Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    donence Avatarı

Gerçek Adı
    hadis döndü
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Habere sevindim şimdiden hayırlı olsun
    saglık bakanlıgı alımlarında hizmetli kadrosunda girenlrin çok büyük sıkıntı cekecegini düşünmüyorum.yeterki nitelikli istenen kadro sayısını yüksek tutmasınlar.işe girdikten sonra kimse kimseden yapamayacagı bir işi beklemiyor buna inanın.bekleselerde alınan saglık raporları ile gerçekten yapamayacagı işler konusunda baskı yada yaptırımları olmuyor.
    yeterki hayırlısıyla yerleşelim

Üye
    hatac Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Bio Mesajı Gör
    Kadrolar nitelik isterse boş yere heveslenmeyin dolacak tek kadro yine yüksek puanlarla hizmetli kadroları olur...
    SAğlam insanlara iş veriyorlar işte, tekerlekli sandalyede olup da var mı atanan

Üye
    eşref maden Avatarı

Gerçek Adı
    eşref
    Son Giriş
    28.02-2014
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    sinop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Inşallah düz memurluk ağırlıklı kadrolardir.hadi hepimize hayırlı olsun

Üye
    reiis Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ED. Mesajı Gör
    Sağlık memurları hep boş kaldı.Hatta rekor onlardaydı 47 ile girdi bir kişi Sağlık kadrosuna bu Ortaöğretimde atanan en düşük puandı.Ben sanıyorum ki memurluk verebilirler umuyor.
    ama millet yine diyaneti diline doladi turk filmlerinde oldugu gibi cunku dini bir kurum herkes alkis tutar ama saglik oyle degil

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Düz memurluk olduğunu zannetmiyorum yine 1 kadro verilecekse illerde ösymnin mutlaka tercih sayılarını yükseltmesi gerekmektedir...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Düz memurluk olduğunu zannetmiyorum yine 1 kadro verilecekse illerde ösymnin mutlaka tercih sayılarını yükseltmesi gerekmektedir...

Üye
    gkmnblm Avatarı

Gerçek Adı
    Gökmen
    Son Giriş
    10.12-2015
    Saat
    13:24
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

DPT nin açıklamış olduğu kadro sayısına bakıp boş kalacak kadroları düştüğümüz zaman mesela din görevlileri, imam hatip vb. geriye elle tutulur pek bir şey kalmıyor. Yanı sıra şimdi ilave edilecek kadrolar da aynı şekilde doldurulamayacak kadrolardan oluştuğu takdirde bu açıklama çok da anlamlı olmayacak. Umarım kadro sayısı artar demiştik aslında umarım engelli kardeşlerimiz tarafından istihdama dönüşebilecek kadro sayısı artar demek istiyorum. Yanı sıra Martta olacak atamayı düşünmeden de duramıyorum acaba hangi Mart için söz verilmişti?? Şubat zaten kısa ve ilk haftası bitti diğer bir korkum da oldu bittiye gelmesin. Bir yandan da TSE dışarıdan yapılacak alım var. Acaba araya kaynatıp zaman mı kazanmaya çalışılıyor diye düşünmüyor da değilim ) Umarım komplo değildir her engelli kardeşim hayırlı bir yere yerleşir ve mutlu bir atama yaşarız. Hakkımızda hayırlısı diyorum. Rabbim hepimize sabır versin.

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

çok merak ettiğim bi konuda kronik böbrek yetmezliği olan diyalize giren engelli arkadaşlarımız kura yada sınavdan sonra atanabildi mi benim bildiğim yok da

Üye
    hlldr Avatarı

Son Giriş
    20.10-2013
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

artık hayırlısı buna göre atamalar biraz daha sarkacak yani tahminen mart ortasını bulur artık sayı artsın da atamaları biraz daha bekleriz ne yapalım birde diğer bir konu ösym atamalarda tercih sayısını kaç yapacak eğer yine 15 olursa çoğu yüksek puan alan arkadaşımız atanamaz eğer 30 olursa yüksek puan alanların çoğu atanır hayırlısı beklemekten başka çaremiz yok zaten

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Farkındaysanız geçen atamalardada kadro yükseltimiş gibi görünmüştü ancak atanan sayısı 5500 kalmıştı yine bizleri sindirmek için yapılan bir durumda olabilir eğer zaten nitelikli kadrolarda revizyon yapılmaz ise aynı hatayı tekrar etmiş olacaklar umarım aynı durum olmaz hatayı görmüşlerdir umudum yok ama inşallah öyle olur ve çok kişi işe yerleşir hayatlarının bundan sonraki kısmını daha güzel yaşarlar ama sadece temenni benimkisi ....

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

evet zehra ömss sürecinde çok çarpık ve haksızlıklar oldu insanların umutları kırıldı bakalım ne olacak herşeyin hayırlısı olur inşallah...

Üye
    enederya Avatarı

Son Giriş
    06.03-2014
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaşlar bu kadar saf olmayın ne kadrosu bu sadece siyasi bir hamle zaman kazanmak için yapılmış bir açıklama herkesin bildiği gibi bu kadroların yarısı yine boş kalacak sanki çok matah bişey yapmış bakan hani ilk açıklamada ki20000 kişi alacağız sözü bırakın bunlara dua etmeyi sözünü tutmayanlar dua değil beddua yı hakeder. ALLAH herkesin yardımcısı olsun.

arkadaşlar tse de memur olmak ile 657 ye tabii memur olmak farklı mıdır hangisi daha iyi ve tercih edilmelidir.

Üye
    reşit kartal Avatarı

Gerçek Adı
    reşit kartal
    Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar birlikte güç doğar birleştik alımların sayısnı artırdık işte böyle her zaman birlik olun sağlık bakanlığından iyi haber geldi inş. benim çalıştığım hastanenin birimine engeli bir arkadaşı yollarlar.her zaman birlik olun sevgii arkadaşlarım bende 1. ömss de yerleştim

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

bu sonradan ortaya atılan 3000 rakamı bu atamaların şubatta olmayacağının süreci uzatmanın bi yolu.... yoksa herkes biliyor sağlık bakanlığının kadrolarının boş kalacağını hesap şişirmek denir buna ve birazda zaman kazanmak bakın görün bu sayı 12 binleri aşar ama atanamaz doğru dürüst insan...

Üye
    ÖzLem_Hasret Avatarı

Gerçek Adı
    ÖzleM
    Son Giriş
    21.08-2013
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar, öncelikle herkez için hayırlı olan neyse o olsun. temennim o ki hepiniz yerleşirsiniz.
    fakat bu süreçte bu kadar olumsuz olmanızı anlayamıyorum. olumlu düşünmek bu kadar zor değil. illaki birileri açılan kadrolarla ekmek sahibi olacak. ve sadece bu süreçte sabırlı olmanız gerekiyor. puanı güzel olanlar eninde sonunda yerleştirilecektir. puanı yeterli olmayanlarda birdahaki ömss ile güzel bi puan alıp yerleşmek için emek vermeye devam etmeleri gerekiyor. Allah emek veren hiçkimsenin emeklerini boşa çıkarmıyor. bundan emin olun...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon