Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 64 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bence senin ikinci tercih hakkın olmalı.Çünkü atanamamanın seninle ilgili bir sıkıntısı yok.Yanlış bılgi beyanındada bulunamamışın anladığım kadarıyla.Size tavsiyem işin peşini bırakmadan bütün ilgili kurumlara bildirmen.

Üye
    Mkocak Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    09:02
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi ÖSYM bu arkadaşın bu tür olaylar yaşadığını bilmez ben göndermişim o girememiş der taki arkadaş bunu bir dilekçe ile bildirip durumu anlatıncaya kadar eyer bunu bildirmez isen ÖSYM hatayı sende bulur sistem gereği bir daha atama yapmanı yasaklar. Bu askeriye aynı pisliği maliyede yapıyor ama bunun hakkında kazanılmış davalar var diye okumuştum. Evet artık askeriye eski askeriye değil kafasına göre kendi yasaları olan askeriye değil o yüzden normal bir mahkemenin aldığı kararı uygulamak ile yükümlüler bilgin olsun. Sen dava açki atanamasan dahi davayı kazanman diğer arkadaşların umudu olsun.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:08
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Ösym ve DPB ' ye dilekçe yazdım 1buçuk hafta önce hala dönüş olmadı yazılı olarak dönüş yapılmasını istemiştim. Dava konusuna gelince önce yapılması gerekeni yani kuruma gidip bu yönetmeliği gösterip atamamın yapılmasını talep edeceğim. Eğer olumsuz dönüş olursa dava açmayı düşünüyorum.

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

twilight sen baştan sona kadar çok hatalısın bir kere askeriyenin raporu detaylı olarak inceleyip ayrıntılı muayene yaptığını bilmiyormuydun askeriye atamanı gerçekleştirmemiş muayene sonucu elindeki raporun bir anlamı kalmamış zaten memur olarak çalışmıyormusun gözü doymazlık yapma da 2014 yılındaki sınava gir ozaman farklı kurumları tercih et boşuna dava açıp kendini maddi manevi olarak yorma işine bak çalışmaya devam et.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

Eyvallah kardeş benim yerimde sen olsa idin bu kadar rahat es geçecek miydin çok merak ediyorum. gözü doymazlık yapma demişsin rahatlık battığı için değil şartlar öyle öngördüğü için ben bu sınava girdim.Bilmiyordum yeniden hastaneye sevk edeceklerini ki prensip olarak hastaneye sevk etmeleri yanlış kılavuzda her şey açıktı. Ayrıntılı muayene mi güldürme beni birader işitme engeli olanlara nasıl bir muayene yapılması beklenir ki her şey odyocunun elinde belli frekans aralığında ki değerlerle oynaması senin kaderini belirliyor. Benim raporu tam sınırda ( % 39) bırakması sizce neyin göstergesi ?

Üye
    canyildiz0620 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    12:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

twilight ben onu bunu bilmem senin madem puanın iyidi daha iyi kurumlar vardı yazabilirdin askeriyenin rapor konusunda ince eleyip sık dokuduğunu bilmen lazımdı kaldı ki ben askerlik muaf olduğumu kanıtlamak için 3 gün boyunca Etimesgut hastanesine git gel yaptım akülü sandalyede bir insanım ulaşımımım cok zor oldu doktor bile kalk ayağı yürü dedi bana inanmamazlık hat safhada anlayacağın rapor sınırını bilemem sonuç olarak atanamamışsın askeriyenin muayene ve rapor prosedürü gereği Allahtan hayırlısını iste ne güzel memursun çalışmaya devam et .

Üye
    çamlıca Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet çok sıkı tutuyorlar işleri askeriyede. Ben de askerlikten muaf raporu için gidip gelmiştim. Buyurgan ve sivilllere tepeden bakan bir yaklaşım içindeler nedense. İşitme testi yetmezmiş gibi bir de iğneyle uyutup abr testi yaptılar. Ondan sonra alabildim raporu.
    twilight, yaşadığın talihsizlik olmuş. Kalem arkadaşın açıklamalarını da okudum. Kimileri yine devlet içinde devlet gibi davranmış ama yavaş yavaş düzeliyor işler. Geçmiş olsun demekten başka elimden bir şey gelmiyor. Bu olmazsa , İnşallah 2014 sınavı var.

Üye
    babacanrk Avatarı

Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasıl insanlarsınız siz ya engelli bir kardeşimiz olarak ona destek cıkcağınıza konuştuklarınıza bakın yazıklar olsun

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    16:48
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sonuna kadar memur olması engellenen kardeşimiz haklı bence dava açsa kazanır bu askeriye neden her alanda böyle adamlar teknolojinin bile 10 yıl gerisinde yaşıyor her işleri yavaş ve kendince

Üye
    derderbo Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

K.K.k lığı kadro açmışşsa bizden birileride mutlaka tercih edecektir.Atanamayan arkadaşımızı eleştiren kardeş biraz egoist davranmayın.k.k.k.nin yaptığı biz engellilere göz dağı vermektir,biz resmiyette engelli kadrosu açsakta sizler tercih etmeyin,yoksa başınıza geleceği bu. Şimdi bunu anlıyacak mantığınız yokmu acıyorum size.twilight.sizin yerinizde olsam asla ve asla bu yanlışlığın ve hak gaspının peşini bırakmam.sadece şunu kkk na göstermek için herşey sizin istediğiniz gibi olmayacak ve bu ülkedede adalatin var olduğunu bildirmek.Bu bir emsal olur hapimiz için.

Üye
    ceylanlılı Avatarı

Son Giriş
    03.12-2013
    Saat
    12:31
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

183 ara sor

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Merhaba;
    gözden kaçırılan bir nokta var burada.sürekli ibreli raporu olan engelli bir vatandaştan yeni rapor istenmesi devletin kendi kendini yalanlaması demektir. O raporu veren kurum devlet hastanesidir.
    Sürekli yazıyor ve oranı belli ... Buna rağmen yeni rapor istenmesi saçmalığın alasıdır.Kolu olmayan vatandaşa verilen %40 oranı sürekli olan rapor bir kaç sene sonra yeni rapor istenmesi kolun yeniden çıkıp çıkmadığını kontrol etmek gibi bir şeydir.
    Hakkını sonuna kadar ara bence

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    29

144 aradım idari mahkemeye gidin dediler.Öncelikli olarak kuruma gidip durumu izah edeceğim.Pazartesi gününe kadar iyi bir plan yapıp KKK'ya gideceğim.Sonuç olumsuz olursa son olarak idari mahkemeye başvurcam.Son durum bu şekilde.

Üye
    babacanrk Avatarı

Son Giriş
    18.03-2013
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hadi hayırlısı ozamn ii haberler bekliyoruz

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Twi anayasaya kadar git kardeşim haklısın sonuçta bırakma peşini emsal karar oluşana kadar devam et zafer senin olacak senle emsal karar oluşacağına inanıyorum sonrasında kimsede tın olmuyacak ve dua alacaksın....

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon