Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    + Dün Sağlık Bakanlığımızdan 3227 engelli memur talebi daha geldi.Diğer kurumlarla da görüşüyoruz,bu sayıyı 10 bine tamamlamayı hedefliyoruz

Kurumlardan gelen talepler doğrultusunda 5423 engelli vatandaşımızın kamuya yerleştirilmesini ÖSYM'ye bildirmiştik.++

ju2u8 - Faruk Çelik Resmi Twitter Hesabından ÖMSS Kadroları ilgili açıklama yaptı son dakika!

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Dikkat ederseniz Sağlık Bakanlığı demiş yani ebe, hemşire, belki doktor ve tıbbi konularda tekniker olabilir o kadar çok sağlık bölümü mezunu olsaydı, ilk atamalarda dolardı zaten, inşallah boş kalmayacak kadrolardır. Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah...

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gul2011;

sağlık bakanlığı düz memur alsa gene ii 2001 3001 4001 kodları olur inş bazıları

Üye
    mersinlix Avatarı

Son Giriş
    28.10-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Sayın Faruk Çelik in son açıklamasına göre;
    Sağlık Bakanlığının 3227 kadro talebiyle son sayı: 8650 olmuştur.
    Herkesin hakkında hayırlısı olsun

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gül hanım size aynen katılıyorum istenilen kadrolarda sizin dediğiniz niteliklerde engelli kadrosu açılacak büyük bir ihtamalle hastanede başka ne iş yapılabilir ki zaten bir tek temizlik işleri kalıyor zaten bütün hastanelerde özel şirketler bakıyor temizlik işlerine HER HALDE BUNLAR BİZİ PROFÖSÖR FİLAN ZANNEDİYORLAR...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Kadrolar nitelik isterse boş yere heveslenmeyin dolacak tek kadro yine yüksek puanlarla hizmetli kadroları olur...

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

o zaman twitterdan Bakana ne istediğimizi söyleyelim.Bişey kaybetmeyiz aksine kazanmış bile oluruz belki....

1. csgbfarukcelik Sayın Bakanım,İnşallah Sağlık Bakanlığının talep ettikleri Ebe,Hemşire yada Sağlık mezunu olanlar değildir.Çünkü Engelliler+
    2. @csgbfarukcelik +arasında Sağlık mezunu olanların sayısı çok azdır.Tıpkı İlahiyat mezununun az olduğu gibi.Engellilerin eğitimleri göz önü++
    3. @csgbfarukcelik +önüne alınarak kadrolar açılmasını istiyoruz.Bizler kimseye muhtaç olmadan çalışmak istiyoruz.Devlet bize baksın istemiyorz

Bakana göndermiş olduğum Twitler

bu arada Bakan Samanyolu Habere konuk olacak.
    Faruk ÇELİK@csgbfarukcelikBugün saat 15.05'te Samanyolu Haber canlı yayınında @aakadiroglu'nun konuğu olacak ve gündemdeki soruları cevaplandıracağım.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

bu güzel olur yüklenin arkadaşlar tweetlere ve herkes doldursun arka arkaya durmadan tweet atın çünkü bitane atınca tweetleriniz arada kaybolur sadece bizim sorunumuz yok binlerce soru soruluyor tweet atılıyor biranda tweetler kaybolup gidiyor bu yüzden yüklenin herkes durmadan sadece biz doldurmak için yarışalım ancak böyle duyururuz sesimizi kadrolarda niteliklerden dolayı boş kaldığını vurgulayan tweetler artı kadroların artırılması başlıklarımız bunlar olsun ilk etapta hadin birlik olmaya kolay gelsin....

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mersinlix zaten ilk atamda da kadro syısı 7000 küsürdu ancak 500 i doldu şimdi ise aynı durum sözkonusu olcak diyanetin ve sağlık bakanlığının kadrolarının çoğu yine boş kaslacak bu sefer yarı yarıya boş kalacak yani 10 bin olduğunu farzedelim kadro sayısının emin ol yarısı boş kalacak

ZATEN İLK ATAMALARDA BOŞ KALMIŞTI ŞİMDİ NE DEĞİŞTİ Kİ TERCİH YAPACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ DEĞİŞMEDİ Kİ 1 YILDA KİMSEDE OKUL BİTİREMEYECEĞİNE GÖRE KADRO AYNI TERCİH YAPACAK OLANLARIN NİTELİKLERİDE AYNI..

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Bilinmesine rağmen ısrarla devam ediliyor tolga bu durum yapacağımız tek şey bu bozukluğa dikkat çekmek kadronun artırılması ancak niteliklerde esnetme yapılması düz memurluğa çevrilmesi geçende aynısını yaptıklarını bizde bilioz güzel kardeşim bakalım aynımı olacak yoksa yaptıkları hatanın farkına varacaklar mı? bende merakla bekliyorum...

Üye
    DARK_81 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2013
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ewet bencede ^^ bio^^ sesimizi burda ancak biz duyarız verdikleri onca umutlar boşş artık beklmeke istemiyoruz yapıcaksa yapsın faruk celik bey
    bu akşam hem sayın bakanımız fatma şahin 'de
    Fatma Şahin ‏@FatmaSahin_ASPB
    Bir kez daha paylaşıyorum. Bugün 22.00'de @TRTTURK'te Görüş Farkı'nda @omer_sahinn in sorularını yanıtlayacağım.

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BİO kardeş yazılarını takip ediyorum güzel yorumlar ve adeletsizlikleri iyi analiz ediyorsun
    SORUN NE ASLINDA BİLİYORMUSUN ENGELE GÖRE ALIM YAPMADIKÇA BU ÇARPIKLIK DÜZELMEZ BEN GÖRME ENGELLİYİM ÇOK AZ GÖRÜYORUM BEN ANCAK KONUŞARAK EKMEK PARAMI KAZANABİLİRİM BENİ TEMİZLİK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRIRSAN TEMİZLİYORUM DİYE TÜM PİSLETİTİRM ORTALIĞI SADECE ÖRNEK VERDİM KENDİMDEN BÜTÜN ENGELLİLERİN DURUMUNA GÖR İŞ VERMEDİKÇE DAHA ÇOK BOŞ KALINACAĞINI BİLE BİLE KADRO AÇILIR VE BOŞ KALIR

BEN DÜZ LİSE MEZUNUYUM VE SADECE HİZMETLİ KADROLARINDAN TERCİH YAPABİLİYORUM YAPAMAYACAĞIMI BİLE BİLE MECBUREN TERCİH EDECEĞİM BAŞKA ÇAREMDE YOK MALESEF

Üye
    dıe another day Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    DÜNYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Diyanet ve eger kesinse saglık atanalarında kesinlikle nitelik istenmemeli , tamamı düz memurluk olmalı ...

Üye
    ED. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    XXXXX
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık memurları hep boş kaldı.
    Hatta rekor onlardaydı 47 ile girdi bir kişi Sağlık kadrosuna bu Ortaöğretimde atanan en düşük puandı.
    Ben sanıyorum ki memurluk verebilirler umuyor.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tolga kardeşim teşekkür ederim fikir ve düşünce olarak aynı fikirdeyim seninle seninde tespitlerin yerinde ve çok doğru ösymeye verdiğimiz müracaatlarda herkesin diploması mezuniyeti bölümü raporlarda engelleri belli buna göre net bir şekilde düzenleme yapılmalı ancak nerde o büyükler yardımcı olacak yok maalesef işin şovundalar hep engelliyi engelli bile düşünmezken başkası hiç düşünmez nasrettin hoca damdan düşümüş nasılsın hocam var mı bişey diye sormuşlar hoca bana damdan düşeni getirin beni ancak o anlar diye yanıt vermiş ama biizi biz gibi olanlar bile farklı algılayıp muhalefet olurken hak arama ve almak çok zor...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon