Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hiL@L Avatarı

Gerçek Adı
    HİLAL
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ortaöğretim kadrosunda hizmetliden başka birşey yok ortopedi engelli biri nasıl hizmetli kadrosunda çalışacak aklım almıyor bunu ben düşünüyorum da bu kadroları açan beyin özürlüler düşünemiyor mu amaçları nedir neye hizmet ederler sesimizi nasıl duyuracağız..kamuda engelli açığı hala dolmadı bu alımda da dolmayacak yasal olarak hakkımızı kim savunacak kime derdimizi anlatacağız kim anlayacak bizi yaa...bizim derneklere gelince onlar sadece rant peşindeler para ceplerine girsin gerisi ne yaparsa yapsın hepsini Allaha havale ediyorum ama ben şikayet edebileceğim neresi varsa durmayacağım en son avrupa insan hakları mahkemesine kadar gideceğim bence birlik olmanın tam zamanı

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    61

Bu hep böyle maalesef, işkur sayfasında engelli ilanlarına bak 10 ilan varsa 8 i beden işcisi ya da temizlikçi, işte engellilere verilen değer, engelli insanların daha rahat bir yaşamı daha rahat bir iş ortamı olması lazım bence, yarın bir gün kendileri de engelli olduklarında onlarda bu rahatlıklardan yararlanabilsinler amaa nerdeee en alttayız maalesef.. Kimileri engelliler için bir çok şey yapıldı diye söylese de bence yetersiz..

Üye
    s_erkan16 Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    10:26
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vayy arkadaş yaaa engelli eşittir getir götürcü,hizmetli,boş insan ben anlamadım bu işi

Üye
    yorgun savaşçı Avatarı

Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    12:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hizmetli kadrosunda çalışmıyor ortepedik ve görme engelliler telofonlara bakıyorlar işitme engelliler yapıyor temizlik işlerini,bunada şükür ya bu kadroları açmasaydı devlet dışarda asgari ücrete sabahtan aksama şikayet etmeden çalışırlardı.hepsi memur olcak diye bir kanun yok.engelliye en büyük kazık gene engelliden gelir.düne kadar ağlayıp devlete kapağı atınca şikayet edende çok maaş ve çalışma koşullarından agır diye yakınıyorlar.