    20.10-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ulaşım bir yana şu atamalar olsun da kendi paramızı kazanalımda gerisi gelir

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sn Başbakanımın Ağzına sağlık ilk günden bugüne kadar bizleri sahipsiz bırakmadığı için çok Teşekkürler İyi ki de varsın İyi ki de bu ülkenin başındasın ne bizler ne de islam Alemi de sen varken sahipsiz değil ..... ALLAH cc nin Resulü Ahir zaman Peyganber'i Hz Muhammet Mustafa avs Resulü Ekrem' Efendimizin izinden Giderek ümmetim ümmetim dediğin için .....Kendi milletinin içindeki kardeş kavgası bitsin diye uğraştın için ........Tüm Dünya Müslüman'ları nı sahipsiz bırakmadığın için sureyile kardeşlerimize sahip çıktığın için .... Gazneye yamur gibi yağan bombalara Ambargaya terkedil miş unutulmuşluğa sahip çıktığın için .... Mehmet akifin istiklal marşında ki dizeleri gibi ' Garbın Afakını sarmışsa çelik zırlı duvar Benim iman dolu göğüsüm gibi serhattim var ulusum korkma nasıl böyle bir imanı boğar medeniyet dediğin tek dişi kalmış canlar deyip ,Gazneye Filistine Suriye ,SOMALİYE Nerede başı sıkışmış bir BİR MÜSLÜMAN VARSA YARDINA YETİŞTİĞİN İÇİN ....Hz Ebubekirin , Hz ömerin Hz Alinin İZİNDEN GİDİP Ceddin Atan Osmanlı'nın YEDİ DÜVEL MÜSLÜMANA sahip çıktığı gibi SAHİP ÇIKTIĞIN İÇİN ...... Bir İslam Halifesi Adaleti , Edası ve takvasıyla sahip çıktığın için ÇOL ÇOK TEŞEKÜRLER .....Aynı istiklal marşında Mehmet akifin dizelerinde şanlı bayrakla helallaş tığı gibi ......Benim de Kalender ŞAH OLARAK OLSUN TÜM HAKLARIM SANA HELAL ...Helal olsun .... ALLAH cc size ailenize ve sevdiklerinize sağlık sihat daha büyük başarılar nasip etsin her iki cihanda mesut bahdiyar payidar eylesin ...Evini cennette köşk komşunu Hz Muhanmet avs ve Ashabı olmayı nasip etsin Banada sizinle Orda görüşüp karşılaşıp komşu olmayı cennet lisanı ve cennet selamıyla selamın selam demeyi nasip etsin ...Geçmişlerinize de rahmet altından kefserler akan naim cennetlerde köşkler nasip etsin
    BUNLARI sn Başbakanım yüzünüze de söyleme isterdim.... Ama nasip burada yazmakmış sizde bana hakkınızı Helal edin ..... Benden yana Helalı hoş olsun

Bu yazım sn Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan Beye Şükran ve teşekkür metnidir......Siyasi Bir amacım ve Maksadım yoktur ..... Kul Kalenderden Diğer Kula şükran ve iyi dilekten başka ....

saygıdeğer formda yazan arkadaşlar lütfen bu teşekkür metnim için iyi yada kötü bir yorum yazmazsanız çok sevinirim ...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Deniz söylediklerine şunları eklemeliyim kalender şah aslında konulara hakim nasıl böyle bir tevazuda bulanabiliyor çok şaşkınım süreç içerisinde kimlerin neler yaptığını çok iyi biliyor bugün bir parmak bal çalındı diye bazı unutulmaması gereken olaylar var bunlardan ilk başta sakatlık cetveli bir çok engelli kardeşimiz yeni getirilen düzenlemeyle mağdur oldular ve bir çoğu sakatlık cetvelinden dolayı kağıt üzerinde engelli sayılmıyor, 2 bir konu kamu kurum ve kuruluşlarının durumu engellilere göre ayarlanması yasal olarak 2012 temmuz sondu ancak iki vekil çıkıp bunu 2015 kadar uzatılması için yasal düzenleme verdi ve 2015 kadar uzatıldı 3 ömss süreci 40 kadro ile yola çıkıldı ve kadroların haziran ayı sonuna kadar doldurulacağı söylendi ancak maalesef şimdi parça parça önümüze ne konulsa razı oluyoruz bazı bakanların çıkıp engellilere neler söylediğini anmak bile istemiyorum daha neler neler hak ararken kendimizden değğil bir çok kişinin vebalini alarak siyasi partizanlık yerine hak aramayı seçersek hedefe ulaşırız dedikçe gerçekleri görmezden geldikçe sırtımıza semer vuran çok olur ...

bir yeni düzenlemede 2022 aylıklarına geldi bir çok kişi bu konudada mağdur edilecek ...

Üye
    nslhnylmz Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    02:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

loks;

Neden 50-70 diye hemen aşağılıyorsunuz ki? 85 le en basitinden ben gitmedim, gidemedim daha doğrusu. Çok sığ düşünüyorsunuz.

Üye
    Abbe Avatarı

Gerçek Adı
    Abdullah
    Son Giriş
    28.03-2013
    Saat
    20:44
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Düz lise mezunuyum ve bilgisayar sertifikam var..
    2001 ve 6225 seçeneklerini kullanabiliyorum sadece değil mi ?

Üye
    Cym Avatarı

Gerçek Adı
    Cafer
    Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

YassaX;

Siz bu tür söylemler yapıyorsunuz ya, bunun kaynağı nedir ?

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nslhnylmz Mesajı Gör
    Neden 50-70 diye hemen aşağılıyorsunuz ki? 85 le en basitinden ben gitmedim, gidemedim daha doğrusu. Çok sığ düşünüyorsunuz.
    Aşağılama söz konusu bile değil, sadece ortaya çıkacak manzarayı vurguladım, öyle bir durumda ortaya çıkacak haksızlıktan bahsettim, sizin durumunuz istisna ama geneli benim dediğim gibi..

Üye
    ALANSO Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    06:54
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖMSS SINAVINA GİREMEDİM AMA % 40 RAPORUM VAR
    KAMU DA - DEVLET DAİRESİNE GİRME İHTİMALİ
    VARMI ?

YOKSA SENEYE SINAV OLUCAK
    O SINAV DIŞINDA
    İMKANSIZ MI ?

Üye
    MUHENDIS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    GÖNLÜM ADANA DA KALDI.
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Faruk Çelik'ten engelli memur alımı açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 8 binin üzerinde engelli vatandaşın kamuya alınacağını ifade ederek, açık kadronun 22 bin olduğunu ve bu kadroların da ilerleyen süreçte doldurulacağını söyledİ.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 8 binin üzerinde engelli vatandaşın kamuya alınacağını ifade ederek, açık kadronun 22 bin olduğunu ve bu kadroların da ilerleyen süreçte doldurulacağını söyledi.Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından Maslak Sheraton Otel'de düzenlenen 3. Yılın En İyileri Ödül Töreni'nekatılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik program çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Verilen ödüllerle ilgili değerlendirmede bulunan Çelik, "Tüm bu çabaların, organizasyonların amacı engelsiz yaşama katkı ve engelli vatandaşlarımıza dönük bilincin oluşması açısından son derece önemli bir etkinlik. Yoksa kişisel olarak bizim ödülü alıp almamamız önemli değil. Engelsiz bir yaşam adına birçok kesimin, birçok bakanlığın, birçok sivil toplum örgütünün gayretleri var. Bunların bir hedefi olmalı. Ödül aldın veya aldım anlamında değil, toplumsal bilincin bu konuda yaygınlaşması" diye konuştu.
    *Erdoğan: 8 bin 115 engelli memur alınacak*Başbakan konuştu: Engelli öğretmen alınacak
    Başbakan Erdoğan'ın engelli vatandaşların kamuda istihdamı ile ilgili sözlerinin hatırlatılması üzerine Bakan Çelik, "Biz Çalışma Bakanlığı olarak onların istihdamı ile ilgili önemli adımlar attık. Hükümet olarak engellilerin istihdamı ile ilgili ciddi teşvikler uyguluyoruz. Şimdide kamuda açık kontenjanın açık kadronun doldurulması ile ilgili çabalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıl 5 bin 200 engelli kardeşimiz kamuda çalışmaya başladı. Sınavların neticesinde. Kazanan kardeşlerimize atamalar yapıldı. Şimdide 8 binin üzerinde engelli kardeşimiz kamuda çalışmaya başlayacak. Toplam açık kadro 22 bin. 8 bin atama yapıldıktan sonra kalan atamalar 14 bin kadro ilerleyen süreçte atanacak. ve bu açık kadrolar doldurulacak" şeklinde konuştu.Sanatçı Müjdat Gezen'in eleştirilerinin hatırlatılması üzerine Bakan Çelik, "Burada ifade ettiği belki bir cümlesine değinebiliriz. Hükümet ve demokrasi konusuna iyi bakmak gerekiyor. Türkiye 12 yıl önce nerdeydi. Türkiye 2013'de nerde demokrasi açısından. Bu tarihleri iyi mukayese ettiğimiz zaman demokraside kat ettiğimiz mesafeyi antidemokratik uygulamalardan Türkiye'nin uzaklaşması ile ilgili ortaya konan çabaları nasıl başardığımızı Müjdat bey de iyi biliyordur. Ama herhalde sanatçı kimliği ile espri anlamında bir şey söyleyeceksiniz. Bizimde eksiğimiz mutlaka vardır ama eksiğimizin o alanda bulunması tam örtüşmedi diye düşünüyorum" ifadelerinin kullandı.
    4 - ÖMSS / 2013 - 1. Atamaları Mart 2013'te Yapılacak. Kadro Sayısı 8.115 Adet Olacak

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Valla dpb ösym'ye kadroları 7-10 gün arası gönderir Ösym kadroları 15 günden aşağı şekillendirmez 2 hafta tercih süresi olur açıklanması 1 günde olabilir 15 günde sonra kurumlar istenilen evrakları ilan eder o da 10 gün içinde o da 20 gün sürer 20 günde atama süreci işler yani mayısı bulur memuriyete başlangıç

Üye
    gkmnblm Avatarı

Gerçek Adı
    Gökmen
    Son Giriş
    10.12-2015
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Slimer hemfikirim hatta daha da ötesini düşünüyorum

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben iyimser olduğum için ))))

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon